11 nejlepších krabičkových diet Hradec Králové

Shrnutí: V dnešním článku jsem pro vás proklepla jedenáct nejlepších krabičkových diet, které si můžete pořídit v Hradci králové. Ty úplně nejlepší jsou podle mě následující 3:

 1. Nutrition Pro, které považuji za TOP volbu: nabízí výborné, chutné a nutričně vyvážené jídla z kvalitních surovin.
 2. Zdravé Stravování, protože nabízí opravdu veliký výběr jídelníčků a rozváží po celém Česku.
 3. Zdraví z krabičky, kteří mají v nabídce vícero jídelníčků a chutné jídla.

Krom toho, že se spolu dnes podíváme na konkrétní a detailní popisy jednotlivých krabičkových diet v Hradci, tak vám také řeknu, co to krabičková dieta je a zda či proč hodí se právě pro vás. Tak čtěte dál.

TOP  1. místo

Nutrition Pro

Proč 1. místo?
Protože jde o parádní krabičkovou dietu s výborným, nutričně vyváženým jídlem a skvělým poměrem cena/kvalita. Suroviny používají kvalitní a čerstvé a spokojenost potvrzuje i spousta pozitivních recenzí uživatelů.
2. místo

Zdravé stravování

Proč 2. místo?
Protože Zdravé Stravování nabízí skvělou krabičkovou dietu s vyváženými jídelníčky a hlavně velikým výběrem stravovacích stylů – vybere si zde opravdu každý. Krom toho dovází po celém Česku a i částech Slovenska.
3. místo

Zdraví z krabičky

Proč 3. místo?
Protože jde o chutnou krabičkovou dietu z čerstvých a kvalitních surovin v Hradci Králové. Zdraví z Krabičky má na výběr několik programů a typů jídelníčků.

Jedenáct nejlepších krabičkových diet v Hradci Králové

Co je to krabičková dieta?

Jedná se o speciální stravovací program, který si vyberete podle vašeho přání a preferencí. Často se setkáte s krabičkovou dietu určenou pro cílené hubnutí, nabrání svalové hmoty (ve variantě uzpůsobené pro muže i ženy), vegetariány, vegany, bezlepkovou nebo detoxikační dietu, stejně jako tu, která je vytvořená na míru kojícím maminkám. Některé společnosti dokonce nabízejí i možnost vytvořit si vlastní individuální program přímo na míru. Variant je zkrátka celá řada. Navíc máte jistotu, že jednotlivé programy sestavují odborníci na slovo vzatí, a to z řad nutričních poradců, fitness trenérů a dalších specialistů z oboru.

Hubnutí je cesta ke krásné postavě. A krásnou postavu chce pravděpodobně každý z nás, přestože krásná postava pro každého může znamenat něco jiného. Jak tedy docílit toho, aby se pro vás vaše vysněná postava stala realitou? Pro začátek si můžete počíst o hubnutí, dietách a úpravách jídelníčku. Zde máte seznam článků na toto téma:

Jak krabičková dieta funguje?

Po objednání zvoleného programu, který obvykle běží na týdenní nebo měsíční bázi, vám na smluvenou adresu (domů nebo do práce) dorazí zásilka s krabičkami na celý den. Jídla jsou předem připravená a pečlivě označená, takže přesně víte, kdy máte co sníst. Každá porce je také přesně odměřena, aby splňovala podmínky zvoleného stravovacího programu. Spolehnout se také můžete na použití  čerstvých a kvalitních surovin, takže si opravdu pochutnáte.

1. místo

Nutrition Pro

Výborná krabičková dieta z čerstvých a kvalitních surovin za dobrou cenu s chutnými a nutričně vyváženými jídly.

Proč je Nutrition Pro na 1. místě?

První místo nepatří ničemu jinému než mé oblíbené Nutrition Pro a to proto, že je to firma, které opravdu fandím. Jedná se o společnost, která rozváží krabičky po Praze, Brně a několika dalších velkých městech ČR, včetně Hradce Králové. A na první místo patří mimo jiné proto, že mají opravdu kvalitní, chuťově výborné a nutričně vyvážené jídla – a to asi to nejdůležitější, o co u krabičkové diety jde. Krom toho nabízí fér cenu a vzniká nám zde tak skvělý poměr cena/výkon. Pojďme si projít nějaké parametry:
 • Dovoz domů: Společnost nabízí krabičkovou dietu s rozvozem v Hradci Králové a krom toho i v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Pardubicích, Kladně, Jablonci a Mladé Boleslavi.
 • Chutná a kvalitní jídla: Jídla mají opravdu chutná, vyvážená a jídelníčky sestavují za dohledu výživové poradkyně a z kvalitních surovin.
 • Jednoduché objednání: Co hodně cením je i moc hezký a přehledný web, ve kterém se jednoduše zorientujete, čímž se hodně ulehčuje objednávka.
 • Výběr jídel a plánů: Na výběr máte z několika plánů (například hubnoucí, nabírací, nebo udržovací) a nabízí dokonce i vegetariánskou verzi krabiček. Navíc si můžete navolit i počet jídel denně.
 • Přívětivé ceny: Cena jídel za den se pohybuje od 350 do 600 Kč, podle toho jaký zvolíte program a kolik jídel denně si navolíte.
 • Podpora a komunikace: Je vám také k dispozici zákaznická linka od pondělí do pátku od 10:00 do 18:00. Krom toho firmě můžete napsat na email, nebo přes chatové okno na webu.

Rozváží po celém Hradci Králové a můžete si vybrat dvouhodinové okno, ve kterém vám krabičky budou vozit a také je zde možnost změny místa doručení. Kromě toho mají i odběrová místa, kam můžete pro krabičky sami chodit.

Uživatelské recenze

To, že je krabičková dieta od Nutrition Pro skvělá dokazují i recenze na internetu. Můžete se podívat například na recenze Google, kde lidé popisují vlastní zkušenosti. Mnoho lidí si chválí chuť a kvalitu jídel, zákazníci často zmiňují, že si dietu objednávají již vícero měsíců a několikrát i zaznělo, že se jedná o nejlepší krabičkovou dietu. Hodnocení na Google mají 4.5 hvězdiček z pěti a to ze stovek recenzí – což mi přijde dostatečně potvrzující. Nutrition Pro jsou aktivní i na Instagramu a další recenze najdete třeba i na Facebookové stránce.

Co na Nutrition Pro velice cením, je, že na recenze aktivně odpovídají a to ať už se jedná o recenzi pozitivní, nebo negativní. Veškeré problémy řeší a snaží se vždy vyjít vstříc.

Nutrition Pro nabízí 4 základní programy:
 • Hubnoucí program
 • Nabírací program
 • Udržovací program
 • Office Pack (tedy oběd a večeře)

Každý program můžete ještě upravit následovně:

 • Klasický jídelníček
 • Vegetariánský jídelníček
 • Jídla bez ryb

Kromě programů a jídelníčků si můžete vybrat i kolik jídel denně chcete a pro kolik osob objednáváte. Můžete tak objednat třeba jen pro sebe, nebo pro celou rodinu.

Jak jsem již zmínila, ceny se pohybují od 350 do cca 600 Kč. Cena závisí na tom, jaký si vyberete plán. Pokud si například vyberete hubnoucí plán na dva měsíce se třemi jídly denně, vyjde vás cena na den na cca 350 Kč. Jestliže si vyberete plán udržovací, na měsíc, s pěti jídly denně, pak bude cena 550 Kč na den.

Cena se samozřejmě odvíjí od počtu jídel, takže čím více jídel, tím vyšší cena, ale tím také levnější jedna porce. Většinou vás jedno jídlo vyjde na něco okolo 90 – 130 Kč.

Fotografie jídel Nutrition Pro

2. místo

Zdravé Stravování

Skvělá krabičková dieta, která vám jídlo doveze kamkoliv po česku a nabízí opravdu veliký výběr jídelníčků.

Proč je Zdravé Stravování na 2. místě?

Zdravé stravování jsem vybrala na druhé místo hlavně proto, že jsou v Česku už opravdu dlouho a dělají svou práci dobře. Nabízí své krabičkové diety nabízí už od roku 2008 a jedná se o společnost s bohatými zkušenostmi, která se stará o zdravý životní styl více 6 500 klientů. V nabídce Zdravého stravování najdete celou řadu stravovacích programů, v různých energetických variantách i kombinací jednotlivých chodů – jídelníčků mají opravdu hodně a myslím si, že si zde vybere opravdu každý. Krom toho vám jídlo dovezou kamkoliv po Česku a dokonce i na Slovensko.
 • Vyvážená a zdravá jídla: Veškerá jídla sestavuje tým nutričních specialistů a to tak, aby byla celodenní strava kvalitní a nutričně vyvážená.
 • Dovoz domů kamkoliv po ČR: Velikánskou výhodou této diety je podle mě to, že vám krabičky dovezou opravdu téměř kamkoliv. To ocení obzvláště menší města, kde není takový výběr diet.
 • Veliký výběr programů: Čeho si na Zdravém Stravování hodně cením je právě veliký výběr programů, typů jídelníčků a jídel – vybere si zde podle mě opravdu každý s jakýmkoliv stravovacím stylem a to ať už chcete hubnout, udržovat, nebo nabírat. Programy popisuji o něco níže.
 • Ekologický aspekt: Zdravé Stravování je i EKO a to díky tomu, že se společnost snaží neplýtvat plastem. Krabičky sice jsou jednorázové a plastové, ale máte zde možnost krabičky každý den vracet kurýrovi. Ten je poté zaveze do sběru, kde se plasty třídí, zpracují a znovu využívají pro průmyslovou výrobu, což mi přijde jako hezký krok vzhledem k množství odpadu při tvorbě jídel s sebou.

Uživatelské recenze

Recenze na Zdravé Stravování si můžete přečíst například na Google, hodnocení na Mapy.cz nebo na Kurzy.cz. Spousta lidí zmiňuje, že jim dieta chutná, jsou spokojení a mnoho lidí dietu užívá dlouhodobě. Sem tam se zde objevují i negativní recenze, některým zákazníkům například některé pokrmy nechutnají. Převažují však klady. Lidé si chválí výběr programů a jídel či zajímavé kombinace, stejně tak i chuť a kvalitu, či komunikaci, online objednávání, telefonické konzultace a mnoho dalších věcí.

Zdravé stravování ma velkou spoustu jídelníčků, ze kterých si můžete vybrat. Nabízí, stejně jako ostatní programy, pět jídel denně (snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři) z kvalitních, zdravých a čerstvých surovin. Podle toho, jaký je váš cíl, je v jídelníčku zastoupený poměr makroživin, tedy tuků, sacharidů a bílkovin. Pro ty, kteří mají dostatek fyzické aktivity a chtějí nabrat svalovou hmotu, jsou tu programy Fit+, Protein nebo Protein Extra. Zdravé stravování myslí i na vegetariány a připravilo program Bez masa. Pro kojící maminky je nachystán program Pro mámy, který dbá na dodání energie a živin maminkám i miminkům. 

A kdo se stará o sestavování jídel? Vlastní vysokoškolsky vzdělaný nutriční tým, který dbá do posledního detailu na tu nejvyšší kvalitu. A spolu s kreativními kuchaři a kuchařkami sestavil navíc databázi s více než 20 000 recepty na zdravá a chutná jídla.

 • Najdete zde program rodina +, který je pro celou rodinu,
 • program vegan pro vegany,
 • protein extra pro hubnutí,
 • pro zdraví +,
 • salát +,
 • bez masa,
 • pro maminky,
 • lakto –,
 • protein +,
 • fit +,
 • detox pro,
 • senior +,
 • nebo bez cukru.
 • A novinkou je třeba program keto, který vám nabízí krabičky s jídly připravenými podle zásad keto diety.

Díky takovému výběru mám pocit, že si zde vybere opravdu každý. Všechny programy mají mimochodem i přehledně popsány na webových stránkách.

Cena diety se odvíjí od různých aspektů, jako na jak dlouho si dietu objednáte, jaký program si vyberete a podobně. Celodenní menu vychází od 429 do 538 Kč na osobu.

Objednat si můžete i různé varianty jako pouze oběd, pouze snídaně, oběd a večeře a různé další kombinace, které vás napadnou. Ceny jsou poté samozřejmě nižší.

Fotografie jídel Zdravé Stravování

3. místo

Zdraví z krabičky

Proč jsem na 3 místo vybrala Zdraví z krabičky?

Zdravý jídelníček, kalorie spočítané na míru i skvělá jídla připravená z čerstvých surovin, která si zamilujete už jen od pohledu. Právě to vás čeká u Zdraví z krabičky, které vás zbaví starostí s připravováním jídla.

Všechny pokrmy pro vás sestavili nutriční specialisté, kteří ví, že i ty největší dobroty se časem přejí, takže pravidelně pracují na obměně nabídky, aby byla vždy pestrá, lákavá a plná potřebných živin.

Na výběr máte z programů pro vegetariány, Keto, zaměřených na hubnutí i určených pro sportovce nebo kojící ženy. Nejlevnější jídlo si od Zdraví z krabičky objednáte za 121 Kč, a nejvýživnější program na celý den vás vyjde na 538 Kč. Přesné informace najdete v ceníku na webu. Stačí si určit program, který vám sedne nejvíce, zvolit si počet kilojoulů, počet jídel a v tabulce si najdete přesnou cenu.

Zbavte se tedy starostí, ušetřete svůj čas a nechejte Zdraví z krabičky, aby vám vymyslelo váš jídelníček a dovezlo vám ho až téměř na váš stůl.

4. místo

MyChef Kitchen

Proč jsem zapojila MyChef Kitchen?

Co vás čeká u MyChef Kitchen? Lahodné a zdravé jídlo pouze v prémiové kvalitě, připravené s péčí, láskou a na základě úspěšných dietologických principů. Můžete se také spolehnout na to, že všechna jídla jsou z čerstvých a vybraných surovin.

Na výběr máte hned z několika programů – Healthy balance, Paleo, Keto, Mediterranean a Vege v rámci denního čerstvého pětichodového menu (od 1 200 do 3 000 kcal). Záleží tedy na tom, jaké jsou vaše individuální cíle, podle nich si vyberete odpovídající možnost, a pak už se jen necháte rozmazlovat pravidelnými a nutričně vyváženými pokrmy.

Krásným bonusem MyChef Kitchen je i to, že své pokrmy servírují do biologicky rozložitelných materiálů. Takže s jejich krabičkovou dietou potěšíte nejen své zdraví, ale také přírodu.

5. místo

BODYFLEX fitfood

Proč jsem se rozhodla zařadit BODYFLEX fitfood?

Chcete vyzkoušet prvotřídní krabičkovou stravu? Pak jste na správném místě. BODYFLEX fitfood si totiž dává záležet na tom, aby pro vás připravil čerstvé, skvělé a nutričně vyvážené jídlo přesně podle vašich potřeb.

Na výběr budete mít z bohatého množství programů, například – Sport a fit, Naber svaly, Pro štíhlou linii, Žiji aktivně nebo Profi sport. Ty se tedy liší svým zaměřením, počtem kalorií a cenou, která se pohybuje od 2 415 Kč až po 3 250 Kč za týden (5 dní). Programy si totiž můžete objednat ve verzi na 1, 2 nebo 3 týdny, i na 1, 2 nebo 3 měsíce. 

Na webu BODYFLEX fitfood je pro vás připravena také kalkulačka, která vám pomůže s výpočtem ideálního denního příjmu kalorií. Kromě toho je tu také celá řada fotek jednotlivých jídel, nad kterými se vám budou doslova sbíhat sliny.

6. místo

Antónia Mačingová

Proč jsem vybrala dietu Antónia Mačingová?

U Antónie Mačingové na vás čekají její vlastní stravovací programy, které mají jeden prostý cíl – abyste se cítili zdravěji, lépe a příjemným způsobem upravili své jídelní návyky do zdravé podoby. Díky tomu se dočkáte benefitů v podobě posílení vitality i větší odolnosti vašeho imunitního systému.

V nabídce si můžete vybrat ze dvou typů jídelníčků, a to z Celoročního zdravého stravování, které se opírá o systém dělené stravy a 28denního harmonizačního programu, se kterým docílíte harmonizace a detoxikace mysli i těla. V obou programech si pak každý den dopřejete vynikající jídla připravená jen z vysoce kvalitních, čerstvých a pečlivě vybraných ingrediencí.

Chcete svůj zdravý životní styl posunout ještě na vyšší úroveň? Využijte možnost osobní konzultace a poradenství, které Antónia Mačingová nabízí.

7. místo

Krabičkujeme

Proč jsem zařadila Krabičkujeme?

Regionální společnost Krabičkujeme vznikla už v roce 2015 pod taktovkou výživové specialistky a trenérky Lucie Tvrdoňové. Za své několikaleté působení si získala celou řadu spokojených zákazníků, což je nejlepší reference a důvod tuhle krabičkovou dietu vyzkoušet.

U Krabičkujeme máte na výběr z programů –Celodenní krabičky (20 pracovních dní o pěti jídlech v kalorické hodnotě dle vaší volby) nebo Obědy do práce. Jestli si nejste jistí, zda je pro vás krabičková dieta to pravé, můžete si ji vyzkoušet na 5 dní a rozhodnout se až pak.

Cena se u Krabičkujeme pohybuje od 349 Kč za den (5 jídel) a od 76 Kč za jeden oběd do práce. V nabídce je také za příplatek možnost eco kompostovatelných obalů (+25 Kč), nebo můžete naopak získat slevu na věrnost si objednané množství.

Pokud tedy toužíte po rychlém metabolismu a zdravém těle, pusťte se do změny s Krabičkujeme!

8. místo

Fit Food menu

Proč jsem vybrala Fit Food menu?

Ve Fit Food menu se zaměřují nejen na sportovce, ale na všechny, kdo chtějí zhubnout nebo nemají čas na pravidelné stravování a vlastní přípravu zdravých a vyvážených jídel.

Jednotlivé programy jsou uzpůsobeny pro ženy a muže, a to pro oblast dvou cílů – zhubnutí nebo čistě zdravého životního stylu. U všech programů na vás čeká 5 jídel denně (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře) s přesně nastaveným počtem kj. 

Cenová hladina se u Fit Food menu pohybuje od 340 Kč/den až po 410 Kč/den, plus je třeba ještě počítat s 30 Kč za rozvoz na vámi uvedenou adresu. Zdarma si pak vaše krabičky můžete vyzvednout formou osobního odběru v restauraci Sport café v Hradci Králové.

Jestli se tedy chcete cítit fit, v pohodě a zhubnout až 5 kg za měsíc příjemnou cestou, vyzkoušejte nabídku od Fit Food menu a nebudete litovat.

9. místo

Jsme Fitness Food menu

Proč jsem se rozhodla zařadit Jsme Fitness Food menu?

Snížení tělesného tuku, váhy i zlepšení psychického a fyzického výkonu. To jsou cíle, které dosáhnete s krabičkovou dietou od Jsme Fitness Food menu, se kterým si zajistíte moderní a komplexní způsob zdravého stravování.

Jednotlivé programy (například Muscle, Veget, Low Carb nebo Racio) vás vyjdou asi na 400 Kč za jeden den, přičemž si je lze vyzkoušet i v rámci zkušebního týdne. Nejste si jistí, který program je pro vás ten pravý? Není problém. Stačí se obrátit na tým Jsme Fitness Food menu a nechat si poradit. 

Uvidíte, že se s touto krabičkovou dietou budete cítit jednoduše skvěle, ať už je vaším cílem zhubnutí, nabírání svalů nebo celkový pocit tělesné a duševní rovnováhy.

10. místo

Vitalbox

Proč je zde Vitalbox?

Krabičková dieta zaměřená přesně na na míru, cíle, preference a chutě klientů. Právě to vám nabízí Vitalbox. V přehledném e-shopu na vás čekají programy jako Mama program, Muscle gain, Fit obědy, Keep Fit či obědy, svačiny a večeře Fit.

Za lahodná jídla připravená z prvotřídních surovin pak zaplatíte cca od 65 Kč do 160 Kč za jednu porci, a jednotlivé programy vás vyjdou od 419 Kč do 825 Kč za jeden den.

Díky tomu, že Vitalbox je dílem osobních fitness trenérů, můžete se spolehnout na to, že do celého projektu promítli své dlouholeté zkušenosti, které i vám pomohou nastartovat své tělo a úspěšně se vydat cestou zdravého životního stylu.

11. místo

Ježkovy krabičky

Proč jsem zařadila Ježkovy krabičky?

S Ježkovými krabičkami zdravě zhubnete (dle slov dodavatele 4 až 6 kg za měsíc) a ještě se naučíte správně jíst. Každý den se můžete těšit na chutná a čerstvá jídla, která vám budou pečlivě doručena. Dovézt si je můžete nechat domů (s dodáním v podvečerních nebo ranních hodinách), do práce (v ranních hodinách) nebo na odběrné místo (v ranních hodinách, a navíc v tomto případě ušetříte za dopravu).

Krabičky tato společnost připravuje hned v několika variantách, a to pro ženy (5 000 až 6000 kj, s rybami či bez), pro muže (7 000 až 8 000 kj, s rybami či bez), ve variantě medium (přesnídávka, oběd, svačina, bez ryb) či v jiných variantách (kombinace denních jídel dle vašich preferencí, i s rybami). Na výběr jsou samozřejmě i sety vhodné pro vegetariány. 

Cenová nabídka se pak u Ježkových krabiček pohybuje v rozmezí od 220 Kč až po 430 Kč za den – v souvislosti s tím, jaký program si pro sebe vyberete. 

Pokud ještě váháte, na webu Ježkových krabiček najdete fotky jednotlivých jídel i zkušenosti spokojených zákazníků, které vás jistě přesvědčí o tom, abyste tuhle krabičkovou dietu rozhodně vyzkoušeli.

Závěr

Krabičkové diety jsou podle mě vhodné především pro lidi, kteří nemají čas nebo chuť vařit, ale zároveň chtějí jíst zdravá, chutná a nápaditá jídla, případně kontrolovat svůj denní příjem kalorií. A pokud jste i vy člověk, který by měl zájem krabičky zkusit, má rada zní: neváhejte a vyzkoušejte některé ve vašem okolí. 

V Hradci Králové je podle mě nejlepší volbou Nutrition Pro, jelikož jsou kvalitní a mají výborné jídla. Dále pak můžete vyzkoušet Zdravé Stravování, které nabízí opravdu veliký výběr jídelníčků, nebo třeba Zdraví z krabičky či jakoukoliv jinou firmu z mého seznamu.

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[1] Wikipedie (CZ): Krabičková dieta

[2] Wikipedie (CZ): Dieta

[3] Healthline (ENG): How Long Does It Take to Lose Weight?

[4] PubMed Central (ENG): The effectiveness of lunchbox interventions on improving the foods and beverages packed and consumed by children at centre-based care or school: a systematic review and meta-analysis

[5] PubMed Central (ENG): Role of a food box program in fruit and vegetable consumption and food security

[6] PubMed Central (ENG): Defining the Optimal Dietary Approach for Safe, Effective and Sustainable Weight Loss in Overweight and Obese Adults

4.8/5 (Počet hlasů: 24)

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »