10 nejlepších krabičkových diet Kladno – recenze

Co je to krabičková dieta a funguje na hubnutí? Jaká krabičková dieta v Kladně je nejlepší? Jakou dietu vybrat a jak funguje? Zkušenosti.

TOP  1. místo

Nutrition Pro

Nejlépe hodnocená a profesionální krabičková dieta v Kladně.

2. místo

Zdravé stravování

Výborná kvalitní krabičková dieta za skvělou cenu, dostupná po celé ČR.

3. místo

Dieta v krabičce

Vyvážená krabičková dieta
v recyklovatelných obalech.

Deset nejlepších krabičkových diet v Kladně

Krabičková dieta je vhodnou a oblíbenou službou pro ty, kteří chtějí změnit své stravovací návyky nebo životní styl, chtějí zhubnout nebo naopak nabrat více svalové hmoty, ale nemají dostatek času, energie nebo nápadů ke každodennímu vaření. Krabičková dieta dokáže ušetřit čas, který můžete strávit efektivněji, a zároveň motivuje a pomáhá k aktivnějšímu, zdravějšímu a spokojenějšímu životu. Změna stravovacích návyků může nejen zlepšit vaši fyzickou kondici, ale rovněž může pomoci k větší psychické pohodě. Ne nadarmo se říká, že střeva jsou druhý mozek. Pokud vaše střeva nejsou v pořádku, pravděpodobně se to odrazí na vašem celkovém stavu. Pokud tedy potřebujete nějakou změnu, abyste se cítili lépe, zdravá a vyvážená strava z čerstvých surovin je určitě správným krokem. A právě proto se krabičková dieta těší tak velké oblibě.

Hubnutí je cesta ke krásné postavě – a krásnou postavu chce pravděpodobně každý z nás, přestože krásná postava pro každého může znamenat něco jiného. Jak tedy docílit toho, aby se pro vás vaše vysněná postava stala realitou? Pro začátek si můžete počíst o hubnutí, dietách a úpravách jídelníčku. Zde máte seznam článků na toto téma:

Při výběru společnosti se nejprve zamyslete nad tím, co od nového jídelníčku chcete. Máte sedavé zaměstnání, málo pohybu a rádi byste zhubli? Nebo jste aktivní, pravidelně cvičíte, chcete nabrat svaly a k tomu potřebujete uzpůsobit jídelníček, ale nevíte jak na to? Chcete pročistit organismus a nastartovat metabolismus? V Kladně a jeho okolí je společností, které rozváží krabičky, spoustu, proto vám v tomto článku představujeme deset nejlepších a popisujeme, co která nabízí.

1. místo

Nutrition Pro

NutritonPro je rychle rostoucí startup v oblasti FoodTech. Nutriční poradkyně Jitka Dokoupilová skládá vyvážený jídelníček a také vám pomůže s naplánováním programu na míru tak, abyste co nejefektivněji dosáhli svých cílů. Konzultace s výživovým expertem je v ceně každého programu. Ty jsou tři základní: hubnoucí, udržovací a nabírací program. Mimo to je možné si objednat zdravé teplé obědy a večeře na každý pracovní den.

NutritionPro si zakládá na moderní kuchyni (ke zpracování surovin používá nejmodernější technologie), kvalitních surovinách od těch nejlepších dodavatelů a na práci pečlivých kuchařů, kteří vytváří vyvážená a velmi dobrá jídla. 

Cena za pět jídel na jeden den stojí v hubnoucím programu kolem 559 korun. 

A co nejčastěji na NutritionPro říkají zákazníci, kteří prošli jeho programem? Nejlepší poměr ceny a kvality, profesionální a rychlý servis. Sympatické je také to, že vás tým NutritionPro podporuje po celou dobu programu, takže klient neztrácí motivaci.

2. místo

Zdravé stravování

V čele s nutriční terapeutkou Kateřinou Šimkovou skládá tým profesionálů jídelníčky na míru vašich potřeb. Společnost Zdravé stravování nabízí velké množství programů, ze kterých si vybere opravdu každý. Pro ty, kteří chtějí zhubnout a začít jíst zdravě, je tu program Zdraví. Nabízí, stejně jako ostatní programy, pět jídel denně (snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři) z kvalitních, zdravých a čerstvých surovin. Podle toho, jaký je váš cíl, je v jídelníčku zastoupený poměr makroživin, tedy tuků, sacharidů a bílkovin. Pro ty, kteří mají dostatek fyzické aktivity a chtějí nabrat svalovou hmotu, jsou tu programy Fit+, Protein nebo Protein Extra. Zdravé stravování myslí i na vegetariány a připravilo program Bez masa. Pro kojící maminky je nachystán program Pro mámy, který dbá na dodání energie a živin maminkám i miminkům. Ceny se liší podle programu i velikosti porcí, například program Zdraví nabízí pět porcí na celý den od 441 do 553 korun. 

Klienti si pochvalují velmi dobrý servis a bohatý výběr programů.

3. místo

Dieta v krabičce

Dieta v krabičce je sympatická krabičková dieta s krásným instagramovým profilem a čtyřmi stravovacími programy: Slim, Slim Fit, Fit a Balance. První program přináší vyvážený poměr makroživin v hodnotě 5000 kJ denně, druhý nabízí 7000 kJ, program Fit má 8000 kJ a Balance 10000 kJ. Pokud nevíte, jaký program je pro vás vhodný, využijte jejich BMI kalkulačku, ta vám s výběrem poradí. Pokud si ani tak nebudete jistí, můžete využít osobní konzultaci u výživové poradkyně, která vás změří na bioimpedanční váze a určí přesnou potřebu energetického příjmu na den. 

Každý den je v krabičkách připravená snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře – vše je vyrobeno z čerstvých a kvalitních surovin a zpracováno v přísných hygienických podmínkách.

Cena se v programu Slim pohybuje od 349 korun na den.

Oceňujeme kvalitní jídlo, budování fanouškovské základny a rovněž 100% recyklovatelný zpětný odběr.

4. místo

Zdraví z krabičky

Pestrá a nápaditá jídla sestavená nutričními poradci nejen skvěle vypadají, ale stejně dobře i chutnají. Tato krabičková dieta je vhodná pro všechny, kteří chtějí zhubnout, ale nemohou věnovat tolik času fyzické aktivitě. Někdy totiž k hubnutí pomůže samotná změna jídelníčku, i bez větší fyzické zátěže. Jíst pravidelně, dobře a zdravě je základ k úspěšnému hubnutí i dobrému pocitu. Mimojiné se vám taky nastartuje metabolismus. 

Zdraví z krabičky nabízí několik stravovacích programů pro ty, kteří chtějí zhubnout, i pro ty, jež chtějí nabrat svalovou hmotu, pro vegetariány i mámy, které potřebují kvalitní stravu, ale nemají prostor ji vařit,

Základní program PRO ZDRAVÍ se cenově pohybuje od 429 korun do 539 korun.

5. místo

Antónia Mačingová

Celostní pohled na zdraví člověka, to je heslo, kterým se řídí andragogička Antónia Mačingová. Díky jejímu 28dennímu programu dokážete detoxikovat vaše tělo a nastartovat metabolismus. Během této doby si vaše tělo i mysl zvyknou na nový, zdravější režim. Možná vás kromě přebytečných kilogramů opustí i migrény, zlepší se vám stav kůže a vlasů, a budete se cítit více v pohodě. Právě tak se totiž může cítit člověk, který žije zdravým životním stylem. Kromě tohoto měsíčního programu jsou v nabídce i jiné, například celoroční, nebo měsíční bezmasý. Cena stravy na jeden den se pohybuje od 370 do 465 korun.

Oceňujeme celostní přístup a dále sdílení rad a receptů na blogu a v e-knihách. 

6. místo

Vitalbox

Eva je mistryní Čech a vicemistryní ČR v kategorii Bikiny Fitness, Jakub Muž roku 2015. Oba dva milují fitness svět a rozhodli se společně svou vášeň a know-how předávat dál. Vznikl Vitalbox, který nabízí svým klientům výběr z několika programů podle toho, jaký je jejich cíl. Vybírat lze z hubnoucího programu, z udržovacího, nabíracího, programu pro mámy nebo prémiového programu s extra surovinami, jako je exotické ovoce nebo ořechová másla. Pro ty, kteří zatím neuvažují o programu, je možné objednat si samostatné chody.

Hubnoucí program vyjde ženu na 410 korun za jídlo na celý den, muže 440 korun (ceny se mohou lišit podle velikosti porcí).

7. místo

Jezte s námi

Přehledný web Jezte s námi vám nabídne tři kategorie programů podle toho, jaký je váš cíl. Chcete zhubnout? Vyberte si z programu HUBNU, kde vám připraví jídlo s poměrem makroživin: 50 % sacharidů, 30 % bílkovin a 20 % tuků. Jste vegetarián? Jezte s námi vám připraví vyvážený jídelníček s tofu, tempehem, seitanem nebo sójou. 

Kromě krabiček společnost nabízí také dovoz čerstvých ryb až k vám nebo sushi, a také možnost výživového poradenství.

Mezi stálé zákazníky patří i známé osobnosti, které kladně hodnotí pestré a chutné jídlo a dobrý servis. Základní program stojí od 420 korun na den.

8. místo

iKitchen

Koncept iKitchen sází na přírodu. Věří, že kombinace bohatství z přírody a inteligentní technologie výroby zajistí ten nejlepší výsledek. A tím je spokojené tělo i mysl každého zákazníka. V iKitchen se vaří bezlepkově, bez cukrů, umělých barviv a konzervantů. Můžete si vybrat z pěti nabízených programů – Balance, vhodný pro všechny, kteří se chtějí stravovat zdravě a pestře. Díky kalkulačce si spočítáte jídelníček na míru. Vege je program bezmasý, Low Carb nabízí menší poměr cukru a větší množství bílkovin a tuků. Možná právě díky němu zjistíte, že se dá žít radostně i bez cukru. Anti-Age je sestavený z extra porcí mořských plodů, ryb, ořechů a dalších surovin, které zpomalují stárnutí. 

Základní program Balance vyjde průměrně na cca 430 korun na den.

9. místo

Fit and Health

Recenzenti programů z Fit and Health si pochvalují jejich účinnost, řadě z nich se změnou jídelníčku snížila hmotnost a daří se jim váhu udržovat. Jídlo je navíc velmi dobré, a tak nemáte pocit žádného omezování ani hladovění. Můžete si vybrat z mnoha variant balíčků – není problém si navolit například pouze obědy a večeře. Jídlo je uvařeno, následně rychle zchlazeno, čímž si zachová správnou chuť, a dovezeno až k vám domů. Fit and Health nabízí programy: Balance, Stay Fit, Super Fit, Slim Fit, Diet Plan, Grow Up nebo Low Carb.

Cena se při pěti jídlech denně pohybuje v průměru kolem 480 korun.

10. místo

Vaše krabičky

Vaše krabičky nabízejí cenově výhodnější alternativu. Pět jídel denně vychází na ženu kolem 285 korun, mužské porce jsou větší, vyjdou na 335 korun. Jídla jsou sestavována nutričním odborníkem, jsou z čerstvých surovin a nabídka je pestrá – receptů je více než 700. Koncept je trochu jiný – vaří se jednotný jídelníček, může být tedy tím pravým pro ty, jejichž ambicí je zdravě a vyváženě jíst a nemají speciální požadavky. Oceňujeme velkou flexibilitu – objednávat můžete jedno až pět dní denně na libovolné dny v týdnu. Recenzenti si pochvalují pestrost jídel, jejich výbornou chuť a poměr ceny a kvality.

Závěr

Představili jsme vám 10 za nás nejlepších společností s krabičkovou dietou. Vyberou si z nich zejména ti, kteří mají velmi speciální požadavky nebo omezenou možnost stravování (potravinové alergie apod.), ale i ti, kteří chtějí prostě a jednoduše něco změnit k lepšímu. Začít dobře jíst je totiž stoprocentně dobrá volba.

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[1] Wikipedie (CZ): Krabičková dieta

[2] Wikipedie (CZ): Dieta

[3] Healthline (ENG): How Long Does It Take to Lose Weight?

[4] PubMed Central (ENG): The effectiveness of lunchbox interventions on improving the foods and beverages packed and consumed by children at centre-based care or school: a systematic review and meta-analysis

[5] PubMed Central (ENG): Role of a food box program in fruit and vegetable consumption and food security

[6] PubMed Central (ENG): Defining the Optimal Dietary Approach for Safe, Effective and Sustainable Weight Loss in Overweight and Obese Adults

4.7/5 (Počet hlasů: 3)

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »