10 nejlepších krabičkových diet Hradec Králové

Jaká je nejlepší krabičková dieta v Hradci Králové? Co to krabičková dieta je a hodí se právě pro vás? Proč jí dát šanci? Recenze a tipy.

TOP  1. místo

Zdravé stravování

Nejlepší krabičková dieta s vyváženými jídelníčky z kvalitních surovin. V Hradci i dalších městech.
2. místo

Zdraví z krabičky

Chutná krabičková dieta z čerstvých a kvalitních surovin v Hradci Králové a dalších městech.
3. místo

Ježkovy krabičky

Skvělá krabičková dieta s různými variantami jídelníčků, vždy však z čerstvých, chutných surovin.

Deset nejlepších krabičkových diet v Hradci Králové

Co je to krabičková dieta?

Jedná se o speciální stravovací program, který si vyberete podle vašeho přání a preferencí. Často se setkáte s krabičkovou dietu určenou pro cílené hubnutí, nabrání svalové hmoty (ve variantě uzpůsobené pro muže i ženy), vegetariány, vegany, bezlepkovou nebo detoxikační dietu, stejně jako tu, která je vytvořená na míru kojícím maminkám. Některé společnosti dokonce nabízejí i možnost vytvořit si vlastní individuální program přímo na míru. Variant je zkrátka celá řada. Navíc máte jistotu, že jednotlivé programy sestavují odborníci na slovo vzatí, a to z řad nutričních poradců, fitness trenérů a dalších specialistů z oboru.

Hubnutí je cesta ke krásné postavě – a krásnou postavu chce pravděpodobně každý z nás, přestože krásná postava pro každého může znamenat něco jiného. Jak tedy docílit toho, aby se pro vás vaše vysněná postava stala realitou? Pro začátek si můžete počíst o hubnutí, dietách a úpravách jídelníčku. Zde máte seznam článků na toto téma:

Jak krabičková dieta funguje?

Po objednání zvoleného programu, který obvykle běží na týdenní nebo měsíční bázi, vám na smluvenou adresu (domů nebo do práce) dorazí zásilka s krabičkami na celý den. Jídla jsou předem připravená a pečlivě označená, takže přesně víte, kdy máte co sníst. Každá porce je také přesně odměřena, aby splňovala podmínky zvoleného stravovacího programu. Spolehnout se také můžete na použití  čerstvých a kvalitních surovin, takže si opravdu pochutnáte.

1. místo

Zdravé stravování

Zdravé stravování nabízí své krabičkové diety nabízí už od roku 2008, takže si můžete být jistí, že se jedná o společnost s bohatými zkušenostmi, která se stará o zdravý životní styl více 6 500 klientů po celé České republice i části Slovenska.

V nabídce Zdravého stravování najdete celou řadu stravovacích programů, v různých energetických variantách i kombinací jednotlivých chodů. A kdo se stará o sestavování jídel? Vlastní vysokoškolsky vzdělaný nutriční tým, který dbá do posledního detailu na tu nejvyšší kvalitu. A spolu s kreativními kuchaři a kuchařkami sestavil navíc databázi s více než 20 000 recepty na zdravá a chutná jídla.

Na kolik vás krabičková dieta od Zdravého stravování vyjde? Stačí se na webových stránkách podívat na přehledný ceník se všemi programy (Keto, Pro mámy, Pro zdraví, Fit+, Protein+ a další) a hned budete mít jasno. Nejlevnější jídlo si například můžete objednat od 124 Kč za porci a celodenní program s nejvyšším obsahem kj pak za 553 Kč.

Se Zdravým stravováním se tedy svěříte do rukou skutečných odborníků, kteří jsou vám navíc k dispozici odpovědět na nejrůznější otázky k jednotlivým programům.

2. místo

Zdraví z krabičky

Zdravý jídelníček, kalorie spočítané na míru i skvělá jídla připravená z čerstvých surovin, která si zamilujete už jen od pohledu. Právě to vás čeká u Zdraví z krabičky, které vás zbaví starostí s připravováním jídla.

Všechny pokrmy pro vás sestavili nutriční specialisté, kteří ví, že i ty největší dobroty se časem přejí, takže pravidelně pracují na obměně nabídky, aby byla vždy pestrá, lákavá a plná potřebných živin.

Na výběr máte z programů pro vegetariány, Keto, zaměřených na hubnutí i určených pro sportovce nebo kojící ženy. Nejlevnější jídlo si od Zdraví z krabičky objednáte za 121 Kč, a nejvýživnější program na celý den vás vyjde na 538 Kč. Přesné informace najdete v ceníku na webu. Stačí si určit program, který vám sedne nejvíce, zvolit si počet kilojoulů, počet jídel a v tabulce si najdete přesnou cenu.

Zbavte se tedy starostí, ušetřete svůj čas a nechejte Zdraví z krabičky, aby vám vymyslelo váš jídelníček a dovezlo vám ho až téměř na váš stůl.

3. místo

Ježkovy krabičky

S Ježkovými krabičkami zdravě zhubnete (dle slov dodavatele 4 až 6 kg za měsíc) a ještě se naučíte správně jíst. Každý den se můžete těšit na chutná a čerstvá jídla, která vám budou pečlivě doručena. Dovézt si je můžete nechat domů (s dodáním v podvečerních nebo ranních hodinách), do práce (v ranních hodinách) nebo na odběrné místo (v ranních hodinách, a navíc v tomto případě ušetříte za dopravu).

Krabičky tato společnost připravuje hned v několika variantách, a to pro ženy (5 000 až 6000 kj, s rybami či bez), pro muže (7 000 až 8 000 kj, s rybami či bez), ve variantě medium (přesnídávka, oběd, svačina, bez ryb) či v jiných variantách (kombinace denních jídel dle vašich preferencí, i s rybami). Na výběr jsou samozřejmě i sety vhodné pro vegetariány. 

Cenová nabídka se pak u Ježkových krabiček pohybuje v rozmezí od 220 Kč až po 430 Kč za den – v souvislosti s tím, jaký program si pro sebe vyberete. 

Pokud ještě váháte, na webu Ježkových krabiček najdete fotky jednotlivých jídel i zkušenosti spokojených zákazníků, které vás jistě přesvědčí o tom, abyste tuhle krabičkovou dietu rozhodně vyzkoušeli.

4. místo

MyChef Kitchen

Co vás čeká u MyChef Kitchen? Lahodné a zdravé jídlo pouze v prémiové kvalitě, připravené s péčí, láskou a na základě úspěšných dietologických principů. Můžete se také spolehnout na to, že všechna jídla jsou z čerstvých a vybraných surovin.

Na výběr máte hned z několika programů – Healthy balance, Paleo, Keto, Mediterranean a Vege v rámci denního čerstvého pětichodového menu (od 1 200 do 3 000 kcal). Záleží tedy na tom, jaké jsou vaše individuální cíle, podle nich si vyberete odpovídající možnost, a pak už se jen necháte rozmazlovat pravidelnými a nutričně vyváženými pokrmy.

Krásným bonusem MyChef Kitchen je i to, že své pokrmy servírují do biologicky rozložitelných materiálů. Takže s jejich krabičkovou dietou potěšíte nejen své zdraví, ale také přírodu.

5. místo

BODYFLEX fitfood

Chcete vyzkoušet prvotřídní krabičkovou stravu? Pak jste na správném místě. BODYFLEX fitfood si totiž dává záležet na tom, aby pro vás připravil čerstvé, skvělé a nutričně vyvážené jídlo přesně podle vašich potřeb.

Na výběr budete mít z bohatého množství programů, například – Sport a fit, Naber svaly, Pro štíhlou linii, Žiji aktivně nebo Profi sport. Ty se tedy liší svým zaměřením, počtem kalorií a cenou, která se pohybuje od 2 415 Kč až po 3 250 Kč za týden (5 dní). Programy si totiž můžete objednat ve verzi na 1, 2 nebo 3 týdny, i na 1, 2 nebo 3 měsíce. 

Na webu BODYFLEX fitfood je pro vás připravena také kalkulačka, která vám pomůže s výpočtem ideálního denního příjmu kalorií. Kromě toho je tu také celá řada fotek jednotlivých jídel, nad kterými se vám budou doslova sbíhat sliny.

6. místo

Antónia Mačingová

U Antónie Mačingové na vás čekají její vlastní stravovací programy, které mají jeden prostý cíl – abyste se cítili zdravěji, lépe a příjemným způsobem upravili své jídelní návyky do zdravé podoby. Díky tomu se dočkáte benefitů v podobě posílení vitality i větší odolnosti vašeho imunitního systému.

V nabídce si můžete vybrat ze dvou typů jídelníčků, a to z Celoročního zdravého stravování, které se opírá o systém dělené stravy a 28denního harmonizačního programu, se kterým docílíte harmonizace a detoxikace mysli i těla. V obou programech si pak každý den dopřejete vynikající jídla připravená jen z vysoce kvalitních, čerstvých a pečlivě vybraných ingrediencí.

Chcete svůj zdravý životní styl posunout ještě na vyšší úroveň? Využijte možnost osobní konzultace a poradenství, které Antónia Mačingová nabízí.

7. místo

Krabičkujeme

Regionální společnost Krabičkujeme vznikla už v roce 2015 pod taktovkou výživové specialistky a trenérky Lucie Tvrdoňové. Za své několikaleté působení si získala celou řadu spokojených zákazníků, což je nejlepší reference a důvod tuhle krabičkovou dietu vyzkoušet.

U Krabičkujeme máte na výběr z programů –Celodenní krabičky (20 pracovních dní o pěti jídlech v kalorické hodnotě dle vaší volby) nebo Obědy do práce. Jestli si nejste jistí, zda je pro vás krabičková dieta to pravé, můžete si ji vyzkoušet na 5 dní a rozhodnout se až pak.

Cena se u Krabičkujeme pohybuje od 349 Kč za den (5 jídel) a od 76 Kč za jeden oběd do práce. V nabídce je také za příplatek možnost eco kompostovatelných obalů (+25 Kč), nebo můžete naopak získat slevu na věrnost si objednané množství.

Pokud tedy toužíte po rychlém metabolismu a zdravém těle, pusťte se do změny s Krabičkujeme!

8. místo

Fit Food menu

Ve Fit Food menu se zaměřují nejen na sportovce, ale na všechny, kdo chtějí zhubnout nebo nemají čas na pravidelné stravování a vlastní přípravu zdravých a vyvážených jídel.

Jednotlivé programy jsou uzpůsobeny pro ženy a muže, a to pro oblast dvou cílů – zhubnutí nebo čistě zdravého životního stylu. U všech programů na vás čeká 5 jídel denně (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře) s přesně nastaveným počtem kj. 

Cenová hladina se u Fit Food menu pohybuje od 340 Kč/den až po 410 Kč/den, plus je třeba ještě počítat s 30 Kč za rozvoz na vámi uvedenou adresu. Zdarma si pak vaše krabičky můžete vyzvednout formou osobního odběru v restauraci Sport café v Hradci Králové.

Jestli se tedy chcete cítit fit, v pohodě a zhubnout až 5 kg za měsíc příjemnou cestou, vyzkoušejte nabídku od Fit Food menu a nebudete litovat.

9. místo

Jsme Fitness Food menu

Snížení tělesného tuku, váhy i zlepšení psychického a fyzického výkonu. To jsou cíle, které dosáhnete s krabičkovou dietou od Jsme Fitness Food menu, se kterým si zajistíte moderní a komplexní způsob zdravého stravování.

Jednotlivé programy (například Muscle, Veget, Low Carb nebo Racio) vás vyjdou asi na 400 Kč za jeden den, přičemž si je lze vyzkoušet i v rámci zkušebního týdne. Nejste si jistí, který program je pro vás ten pravý? Není problém. Stačí se obrátit na tým Jsme Fitness Food menu a nechat si poradit. 

Uvidíte, že se s touto krabičkovou dietou budete cítit jednoduše skvěle, ať už je vaším cílem zhubnutí, nabírání svalů nebo celkový pocit tělesné a duševní rovnováhy.

10. místo

Vitalbox

Krabičková dieta zaměřená přesně na na míru, cíle, preference a chutě klientů. Právě to vám nabízí Vitalbox. V přehledném e-shopu na vás čekají programy jako Mama program, Muscle gain, Fit obědy, Keep Fit či obědy, svačiny a večeře Fit.

Za lahodná jídla připravená z prvotřídních surovin pak zaplatíte cca od 65 Kč do 160 Kč za jednu porci, a jednotlivé programy vás vyjdou od 419 Kč do 825 Kč za jeden den.

Díky tomu, že Vitalbox je dílem osobních fitness trenérů, můžete se spolehnout na to, že do celého projektu promítli své dlouholeté zkušenosti, které i vám pomohou nastartovat své tělo a úspěšně se vydat cestou zdravého životního stylu.

Závěr

Krabičkové diety jsou tedy vhodné především pro lidi, kteří nemají čas nebo chuť vařit, ale zároveň chtějí jíst zdravá, chutná a nápaditá jídla, případně kontrolovat svůj denní příjem kalorií. Takže neváhejte a vyzkoušejte některou z krabičkových diet ve vašem okolí.

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[1] Wikipedie (CZ): Krabičková dieta

[2] Wikipedie (CZ): Dieta

[3] Healthline (ENG): How Long Does It Take to Lose Weight?

[4] PubMed Central (ENG): The effectiveness of lunchbox interventions on improving the foods and beverages packed and consumed by children at centre-based care or school: a systematic review and meta-analysis

[5] PubMed Central (ENG): Role of a food box program in fruit and vegetable consumption and food security

[6] PubMed Central (ENG): Defining the Optimal Dietary Approach for Safe, Effective and Sustainable Weight Loss in Overweight and Obese Adults

Ohodnoťte post

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »