10 nejlepších magnetických řas s linkou – recenze

Jak fungují umělé řasy s magnetickou linkou a magnetické oční linky? Výběr nejlepších magnetických řas s magnetickou linkou. Diskuze a zkušenosti.

TOP  1. místo

Ardell magnetické řasy (wispies)

Orientační cena: 450 Kč

Inovované magnetické řasy Ardell se středním objemem a dlouhou délkou. Mají zaoblený styl řas, který je kratší ve vnitřním a vnějším rohu.

2. místo

Ardell magnetické řasy (demi wispies)

Orientační cena: 450 Kč

Magnetické řasy s magnetickým linkovačem Wispies se středním objemem i délkou. Jsou kratší ve vnitřním rohu a delší ve vnějším.

3. místo

Ardell magnetické řasy (typ 110)

Orientační cena: 450 Kč

Kratší magnetické řasy mají střední objem a napodobují přirozený vzhled řas. Ve středu protáhlé s kratšími vnitřními a vnějšími rohy.

Deset nejlepších magnetických řas s linkou

Co jsou magnetické řasy s linkou?

Kdo by netoužil po řasách jako mrkací panenka, že? Pokud vám nebylo naděleno tak, jak byste si představovala, mohou být magnetické řasy slibným kompromisem, který zařídí svůdný pohled a minimálně zatíží vaše oči.

Za jejich vznikem stojí Katy Stoka z Miami, která s tímto nápadem přišla v roce 2014. Měla zkušenost s lepením umělých řas a strávený čas, který ji tato akce zabrala, ji obtěžoval natolik, že přišla s ideou magnetických řas.

A o co přesně jde? Jedná se o druh umělých řas, který funguje na principu takzvaných mikromagnetů. Jejich velkou výhodou je, že na jejich aplikaci nepotřebujete žádné lepidlo a tím si nezatěžujete vlastní řasy. Tyto řasy obsahují několik magnetických proužků, minimálně však dva. Fungují na klasické magnetické přitažlivosti, díky které se pruhy přitáhnou k sobě a tím obalí vaše řasy. Existuje spoustu typů magnetických řas, od extrémně výrazných po přirozené, takže si vybere opravdu každý podle svých individuálních preferencí.

Pleť, krása a zdraví je věčné téma (nejen) žen. Všichni chceme být mladí, krásní a zdraví. Můžeme tomu napomoct tak, že se o sebe budeme hezky starat. Jak úspěšně poznat své tělo a lépe se starat o pleť vám napoví spousta článků. Výběr na toto téma naleznete zde: 

Jak se magnetické řasy aplikují?

Úplně jednoduše. Jejich používání se hodí i pro naprosté začátečnice. Zde vám přinášíme malý návod, aby pro vás byla jejich aplikace co nejjednodušší:

  1. Otevřete balení magnetických řas a vyjměte jejich horní i spodní díl.
  2. K aplikace potřebujete také gelový magnetický linkovač, který je buď součástí balení nebo můžete koupit samostatně. Pomocí linkovače vytvořte linku podél linie horních řas. Můžete aplikovat klidně i dvě vrstvy.
  3. Následně si vezměte do dlaně horní díl řas.
  4. Než zaschne nanesený gel, přiložte horní díl na linku řas a mírně zatlačte.
  5. Poté přiložte zespodu druhý díl tak, aby se oba spojily v jeden.

Výhody a nevýhody používání magnetických řas

Nošení magnetických řas s sebou nese celou řadu výhod, ale jak to tak bývá – i tento druh řas může mít pro někoho svá proti. Pojďme se na ně mrknout:

Není potřeba lepidlo

K jejich aplikaci není potřeba lepidlo, což je skvělá zpráva. Lepidlo na řasy totiž obecně není moc šetrné a může přírodní řasy poškodit a citlivým jedincům i podráždit oči.

Rychlá aplikace

Jakmile získáte patřičný grif, aplikace řas vám zabere mnohem kratší dobu, než u těch klasických, kde je zapotřebí lepidlo.

Dlouhá výdrž

Magnetické řasy vydrží mnohem déle než klasické nalepovací. Jsou totiž koncipované tak, aby držely na víčku alespoň 16 hodin.

Voděodolnost

Bývají voděodolné, takže drží na oku, i když se zpotíte, pláčete, zmoknete nebo si jdete zaplavat.

Hodí se na sport

Skvěle se hodí na sport, protože drží, i když si jdete zaběhat, projet na kole a podobně.

  • Magnetické řasy bývají dražší než nalepovací.
  • Někdo by se mohl bát méně tradiční technologie.
  • Magnetický proužek je poměrně viditelný. Nicméně oční linka ho jednoduše schová.

Jak je odstranit?

Hlavně se toho nebojte. Stačí se naučit ten správný grif a řasy budete mít dole během chvilky. Jelikož fungují na principu magnetů, jejich sevření je opravdu pevné. Což je dobře, protože vám díky tomu během nošení nespadnou z očí. Základní rada zní – pásky od sebe neoddělujte silou. Místo toho je mezi sebou jemně promněte, díky čemuž půjdou lehce od sebe. Další možností je rovnou použít olejový odličovač, který rozpustí gelovou linku a tím se řasy odlepí.

1. místo

Ardell magnetické řasy (wispies)

Orientační cena: 450 Kč

Magnetické řasy pro hollywoodský efekt, to jsou tyto od značky Ardell. A aby toho nebylo málo, v balení nejsou jen řasy, ale i magnetický linkovač Wispies. Jednoduchá aplikace a krásný efekt – to jsou vlastnosti, které tento produkt vystihují.

Černý gelový linkovač obsahuje mikromagnety, díky kterým je jeho nanášení opravdu snadné. A co je skvělé? Neobsahuje žádné nechtěné látky jako je formaldehyd, latex a parabeny. A můžete ho použít až padesátkrát.

A co vše tato sada obsahuje? Již zmíněné řasy, černý gelový linkovač a štěteček.

K aplikaci nepotřebujete žádné lepidlo a i přesto dosáhnete dlouhotrvajícího efektu. Celý set je voděodolný, takže ho můžete v klidu použít třeba během dovolené u moře, kde se můžete bez obav vykoupat.

Jak magnetické řasy aplikovat? Doporučuje se nanést dvě vrstvy magnetického gelového linkovače a to podél celé linie horních řas. Poté připevněte magnetické řasy na linkovač, lehce zatlačte a dílo je dokonáno!  

Jak řasy naopak odstranit? Jemným tahem a velmi opatrně odloupněte magnetické řasy a potom z nich odstraňte přebytky linkovače. Dejte pozor, abyste neoddělii magnetky z pásku. Poté na oči použijte olejový odličovač a šetrně je očistěte.

A jaká je cena? Cca 450 korun.

2. místo

Ardell magnetické řasy (demi wispies)

Orientační cena: 450 Kč

Ardell přináší magnetické řasy s magnetickým linkovačem Wispies pro střední objem a délku. Tento typ má o něco delší pás, než je tomu u klasických řas od této značky. Tyto řasy se velmi snadno aplikují a hodí se díky tomu i pro začátečnice. Linkovač obsahuje mikromagnety, tudíž je nanášení přesné, rychlé a navíc vystačí až na 50 aplikací. 

Co v této sadě najdete? Magnetické řasy, linkovač a štěteček.

Jak je aplikovat? Naneste ideálně dvě vrstvy linkovače a to po celé horní linii řas. Poté přiložte řasy na linkovač, který musí být stále vlhký. Následně je jemně zatlačte a máte hotovo.

A jak řasy odstranit? Nejprve velmi opatrně odstraňte magnetické řasy a poté jemně odloupněte zbytky linkovače. Oči potom odličte běžným způsobem, ale použijte přípravek na bázi oleje.  

Na kolik vás tyto magnetické řasy vyjedou? Na cca 450 korun.

3. místo

Ardell magnetické řasy (typ 110)

Orientační cena: 450 Kč

Řasy Magnetic od americké značky Ardell vás nadchnou. Konkrétně tyto zaručují střední objem a kratší délku, čímž se snaží kopírovat přirozený vzhled řas. I v tomto balení najdete kromě řas také magnetický linkovač a praktický štěteček. Produkt je bez parabenů a dalších syntetických látek a navíc poskytuje vašim řasám dlouhotrvající efekt. 

Jak je aplikovat? Na odlíčené horní víčko naneste dvě vrstvy linkovače. Poté do nakreslené linky umístěte řasy a lehce je zatlačte směrem dovnitř.

Jak řasy odstranit? Obezřetně sejměte řasy a odstraňte z nich přebytky linkovače. Potom odličte oči olejovým odstraňovačem make-upu. 

A jaká je cena? Cca 450 korun.

4. místo

Magnetické umělé řasy s očními linkami

Orientační cena: 400 Kč

Magnetické řasy od značky Kiss zajistí ten nejsmyslnější pohled. Vydrží až 16 hodin, takže se nemusíte bát, že byste je musela během dne sundávat. Oční linky, které jsou součástí setu, obsahují biotin, který řasy vyživuje a navíc se díky němu linka nerozmazává. Aplikátor linek má výborné technologické zpracování, díky kterému bude nanášení velmi snadné a pohodlné. Tyto magnetické řasy obsahují 5 magnetů, které zajišťují bezpečné nošení. Řasy jsou navíc voděodolné, takže ideální i na léto.

Jak je aplikovat? Oční linky nejprve protřepejte a poté jemně otřete štěteček. Následně štěteček naberte do očních linek a nakreslete jím linku podél celé délky horních čas. Na tuto linku nakonec aplikujte řasy. 

Jak je odstranit? Na vatový nebo látkový odličovací tampon naneste olejový odličovač očí a jemnými tahy setřete dolů.

Jaká je cena těchto magnetických řas? Necelých 400 korun.

5. místo

Artdeco magnetické řasy

Orientační cena: 400 Kč

Artdeco přináší magnetické řasy, která vám vykouzlí pohled snů v několika málo minutách. Na výrobu těchto řas byla použita velmi kvalitní syntetická vlákna, jejichž součástí jsou zabudované magnety, které se přitahují. A právě díky tomu budou mít řasy jak krásný objem, tak i úžasnou délku.

Můžete si vybrat z těchto dvou typů:

  1. Street Style: délka oblouku je 20 mm a délka řas v rozmezí 6 až 10 mm.
  2. Bold: Oblouk je dlouhý 20 mm a řasy 7 až 12 mm.

Jak je aplikovat? Umístěte je do cca poloviny horní linie řas. Jedny magnetické řasy opatrně položte na horní řasy z vnější strany a potom zespoda přiložte druhý díl.

A jaká je jejich cena? Cca 400 korun.

6. místo

Kiss magnetické řasy Magnetic lash

Orientační cena: 300 Kč

Magnetické řasy Magnetic Lash zaručují dokonalý výsledek a pohled, který vám bude každý závidět. Aplikace řas je velmi snadná a díky svému kvalitnímu zpracování vám na očích vydrží celý den.

Jak je aplikovat? Vložte do aplikátoru horní i spodní část umělých řas. Poté umístěte aplikátor takovým způsobem, aby byly vaše vlastní řasy mezi oběma díly těch magnetických. Stisknutím aplikátoru dosáhnete spojení obu částí umělých řas. Nakonec aplikátor uvolněte.

Jak je odstranit? Prsty posuňte oba díly magnetických řas od sebe a tím se uvolní jejich sevření. Po sejmutí je můžete kdykoliv použít znovu.

A jaká je cena těchto řas? Cca 300 korun.

7. místo

Ardell magnetické řasy Megahold

Orientační cena: 250 Kč

Magnetické řasy od populární americké značky Ardell jsou extra hold, což doslova znamená, že drží opravdu hodně pevně. Jejich magnetický pásek je velmi měkký a pružný zároveň, takže ho můžete zastřihnout a upravit podle potřeby. Pásky u těchto řas pokrývá jeden velký, souvislý magnet, který zajišťuje ono pevné držení, ale současně i pohodlné nošení. Aby se řasy ještě lépe uchytily, určitě využijte magnetický linkovač.

Jak řasy nanést? Nejprve aplikujte linkovač na horní linii víčka podél řas. Poté na linku vložte umělé řasy a jemně zatlačte. Nakonec přiložte ze spoda dolní díl řas a stlačte opatrně k sobě.

A jak je odstranit? Použijte na řasy olejový odličovač, čímž se odlíčí linka a uvolní řasy. 

Kolik vás tyto magnetické řasy vás budou stát? Cca 250 korun.

8. místo

Ardell magnetické řasy single naked (typ 420)

Orientační cena: 250 Kč

Tento typ magnetických řas vypadá naprosto přirozeně a nenásilně. Můžete je nosit na denní bází a budete se cítit skvěle. Tento typ řas podtrhne váš look a nebude zbytečně poutat pozornost. Magnetické řasy Single naked se báječně hodí i pro začátečnice nebo pro ženy, které nejsou zvyklé se moc líčit. Používejte je společně s magnetickým linkovačem a báječný výsledek máte zaručený.

Jak řasy aplikovat? Naneste dvě slabší vrstvy linkovače podél linie horních řas. Poté do linky jemně vtlačte řasy a máte hotovo.

Jak je odstranit? Lehce řasy odloupněte od linky a přebytky odstraňte olejovým odličovačem.

Kolik řasy Single naked stojí? Cca 250 korun.

9. místo

Magnetické oční linky

Orientační cena: 250 Kč

Magnetické oční linky v krásném sofistikovaném balení se skvěle hodí na podporu aplikace magnetických řas.

Konkrétně tato linka obsahuje biotin, takže vyživuje kůži a usnadňuje následné přiložení umělých řas. Má dlouhou výdrž, která by měla být až 16 hodin. Linka se výborně nanáší a hodí se i pro začátečnice. Navíc je vhodná i pro nositelky kontaktních čoček. 

Jak ji používat? Naneste ji jako klasickou oční linku, podél linie řas. Nakonec na ještě vlhkou linku přitlačte umělé řasy. 

A cena? Cca 250 korun.

10. místo

Artdeco aplikátor pro magnetické řasy

Orientační cena: 180 Kč

Aplikátor magnetických řas vám velmi výrazně usnadní jejich nasazení. Vypadá podobně jako pinzeta, ale nenechte se zmást, jeho funkčnost je odlišná. Aplikátorem řasy snadno uchopíte a poté je dokážete přesně nasadit tam, kam patří. Vyhnete se tak méně obratnému nanášení pomocí prstů. Aplikátor vám stačí jeden a při troše kvalitní péče vám může vydržet na doživotí.

A jaká je jeho cena? Cca 180 korun.

Závěr

Magnetické řasy s linkovačem dokáží ušetřit čas a vlastně i peníze. Nemusíte utrácet za řasenky a trávit dlouhé minuty u zrcadla. Díky použití magnetických řas budete upravená během pár okamžiků. Na výběr máte spoustu různých délek, objemů, ale i barev magnetických řas, takže si stačí jen vybrat tu, která se na vámi zvolenou příležitost bude hodit nejvíc. Díky celé škále typů se magnetické řasy hodí jak na denní nošení, tak na večerní párty. Pro ještě větší výdrž a efekt linky se hodí magnetické řasy nanést společně s gelovým linkovačem, který vám aplikace ještě více usnadní. Stejně jako speciální aplikátor pro magnetické řasy. Určitě doporučujeme si přečíst recenze uživatelek, zhlédnout instruktážní videa a až poté si vybrat ty pravé magnetické řasy přímo pro vás.

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[1] Wikipedie (CZ): Umělé řasy

[2] Wikipedie (CZ): Kosmetika

[3] Healthline (ENG): Are Magnetic Eyeliner and Lashes Safe to Use?

[4] PubMed Central (ENG): Magnetic resonance safety assessment of a new trend: magnetic eyelashes

[5] Food and Drug Administration – FDA (ENG): Eye Cosmetic Safety

Ohodnoťte post

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »