10 nejlepších krabičkových diet Ústí nad Labem

Shrnutí: V dnešním článku vám řeknu, jaké jsou nejlepší krabičkové diety v Ústí nad Labem. Prošla jsem totiž firmy, které krabičkovou dietu v Ústí nabízí a vybrala pro vás deset nejlepších. Výherci jsou následující 3:

  1. Zdravé Stravování – moje TOP volba, dieta, která nabízí spoustu jídelníčků a skvělý poměr cena/kvalita.
  2. Zdraví z krabičky – pestrá a chutná krabičková dieta nejen v Ústí nad Labem.
  3. Jsme Fitness Food menu – moderní a komplexní krabičková dieta z kvalitních surovin.

V článku se kromě detailů o všech deseti firmách dozvíte, co je to krabičková dieta, v čem spočívají její benefity, či proč s ní začít.

TOP  1. místo

Zdravé stravování

Proč 1. místo?
Protože nabízí spoustu jídelníčků, má mnoho spokojených zákazníků a celkově nabízí skvělý poměr cena/výkon.
2. místo

Zdraví z krabičky

Proč 2. místo?
Protože je to pestrá a chutná krabičková dieta nejen v Ústí nad Labem.
3. místo

Jsme Fitness Food menu

Proč 3. místo?
Jelikož jde o moderní a komplexní krabičkovou dietu z kvalitních surovin.

Deset nejlepších krabičkových diet v Ústí nad Labem

Krabičková dieta je služba, která dodává připravené jídlo přímo k zákazníkovi. Jídlo je obvykle baleno v krabičkách nebo miskách a je připravené tak, aby splňovalo určité nutriční požadavky. Nejběžnějšími požadavky bývá určité množství kalorií, aby měl klient přehled o tom, kolik kalorií během dne sní. Dalšími požadavky bývá určitý poměr bílkovin, tuků a sacharidů. 

Pro koho je krabičková dieta vhodná? Motivace zákazníků, kteří si objednávají krabičkovou dietu, jsou různé. Jsou mezi nimi třeba ti, kteří nemají čas nebo chuť vařit – tato služba totiž ušetří spoustu času, který byste jinak museli trávit v kuchyni. Vhodná je také pro ty, kteří se chtějí stravovat zdravě, ale nevědí jak na to.

Hubnutí je cesta ke krásné postavě. A krásnou postavu chce pravděpodobně každý z nás, přestože krásná postava pro každého může znamenat něco jiného. Jak tedy docílit toho, aby se pro vás vaše vysněná postava stala realitou? Pro začátek si můžete počíst o hubnutí, dietách a úpravách jídelníčku. Zde máte seznam článků na toto téma:

Některé krabičkové diety se zaměřují na určité skupiny lidí, typicky třeba na sportovce nebo lidi s diabetem, a nabízejí přizpůsobené plány stravování.

V neposlední řadě může být tato dieta skvělým pomocníkem pro lidi, kteří chtějí zhubnout, protože může pomoci kontrolovat příjem kalorií a zajistit vyvážené stravování.

1. místo

Zdravé stravování

Proč je na 1. místě Zdravé stravování?

Na první místo jsem vybrala Zdravé stravování a to proto, že nabízí nejlepší poměr cena/výkon. Nabízí vyvážené jídelníčky, které vytváří nutriční terapeutka Kateřina Šimková a její tým odborníků. Pro své klienty mají připravených několik programů na míru, které se skládají z až pěti jídel – snídaně, svačiny, oběda, odpolední svačiny a večeře. Tím základním je Zdraví. Jídelníčky jsou skládány z pestrých surovin a obsahují vyvážené poměry živin. Program je vhodný pro ty, kteří chtějí zdravým a přirozeným způsobem zhubnout a váhu si udržet. Aktivní sportovci si oblíbili programy Fit+, Protein nebo Protein Extra, které zohledňují fyzickou aktivitu při trénincích a poměr živin je jiný než v základním programu. Společnost nezapomíná na vegetariány a nabízí program Bez masa, bohatý na luštěniny, zeleninu a jiné alternativy obsahující dostatek bílkovin. V programu Pro mámy jsou jídla vařena ze surovin, které jsou vhodné jak pro zdraví a energii matky, tak pro spokojenost dítěte. 

Oceňuji i profesionální přístup k sestavování nutričně vyvážených pokrmů a pestrou škálu programů.

Uživatelské recenze

Recenze na Zdravé Stravování si můžete přečíst například na Google, hodnocení na Mapy.cz nebo na Kurzy.cz. Spousta lidí zmiňuje, že jim dieta chutná, jsou spokojení a mnoho lidí dietu užívá dlouhodobě. Sem tam se zde objevují i negativní recenze, některým zákazníkům například některé pokrmy nechutnají. Převažují však klady. Lidé si chválí výběr programů a jídel či zajímavé kombinace, stejně tak i chuť a kvalitu, či komunikaci, online objednávání, telefonické konzultace a mnoho dalších věcí.

Ceny

Ceny se liší od programu, gramáže i počtu jídel denně. Cena celodenního jídelníčku z programu Zdraví se pohybuje mezi 441 a 553 Kč.

Fotografie jídel

2. místo

Zdraví z krabičky

Proč je na 2. místě Zdraví z krabičky?

Zdravě a navíc chutně? Spoustu lidí se mylně domnívá, že co je zdravé, není dobré. Zdraví z krabičky vás ale přesvědčí o tom, že i pohanka může být delikátním zážitkem. 

Můžete si vybrat z programů, jako je keto, pro kojící maminky, pro vegetariány, sportovce, ale také speciálně navržené, krátkodobé jídelníčky pro nastartování hubnutí nebo očistu organismu. S desetidenním programem PROTEIN EXTRA zvýšíte přísun bílkovin a omezíte přísun sacharidů, to může společně s vhodným pohybem rychleji redukovat nadbytečný tuk. Program DETOX PRO obsahuje spoustu ovoce a zeleniny, které dodají tělu zvýšený podíl minerálů, vitamínů, vlákniny a antioxidantů.

Základní program PRO ZDRAVÍ má, tak jako ostatní, šest velikostí porcí. Při odebírání celého jídelníčku (pět jídel denně) se budete pohybovat od 429 korun do 539 korun.

Na této společnosti zákazníci oceňují nejen velmi dobré jídlo, ale také vstřícnou komunikaci a šikovný systém, který mu pomůže vybrat správný program.

3. místo

Jsme Fitness Food menu

Proč jsem na 3. místo vybrala Jsme Fitness Food menu?

Tým Fitness Food Menu se zaměřuje na to, aby jejich klienti zhubli, zbavili se přebytečného tělesného tuku a cítili se fyzicky i psychicky dobře. Jejich specialitou je vlastní řada proteinových výrobků, těstovin a biokoření, se kterými za pomocí nejmodernější technologie úpravy teplých a zchlazených pokrmů vytváří osobité recepty. V jejich kuchařce najdeme 750 receptů.

Nabízejí čtyři programy sestavené podle potřeb klienta. Program Racio představuje zdravé a efektivní hubnutí, kterému pomůže jídelníček s vyváženým poměrem makroživin i mikroživin. V rámci programu si klient může objednat přesné měření u výživového poradce. Low Carb je typem programu, který – jak už název napovídá – omezuje sacharidy. V procentech celodenní jídelníček obsahuje 30 % sacharidů, 35 % tuků a 35 % bílkovin. Program Veget je bezmasý a Muscle podporuje sportovce a obsahuje 50 % sacharidů.

Základní program vychází od 400 Kč do 460 Kč/den.

Proč se mi tak líbí? Mají nápadité a chutné pokrmy, jasně a jednoduše popsané programy a v neposlední řadě skvělé webovky.

4. místo

Jezte s námi

Proč jsem vybrala Jezte s námi?

Jezte s námi jsou ve světě krabičkových diet už ostříleným hráčem. Na poli gastra fungují už deset let a od té doby se také docela rozrostli. Kromě krabiček na míru rozvážejí také po Ústeckém kraji, části Středočeského a na území Prahy až k vám domů obědy, sushi a čerstvé ryby, a k tomu nabízejí i výživové poradenství, kde vám provedou tělesnou analýzu nebo sestaví ideální jídelníček na míru. 

Jezte s námi nabízí čtyři programy: Chci zhubnout, Chci jíst zdravě a sportuji, Jsem vegetarián, a Chci být výkonný manažer. Poslední program je určen hlavně pro ty, kteří chtějí jíst správně, výživně a rádi přenechají přípravu pokrmů na někom jiném. V tomto programu je možné přidat extra dávku proteinu.

Program Chci zhubnout se pohybuje mezi 420 a 435 korun a je možné získat věrnostní program se slevami.

Recenzenti si pochvalují vyváženost chutí a viditelné výsledky při redukci váhy.

5. místo

Fit and Health

Proč jsem zařadila Fit and Health?

Krabičková dieta Fit and Health nabízí velké množství jídelních programů, ze kterých si určitě vyberete. Sympatický je například Office Box, který vám doveze do práce snídani a oběd. Kromě toho si ale také můžete objednat standardní celodenní stravování podle toho, co potřebujete. Nabízí se Diet Plan, Fit Day, Super Fit, Balance, Stay Fit, Slim Fit, Grow Up a nebo varianty nízkosacharidové diety Low Carb, Low Carb 1 a Low Carb 2.

Fit and Health mají na svém webu kalkulačku, která vám vypočítá, jaký jídelníček je pro vás ideální a kolik bude stát. Začíná se od 381 korun na celý den. 

Recenzenti pochvalují chutné jídlo a efektivní hubnutí.

6. místo

Antónia Mačingová

Proč jsem vybrala dietu Antónia Mačingová?

Antónia je andragogička a jejím cílem je pomáhat dospělým změnit svůj životní styl. Jak píše na svém webu, nenabízí dietu, ale jiný, zdravější styl života. Její jídelníček na 28 dní vám pomůže nastartovat a nechat usadit jiné stravovací návyky. Po této době už budete schopni sami jíst a připravovat si nutričně vyváženější pokrmy. Kromě hubnutí se tato změna propíše i jinde – někomu se sníží hladina cholesterolu v krvi, zlepší se pleť, vlasy, u jiného vymizí migrény. Vyberte si z různých programů – 28denní hramonizační, 28denní ve variantě bez masa nebo celoroční stravování. Cena se pohybuje od 370 do 465 korun na den. 

Líbí se mi celostní uchopení, které dává smysl.

7. místo

Pan krabička

Proč jsem zařadila dietu Pan krabička?

Pan krabička je kuchař, který má rád dobré a kvalitní jídlo a s láskou ho vaří svým klientům. Sestavený jídelníček obsahuje jeho nejlepší recepty. Tato krabičková dieta je vhodná pro ty z vás, kteří nepotřebují konkrétní program, jejich hlavním cílem je začít jíst dobře. Pan krabička nabízí jednotný jídelníček, který kombinuje českou klasiku i světovou kuchyni. Cena na den je pro ženy 305 korun (jedná se o menší porci), pro muže 345 korun, přičemž je zde zahrnuto pět jídel. 

Oceňuji nekomplikovaný, přesto velmi dobrý a funkční koncept, který je založen na kvalitních surovinách a péči kuchaře.

8. místo

Krabičková dieta Ústí nad Labem

Proč je zde i Krabičková dieta Ústí nad Labem?

Tato Krabičková dieta nabízí několik programů s různým kalorickým příjmem. Vše probíhá individuálně, služba se telefonicky spojí s klientem, aby mohla jídelníček podřídit klientovým potřebám. Někdo chce zhubnout, někdo nabrat svalovou hmotu, jiný třeba jen zpravidelnit a ozdravit své stravovací návyky. Máte nějaké potravinové alergie? I s tím se bude v sestavování jídelníčku na míru pracovat. Můžete vybírat z programů různých délek – například čtrnáctidenní, měsíční nebo si zajistit třeba jen zdravé a vyvážené obědy nebo večeře. Cena za jeden den se při pěti chodech pohybuje od 285 korun na den. 

Výhodou je, že Krabičková dieta rozváží jídla šestkrát týdně až k vám domů.

9. místo

Chutné krabičky

Proč jsem vybrala Chutné Krabičky?

Cílem chutných krabiček je vařit klientům zdravé, nutričně vyvážené pokrmy z kvalitních surovin. Jídla neobsahují žádné konzervanty. Chutné krabičky nabízejí program redukční diety s kalorickou hodnotou u žen v rozmezí 5000 až 6000 kJ, u mužů 7000 až 7500. Cena je u menších porcí 315 korun za pět chodů jídla denně, větší porce stojí 355 korun.

Recenzenti si pochvalují velmi dobrá, perfektně dochucená jídla. Díky krabičkám se jim daří zhubnout. Výhodou je také rozvoz zdarma v Ústí nad Labem, v Teplicích a jejich okolí. Na webových stránkách se můžete také v galerii podívat na ukázky jídel nebo na aktuální jídelníček.

10. místo

TIP: Keto dieta od KetoMix

Proč seznam zakončuji KetoMix?

Na závěr mám pro vás skvělý tip a to keto dietu od KetoMix. KetoMix sice není klasická krabičková dieta, je to ovšem dieta určená na hubnutí, kterou si můžete stejně jako krabičkovou dietu objednat domů. Tím budete mít vyřešený jídelníček například na měsíc dopředu. Plní tedy podobný účel jako krabičková dieta.

Keto dieta je účinný způsob hubnutí. Při keto dietě omezujete sacharidy téměř na minimum a tím dostáváte své tělo do ketózy, což je stav, ve kterém vaše tělo používá jako zdroj energie tuky namísto klasických sacharidů a tím je docíleno efektu rychlého hubnutí.

Keto Dieta je skvělý způsob jak zhubnout a zároveň se naučit korigovat svůj jídelníček, proto bych ji doporučila všem, kteří mají zájem zhubnout a mít vyřešené jídlo na nějakou dobu dopředu.

Závěrem

Pokud se rozhodnete krabičkovou dietu vyzkoušet, ale nevíte, kterou společnost si vybrat, dbejte na tyto rady: ujasněte si, co je vaším cílem – přejete si zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo v první řadě potřebujete začít jíst lépe? Zodpovězte si na tyto otázky a podle toho si vyberte společnost, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům a představě. A pokud chcete můj tip, doporučuji začít s dietou Zdravé Stravování. Je to moje TOP volba, protože nabízí spoustu jídelníčků a skvělý poměr cena/kvalita.

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[1] Wikipedie (CZ): Krabičková dieta

[2] Wikipedie (CZ): Dieta

[3] Healthline (ENG): How Long Does It Take to Lose Weight?

[4] PubMed Central (ENG): The effectiveness of lunchbox interventions on improving the foods and beverages packed and consumed by children at centre-based care or school: a systematic review and meta-analysis

[5] PubMed Central (ENG): Role of a food box program in fruit and vegetable consumption and food security

[6] PubMed Central (ENG): Defining the Optimal Dietary Approach for Safe, Effective and Sustainable Weight Loss in Overweight and Obese Adults

4.9/5 (Počet hlasů: 11)

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »