9 nejlepších krabičkových diet Liberec – recenze

Co je to krabičková dieta? Jaké jsou její benefity? Jak je to s krabičkovou dietou ve Liberci a která je tu ta nejlepší? Diskuze a tipy.

TOP  1. místo

Zdravé stravování

Nejlepší krabičková dieta dostupná v celé ČR. Kvalitní a cenově příznivá.

2. místo

FitMeal

Pestrá a kreativní krabičková dieta v Liberci i dalších městech.
3. místo

DietBox

Zdravá krabičková dieta v Liberci 
z čerstvých surovin.

Devět nejlepších krabičkových diet v Liberci

Krabičková dieta je čím dál tím více oblíbený způsob stravování. V čem spočívá? Zákazník si předem objedná připravené porce jídla, která pravidelně dostává po určitou dobu – nejčastěji se jedná o týdenní intervaly. Všechna jídla jsou pro něj připravena tak, aby odpovídala zvolenému stravovacímu režimu (redukční dietě, veganské, vegetariánské nebo bezlepkové stravě atd.) a obsahovala samozřejmě odpovídající množství živin. Krabičková dieta se tak hodí pro všechny, kdo nemají čas nebo chuť vařit, stejně jako pro ty, kdo potřebují pomoct dodržet přesně stanovený stravovací režim či speciální jídelníček. 

Jestli chcete krabičkovou dietu vyzkoušet, pečlivě si vyberte společnost, se kterou do ní půjdete. Předem zvažte několik důležitých faktorů jako je například kvalita jídla, zdroje jednotlivých surovin, pestrost nabídky, cena, možnosti přizpůsobení stravovacího režimu a také podmínky pro vrácení nebo výměnu jídla.

Hubnutí je cesta ke krásné postavě – a krásnou postavu chce pravděpodobně každý z nás, přestože krásná postava pro každého může znamenat něco jiného. Jak tedy docílit toho, aby se pro vás vaše vysněná postava stala realitou? Pro začátek si můžete počíst o hubnutí, dietách a úpravách jídelníčku. Zde máte seznam článků na toto téma:

Dobré je i podívat se na to, v jakých obalech společnost svá jídla rozváží. Zda v jednorázových obalech, které po dojedení skončí v koši, či v ekologické variantě jako jsou například recyklovatelné nebo odolné vratné obaly. Protože kromě našeho zdravého životního stylu bychom měli myslet i na to, aby za námi nezůstávaly zbytečné stohy odpadu.

Všechny tyto informace obvykle najdete na webových stránkách společnosti, kde si také vyberete požadovaný stravovací režim, zvolíte počet dní, během nichž chcete krabičky dostávat a odešlete objednávku.

1. místo

Zdravé stravování

Zdravé stravování vám nabízí krabičkou dietu z moderního gastronomického provozu, jehož služby využívá celá řada spokojených klientů ze všech koutů České republiky i části Slovenska. Zdravé stravování má ve své nabídce širokou škálu stravovacích programů i jejich energetických variant, kombinaci jednotlivých chodů a disponuje i úctyhodným rozsahem poskytovaného servisu.

V nabídce si pak můžete vybrat například krabičkové diety určené pro ty, kdo jednoduše nemají čas na vaření a zároveň jim záleží na tom, aby jedli chutnou a vyváženou stravu, i speciální jídelníčky pro kojící matky, vegetariány, dietu Pro zdraví+ s extra porcí ovoce a zeleniny, Fit+ pro všechny, kdo chtějí zhubnout a zlepšit svou kondici, Detox pro krátkodobé odlehčení jídelníčku a získání energie a celou řadu dalších variant.

Na webových stránkách najdete přehledný ceník pro jednotlivé programy, rozdělený podle počtu kilojoulů, celodenních porcí nebo určitého počtu jídel a jejich kombinací. Nejlevnější jídlo si můžete dopřát od 124 Kč za porci a nejvýživnější celodenní program pak vyjde na 553 Kč za den.

Pokud tedy chcete s krabičkovou dietou začít u odborníků na slovo vzatých, je Zdravé stravování jasnou volbou.

2. místo

FitMeal

Cílem FitMealu je naučit své klienty dlouhodobě udržitelnému zdravému životnímu stylu. Jídelníček je sestaven pouze z vysoce kvalitních surovin – jednoduše tak, aby tělo dostalo všechny odpovídající živiny. Nebojte se také žádných nudných pokrmů. Naopak se můžete těšit na pestrou a rozmanitou nabídku, do které jsou několikrát ročně zapojeny i sezónní potraviny. Velkým lákadlem je také to, v jídelníčku FitMealu najdete jak tradiční česká jídla, tak pokrmy z mexické, italské, asijské i indické kuchyně.

Vybrat si pak můžete z několika variant jídelníčku, a to podle obsahu kalorií. Například program Slim (1 200 kCal), Basic (1 400 kCal), až po program Giant s 2 500 kCal. S výběrem toho nejvhodnějšího vám pomůže online kalkulačka, do které stačí zadat vaše pohlaví, věk, výšku, váhu a požadovaný cíl (hubnutí, být fit, nabrání atd.). Po kliknutí na tlačítko „Objednat” uvidíte cenovou kalkulaci na míru požadavkům, kterou si můžete dále upravovat. Cenová nabídka se pohybuje podle zvoleného programu od 410 Kč po 730 Kč za den.

FitMeal je zkrátka vhodnou volbou pro všechny, kdo mají rádi kvalitní, kreativní a pestrou kuchyni, která podpoří zdraví celého těla.

3. místo

DietBox

U DietBoxu si pochutnáte na zdravých jídlech, připravených vždy pouze z čerstvých surovin. Stačí si vybrat denní program, který vám bude vyhovovat nejvíce, a těšit se na doručení krabiček až přímo před váš práh. Jedná se tedy o skvělou variantu pro všechny, kdo chtějí zhubnout, zlepšit svůj zdravotní stav, předcházet vzniku nejrůznějších nemocí, zlepšit svůj fyzický i duševní stav a celkově se vydat cestou zdravého životního stylu – to vše bez nežádoucího jojo efektu. 

Na výběr je u DietBoxu celkem pět programů – Start, Gurmán, Klasik, Komplet a Individual, které se liší počty denních jídel a svou cenou. Ta se pak pohybuje od 139 Kč na den, až po individuální cenu, která se odvíjí od vašeho výběru hlavních a malých denních jídel. Obdržet tak můžete snídani, oběd, večeři a dvě svačiny. 

Jestli tedy hledáte krabičkovou dietu nabízející zdravá jídla, ať už jen ve formě obědu nebo po celý den, u DietBoxu si určitě vyberete.

4. místo

Zdraví z krabičky

Díky Zdraví z krabičky si už nebudete muset dělat starosti s vaším jídlem. Proč? Vymyslí za vás a pro vás zdravý jídelníček, spočítá kalorie a připraví chutné a skvěle vypadající pokrmy z čerstvých surovin. 

V týmu společnosti najdete i nutriční specialisty, kteří se starají o pravidelnou výměnu jídelníčků, abyste si vždy mohli pochutnat na nápaditých a pestrých pokrmech s potřebným obsahem živin.

V nabídce Zdraví z krabičky je hned několik programů. Například Keto, testovací program Kombi Week, program pro vegetariány, kojící maminky, hubnoucí program i programy pro sportovce. Na webu se také můžete podívat na přehledný ceník, který se odvíjí od počtu kilojoulů a chodů. Nejlevnější jídlo si můžete například dopřát od 121 Kč za porci a nejvýživnější celodenní program pak vyjde na 538 Kč za den. Přesné cenové napětí ovšem vždy záleží na programu, který si zvolíte podle vašich potřeb a preferencí.

Se Zdravím v krabičce si jednoduše vyberete program zaměřený přesně na vaše potřeby i tělesnou stavbu.

5. místo

Antónia Mačingová

Andragogička Antónia Mačingová vytváří vlastní stravovací programy, které vám pomohou změnit vaše jídelní návyky a začít se cítit i vypadat mnohem zdravěji a lépe. Stejně tak se můžete těšit na posílení vitality a podporu imunitního systému. 

Vybrat si můžete ze dvou jídelníčků, a to z 28 denního harmonizačního programu (pro detoxikaci a harmonizaci těla i mysli) a Celoročního zdravého stravování (vycházejícího ze systému dělené stravy přímo do Antónie Mačingové). V rámci obou programů pak budete dostávat lahodná jídla na každý den, vyrobená pouze z čerstvých a vysoce kvalitních surovin.

Kromě zdravého stravování můžete u Antónie Mačingové absolvovat také osobní konzultace a poradenství nebo se inspirovat celou řadou zdravých receptů.

6. místo

Jsme Fitness Food menu

Jsme Fitness Food menu se zaměřuje na komplexní a moderní způsob zdravého stravování. Najdete u něj tedy jídelníčky zaměřené na snížení tělesného tuku, snížení váhy, stejně jako pro zlepšení fyzického a psychického výkonu, které jsou právě v dnešní době tolik důležité.

NA výběr máte hned z několika programů, jako je Racio, Veget, Low Carb nebo Muscle. Všechny se pohybují v cenové hladině přibližně od 400 Kč za den. Pokud si nebudete jistí, co je pro vás to pravé, můžete u Fitness Food menu otestovat jejich zkušební týden. A navíc vám pomohou i s výběrem správného menu přímo vám na míru.

Fitness Food menu je tedy odpovídající volbou pro ty, kdo se chtějí zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo se celkově cítit zdravě a ve formě.

7. místo

Vitalbox

U Vitalboxu se setkáte se skvěle chutnajícím jídlem, který tým společnosti připravuje svým klientům přesně na mírů jejich cílům a preferencím. V e-shopu na webu si můžete vybrat z celé řady jídelníčků zaměřené na muže a ženy. Například Muscle Gain, Mama program, Keep Fit nebo Fit obědy, svačiny i večeře. Cena se pak u jednotlivých jídel pohybuje přibližně od 65 Kč do 160 Kč za porci, u jednotlivých programů pak od 410 Kč do 825 Kč za den.

Za celým projektem stojí dvojice osobních fitness trenérů s dlouholetými zkušenostmi, takže s Vitalboxem se těšte na kvalitní stravovací program přímo na míru, díky kterému se budete cítit den ode dne cítit mnohem lépe a lépe.

8. místo

Dieta pro Tebe

Je vaším primárním cílem hubnutí? Pak si vyberte krabičkovou Dietu pro tebe. Čeká na vás 5 skvělých, zdravých a nutričně vyvážených jídel na den, které vám pomohou shodit několik kilogramů za měsíc, a to bez nežádoucího jojo efektu. Stejně tak se ale do této krabičkové diety můžete pustit i v případě, kdy chcete „jen” začít jíst zdravě a ušetřit čas nakupováním surovin a vařením. Krabičky s jídlem vám pak budou doručeny na vybrané místo, ať už domů nebo do práce, takže vše budete mít opravdu bez starostí.

U Diety pro Tebe si hravě vyberou ženy i muži, kterým jídelníček sestaví výživová poradkyně a sportovní dietoložka Renata Zápotocká. Jeho cena se pak pohybuje u žen (s nižším počtem kj) od 370 Kč za den, a u mužů (s vyšším počtem kj) od 410 Kč za den.

9. místo

DietaFit (připravuje se)

S DietaFit si můžete snadno dopřát kvalitní a vyvážené stravování pro každý den. Mezi jeho hlavní benefity je pak nejen redukce váhy, ale také získání více energie a skvělý pocit na těle i na duši. A ještě si krásně pochutnáte.

Na výběr máte hned z několika programů – Fit, Fit Office, Vegetarian, Low Carb, Slow Carb a Keto, které se od sebe liší svým zaměřením a počtem denních jídel. Jejich cena se pak pohybuje od 290 Kč do 410 Kč za den. Zvolit můžete také různě dlouhé časové úseky, po které chcete krabičkovou dietu od DietaFit využívat. V tomto případě platí jednoduché pravidlo – čím delší úsek, tím nižší cena za den.

DietaFit vám tedy nabídne nejen svěží a zdravá jídla, ale také zajímavou finanční nabídku u všech svých programů. Pro Liberec okolí se však stále teprve připravuje, takže doporučujeme sledovat jejich stránky.

Závěrem

Uvidíte, že v oblasti zdravého stravování a životního stylu nešlápnete s krabičkovou dietou vedle. Využití služeb společností, které krabičkové diety nabízí, jednoduše ušetří váš čas, starosti a ještě vám pomůže cítit se lépe.

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[1] Wikipedie (CZ): Krabičková dieta

[2] Wikipedie (CZ): Dieta

[3] Healthline (ENG): How Long Does It Take to Lose Weight?

[4] PubMed Central (ENG): The effectiveness of lunchbox interventions on improving the foods and beverages packed and consumed by children at centre-based care or school: a systematic review and meta-analysis

[5] PubMed Central (ENG): Role of a food box program in fruit and vegetable consumption and food security

[6] PubMed Central (ENG): Defining the Optimal Dietary Approach for Safe, Effective and Sustainable Weight Loss in Overweight and Obese Adults

Ohodnoťte post

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »