10 nejlepších krabičkových diet Kladno – recenze

Shrnutí: V dnešním článku jsem pro bás proklepla krabičkové diety dostupné v Kladně, popsala je pro vás a vytvořila seznam TOP deseti. Ty úplně nejlepší jsou podle mě následující 3: 

 • Na 1. místo patří Nutrition Pro, protože jsou opravdu kvalitní, mají skvělá a chutná jídla a nabízí výběr programů.
 • Na druhém je Dieta v Krabičce a to kvůli své skvělé ceně, kvalitě a chuti jídel.
 • No a na 3. místo patří Zdravé Stravování, protože rozváží po celém Česku a nabízí obrovský výběr jídelníčků.

Krom toho, že vám v článku o všech společnostech řeknu mnohem víc, si taky řekneme něco málo o tom, jak a proč krabičkovou dietu vybírat.

TOP  1. místo

Nutrition Pro

Proč 1. místo?
Protože si zakládají na kvalitě a nabízí chutná jídla. Mají výběr program – hubnoucí, nabírací či udržovací, a dokonce nabízí i vegetariánské možnosti. Kromě toho jsou jejich jídla zdravá, vyvážená a oceňuji i jednoduchost a krásu webových stránek či komunikaci a zákaznickou podporu.
2. místo

Dieta v krabičce

Proč 2. místo?
Protože je to dlouholetá česká dieta s vynikajícím poměrem ceny a kvality. Nabízí jen jeden druh jídelníčku, ovšem můžete si vybrat, zda chcete hubnout, udržovat váhu nebo nabírat. Jídla mají skvělou chuť a hlavně dbají používání  kvalitních a čerstvých surovin.
3. místo

Zdravé stravování

Proč 3. místo?
Jde totiž o skvělou dietu, která nabízí opravdu veliký výběr jídelníčků a stravovacích programů a navíc rozváží po celé české republice (a dokonce i na Slovensko). Vybere si tu kdokoliv, ať už vegetarián, sportovec, nebo celá rodina.

Deset nejlepších krabičkových diet v Kladně

Krabičková dieta je vhodnou a oblíbenou službou pro ty, kteří chtějí změnit své stravovací návyky nebo životní styl, chtějí zhubnout nebo naopak nabrat více svalové hmoty, ale nemají dostatek času, energie nebo nápadů ke každodennímu vaření. Krabičková dieta dokáže ušetřit čas, který můžete strávit efektivněji, a zároveň motivuje a pomáhá k aktivnějšímu, zdravějšímu a spokojenějšímu životu. Změna stravovacích návyků může nejen zlepšit vaši fyzickou kondici, ale rovněž může pomoci k větší psychické pohodě. Ne nadarmo se říká, že střeva jsou druhý mozek. Pokud vaše střeva nejsou v pořádku, pravděpodobně se to odrazí na vašem celkovém stavu. Pokud tedy potřebujete nějakou změnu, abyste se cítili lépe, zdravá a vyvážená strava z čerstvých surovin je určitě správným krokem. A právě proto se krabičková dieta těší tak velké oblibě.

Hubnutí je cesta ke krásné postavě. A krásnou postavu chce pravděpodobně každý z nás, přestože krásná postava pro každého může znamenat něco jiného. Jak tedy docílit toho, aby se pro vás vaše vysněná postava stala realitou? Pro začátek si můžete počíst o hubnutí, dietách a úpravách jídelníčku. Zde máte seznam článků na toto téma:

Při výběru společnosti se nejprve zamyslete nad tím, co od nového jídelníčku chcete. Máte sedavé zaměstnání, málo pohybu a rádi byste zhubli? Nebo jste aktivní, pravidelně cvičíte, chcete nabrat svaly a k tomu potřebujete uzpůsobit jídelníček, ale nevíte jak na to? Chcete pročistit organismus a nastartovat metabolismus? V Kladně a jeho okolí je společností, které rozváží krabičky, spoustu, proto vám v tomto článku představujeme deset nejlepších a popisujeme, co která nabízí.

1. místo

Nutrition Pro

Kvalitní krabičková dieta s dovozem domů, nebo možností odběru, s chutnými a nutričně vyváženými jídly za dobrou cenu.

Proč je Nutrition Pro na 1. místě?

Na první místo krabičkových diet v Kladně podle mě nepatří nic jiného než Nutrition Pro a to jak proto, že si zakládají na na moderní kuchyni (ke zpracování surovin používá nejmodernější technologie), kvalitních surovinách od těch nejlepších dodavatelů a na práci pečlivých kuchařů, kteří vytváří vyvážená a velmi dobrá jídla. Nejedna recenze kvalitu a chuť jídel potvrzuje.
 • Dovoz domů: Společnost nabízí krabičkovou dietu s rozvozem jak v Kladně, tak i v Praze, Brně, Plzni, Liberci, Hradci Králové, Pardubicích, Jablonci a Mladé Boleslavi.
 • Chutná a kvalitní jídla: Jídla mají opravdu chutná, vyvážená a jídelníčky sestavují za dohledu výživové poradkyně a z kvalitních surovin.
 • Jednoduché objednání: Co hodně cením je i moc hezký a přehledný web, ve kterém se jednoduše zorientujete, čímž se hodně ulehčuje objednávka.
 • Výběr jídel a plánů: Na výběr máte z několika plánů (například hubnoucí, nabírací, nebo udržovací) a nabízí dokonce i vegetariánskou verzi krabiček. Navíc si můžete navolit i počet jídel denně.
 • Přívětivé ceny: Cena jídel za den se pohybuje od 350 do 600 Kč, podle toho jaký zvolíte program a kolik jídel denně si navolíte.
 • Podpora a komunikace: Je vám také k dispozici zákaznická linka od pondělí do pátku od 10:00 do 18:00. Krom toho firmě můžete napsat na email, nebo přes chatové okno na webu.

Do Kladna rozváží zdarma, můžete si vybrat dvouhodinové okno, ve kterém vám krabičky budou vozit a také je zde možnost změny místa doručení. Kromě toho mají i odběrová místa, kam můžete pro krabičky sami chodit.

Uživatelské recenze

To, že je krabičková dieta od Nutrition Pro skvělá dokazují i recenze na internetu. Můžete se podívat například na recenze Google, kde lidé popisují vlastní zkušenosti. Mnoho lidí si chválí chuť a kvalitu jídel, zákazníci často zmiňují, že si dietu objednávají již vícero měsíců a několikrát i zaznělo, že se jedná o nejlepší krabičkovou dietu. Hodnocení na Google mají 4.5 hvězdiček z pěti a to ze stovek recenzí – což mi přijde dostatečně potvrzující. Nutrition Pro jsou aktivní i na Instagramu a další recenze najdete třeba i na Facebookové stránce.

Co na Nutrition Pro velice cením, je, že na recenze aktivně odpovídají a to ať už se jedná o recenzi pozitivní, nebo negativní. Veškeré problémy řeší a snaží se vždy vyjít vstříc.

Nutrition Pro nabízí 4 základní programy:
 • Hubnoucí program
 • Nabírací program
 • Udržovací program
 • Office Pack (tedy oběd a večeře)

Každý program můžete ještě upravit následovně:

 • Klasický jídelníček
 • Vegetariánský jídelníček
 • Jídla bez ryb

Kromě programů a jídelníčků si můžete vybrat i kolik jídel denně chcete a pro kolik osob objednáváte. Můžete tak objednat třeba jen pro sebe, nebo pro celou rodinu.

Jak jsem již zmínila, ceny se pohybují od 350 do cca 600 Kč. Cena závisí na tom, jaký si vyberete plán. Pokud si například vyberete hubnoucí plán na dva měsíce se třemi jídly denně, vyjde vás cena na den na cca 350 Kč. Jestliže si vyberete plán udržovací, na měsíc, s pěti jídly denně, pak bude cena 550 Kč na den.

Cena se samozřejmě odvíjí od počtu jídel, takže čím více jídel, tím vyšší cena, ale tím také levnější jedna porce. Většinou vás jedno jídlo vyjde na něco okolo 90 – 130 Kč.

Fotografie jídel Nutrition Pro

2. místo

Dieta v Krabičce

Skvělá česká dieta s nejlepším poměrem cena/výkon. Nabízí pouze jeden typ jídelníčku, můžete si však navolit, zda chcete hubnout, udržovat, nebo nabírat.

Proč je Dieta v Krabičce na 2. místě?

Druhé místo nejlepších krabičkových diet v Kladně vyhrála Dieta v Krabičce, která je mi velice sympatická a nabízí i férovou cenu. Navíc má u nás dlouholetou tradici, funguje totiž už od roku 2011. Jídla jsou připravovány profesionály a suroviny jsou pečlivě vybírány, tudíž se na kvalitu jídel můžete spolehnout.

 • Dovoz domů: Krabičky vám společnost dováží vždy den předem. Rozvíží po Praze a okolí, včetně Kladna, nebo si je můžete vyzvednout na nějakém z odběrných míst.
 • Chuť a kvalita jídel: Lidé si chválí čerstvost a kvalitu potravin, stejně tak i chuť a variabilitu jídel.
 • Pouze jeden jídelníček: Dieta nenabízí vícero typů jídelníčků – nabízí pouze jeden. To může být nevýhoda, protože větší výběr vyhoví více lidem, ale zároveň i výhoda, protože se zaměřují jen na jedno jídlo a já tipuji, že právě díky tomu zvládají být tak kvalitní a chutní.
 • Hubnutí: Překvalipo mě, že spousta recenzí zmiňuje, že s dietou opravdu zhubli.
 • Zákaznická linka: Společnost má spoustu možností kontaktů – můžete využít telefonu, kontaktního formuláře, nebo třeba e-mailu.
 • Recyklovatelný zpětný odběr: Dieta v Krabičce požívá 100% recyklovatelných plasty a zákazníci můžou navíc každý den krabičky vracet na recyklaci zpět řidiči.

Uživatelské recenze

Těší mě, že má Dieta v Krabičce na internetu opravdu krásné hodnocení. Přečíst si je můžete třeba na Google. Lidé často zmiňují, že jsou jídla kvalitní, chutná a čerstvá. Krom toho lidem samozřejmě vyhovuje cena diety, která je jednoduše příjemně příznivá. Lidé zmiňují i kvalitu potravin a nejedna recenzentka napsala, že se jí díky Dietě v Krabičce podařilo opravdu zhubnout. Recenze, která mě oslnily, tvrdily například: „Byla jsem velmi spokojená a zhubla jsem za 11/2 měsíce 9 kg“ , dále třeba „Díky Dieta v krabiččce se mně podařilo zhubnout 15 kg a pak i váhu udržet“ – a to cituji jen pár vybraných, podobných najdete spoustu.

Dieta v krabičce nabízí 4 programy – Slim, Slim FIT, FIT a Balance. První dva jsou určené pro ženy a ty druhé zase pro muže, a liší se svou energetickou hodnotou a velikostmi porcí.

Jídelníček má jinak ale Dieta v Krabičce pouze jeden, nemáte tedy na výběr z vícero variant jídel. Jediný rozdíl je ve velikosti porcí. Na druhou stranu ale musím říct, že ho mají pěkně vypsaný na stránkách a to vždy i hezky na týden dopředu.

Dieta v krabičce je jedna z levnějších krabičkových diet, vychází cenově velmi pěkně a to obzvláště v porovnání s ostatními krabičkovými dietami. Za jeden den zaplatíte od 349 do 479 Kč s tím, že se jedná o všechna denní jídla (5 jídel). Ceník můžete jednoduše najít na stránkách. Platíte i za pohodlí a nemusíte řešit nákup surovin, vymýšlení jídel, nebo vaření.

Fotografie jídel Dieta v Krabičce

3. místo

Zdravé Stravování

Dlouholetá dieta, která rozváží po celé ČR a nabízí opravdu velký výběr plánů a jídelníčků.

Proč je Zdravé Stravování na 3. místě?

Na třetí místo mezi Krabičkovými dietami v Kladně jsem umístila Zdravé stravování. Je to totiž asi nejrozšířenější krabičková dieta, která jako jedna z mála rozváží krabičky opravdu po celé České republice. A krom toho, že rozváží téměř všude, je i velmi oblíbená a kvalitní. 

 • Vyvážená a zdravá jídla: Veškerá jídla sestavuje tým nutričních specialistů a to tak, aby byla celodenní strava kvalitní a nutričně vyvážená.
 • Dovoz domů kamkoliv po ČR: Velikánskou výhodou této diety je podle mě to, že vám krabičky dovezou opravdu téměř kamkoliv. To ocení obzvláště menší města, kde není takový výběr diet.
 • Veliký výběr programů: Čeho si na Zdravém Stravování hodně cením je právě veliký výběr programů, typů jídelníčků a jídel – vybere si zde podle mě opravdu každý s jakýmkoliv stravovacím stylem a to ať už chcete hubnout, udržovat, nebo nabírat. Programy popisuji o něco níže.
 • Ekologický aspekt: Zdravé Stravování je i EKO a to díky tomu, že se společnost snaží neplýtvat plastem. Krabičky sice jsou jednorázové a plastové, ale máte zde možnost krabičky každý den vracet kurýrovi. Ten je poté zaveze do sběru, kde se plasty třídí, zpracují a znovu využívají pro průmyslovou výrobu, což mi přijde jako hezký krok vzhledem k množství odpadu při tvorbě jídel s sebou.

Zdravé Stravování rozváží po celém Česku, včetně Kladna a nabízí jak ranní a odpolední rozvoz. V Praze či Brně je dokonce možnost i nočního rozvozu. Případně si jídlo můžete vyzvednout na nějakém z odběrných míst.

Uživatelské recenze

Recenze na Zdravé Stravování si můžete přečíst například na Google, hodnocení na Mapy.cz nebo na Kurzy.cz. Spousta lidí zmiňuje, že jim dieta chutná, jsou spokojení a mnoho lidí dietu užívá dlouhodobě. Sem tam se zde objevují i negativní recenze, některým zákazníkům například některé pokrmy nechutnají. Převažují však klady. Lidé si chválí výběr programů a jídel či zajímavé kombinace, stejně tak i chuť a kvalitu, či komunikaci, online objednávání, telefonické konzultace a mnoho dalších věcí.
Zdravé stravování ma velkou spoustu jídelníčků, ze kterých si můžete vybrat.
 • Najdete zde program rodina +, který je pro celou rodinu,
 • program vegan pro vegany,
 • protein extra pro hubnutí,
 • pro zdraví +,
 • salát +,
 • bez masa,
 • pro maminky,
 • lakto –,
 • protein +,
 • fit +,
 • detox pro,
 • senior +,
 • nebo bez cukru.
 • A novinkou je třeba program keto, který vám nabízí krabičky s jídly připravenými podle zásad keto diety.

Díky takovému výběru mám pocit, že si zde vybere opravdu každý. Všechny programy mají mimochodem i přehledně popsány na webových stránkách.

Cena diety se odvíjí od různých aspektů, jako na jak dlouho si dietu objednáte, jaký program si vyberete a podobně. Celodenní menu vychází od 429 do 538 Kč na osobu.

Objednat si můžete i různé varianty jako pouze oběd, pouze snídaně, oběd a večeře a různé další kombinace, které vás napadnou. Ceny jsou poté samozřejmě nižší.

Fotografie jídel Zdravé Stravování

4. místo

Zdraví z krabičky

Proč jsem vybrala Zdraví z Krabičky?

Pestrá a nápaditá jídla sestavená nutričními poradci nejen skvěle vypadají, ale stejně dobře i chutnají. Tato krabičková dieta je vhodná pro všechny, kteří chtějí zhubnout, ale nemohou věnovat tolik času fyzické aktivitě. Někdy totiž k hubnutí pomůže samotná změna jídelníčku, i bez větší fyzické zátěže. Jíst pravidelně, dobře a zdravě je základ k úspěšnému hubnutí i dobrému pocitu. Mimojiné se vám taky nastartuje metabolismus. 

Zdraví z krabičky nabízí několik stravovacích programů pro ty, kteří chtějí zhubnout, i pro ty, jež chtějí nabrat svalovou hmotu, pro vegetariány i mámy, které potřebují kvalitní stravu, ale nemají prostor ji vařit,

Základní program PRO ZDRAVÍ se cenově pohybuje od 429 korun do 539 korun.

5. místo

Antónia Mačingová

Proč jsem vybrala dietu Antónia Mačingová?

Celostní pohled na zdraví člověka, to je heslo, kterým se řídí andragogička Antónia Mačingová. Díky jejímu 28dennímu programu dokážete detoxikovat vaše tělo a nastartovat metabolismus. Během této doby si vaše tělo i mysl zvyknou na nový, zdravější režim. Možná vás kromě přebytečných kilogramů opustí i migrény, zlepší se vám stav kůže a vlasů, a budete se cítit více v pohodě. Právě tak se totiž může cítit člověk, který žije zdravým životním stylem. Kromě tohoto měsíčního programu jsou v nabídce i jiné, například celoroční, nebo měsíční bezmasý. Cena stravy na jeden den se pohybuje od 370 do 465 korun.

Oceňujeme celostní přístup a dále sdílení rad a receptů na blogu a v e-knihách. 

6. místo

Vitalbox

Proč je zde Vitalbox?

Eva je mistryní Čech a vicemistryní ČR v kategorii Bikiny Fitness, Jakub Muž roku 2015. Oba dva milují fitness svět a rozhodli se společně svou vášeň a know-how předávat dál. Vznikl Vitalbox, který nabízí svým klientům výběr z několika programů podle toho, jaký je jejich cíl. Vybírat lze z hubnoucího programu, z udržovacího, nabíracího, programu pro mámy nebo prémiového programu s extra surovinami, jako je exotické ovoce nebo ořechová másla. Pro ty, kteří zatím neuvažují o programu, je možné objednat si samostatné chody.

Hubnoucí program vyjde ženu na 410 korun za jídlo na celý den, muže 440 korun (ceny se mohou lišit podle velikosti porcí).

7. místo

Jezte s námi

Proč jsem zařadila Jezte s námi?

Přehledný web Jezte s námi vám nabídne tři kategorie programů podle toho, jaký je váš cíl. Chcete zhubnout? Vyberte si z programu HUBNU, kde vám připraví jídlo s poměrem makroživin: 50 % sacharidů, 30 % bílkovin a 20 % tuků. Jste vegetarián? Jezte s námi vám připraví vyvážený jídelníček s tofu, tempehem, seitanem nebo sójou. 

Kromě krabiček společnost nabízí také dovoz čerstvých ryb až k vám nebo sushi, a také možnost výživového poradenství.

Mezi stálé zákazníky patří i známé osobnosti, které kladně hodnotí pestré a chutné jídlo a dobrý servis. Základní program stojí od 420 korun na den.

8. místo

iKitchen

Proč jsem vybrala iKitchen?

Koncept iKitchen sází na přírodu. Věří, že kombinace bohatství z přírody a inteligentní technologie výroby zajistí ten nejlepší výsledek. A tím je spokojené tělo i mysl každého zákazníka. V iKitchen se vaří bezlepkově, bez cukrů, umělých barviv a konzervantů. Můžete si vybrat z pěti nabízených programů – Balance, vhodný pro všechny, kteří se chtějí stravovat zdravě a pestře. Díky kalkulačce si spočítáte jídelníček na míru. Vege je program bezmasý, Low Carb nabízí menší poměr cukru a větší množství bílkovin a tuků. Možná právě díky němu zjistíte, že se dá žít radostně i bez cukru. Anti-Age je sestavený z extra porcí mořských plodů, ryb, ořechů a dalších surovin, které zpomalují stárnutí. 

Základní program Balance vyjde průměrně na cca 430 korun na den.

9. místo

Fit and Health

Proč jsem vybrala Fit and Health?

Recenzenti programů z Fit and Health si pochvalují jejich účinnost, řadě z nich se změnou jídelníčku snížila hmotnost a daří se jim váhu udržovat. Jídlo je navíc velmi dobré, a tak nemáte pocit žádného omezování ani hladovění. Můžete si vybrat z mnoha variant balíčků – není problém si navolit například pouze obědy a večeře. Jídlo je uvařeno, následně rychle zchlazeno, čímž si zachová správnou chuť, a dovezeno až k vám domů. Fit and Health nabízí programy: Balance, Stay Fit, Super Fit, Slim Fit, Diet Plan, Grow Up nebo Low Carb.

Cena se při pěti jídlech denně pohybuje v průměru kolem 480 korun.

10. místo

Vaše krabičky

Proč jsou zde Vaše krabičky?

Vaše krabičky nabízejí cenově výhodnější alternativu. Pět jídel denně vychází na ženu kolem 285 korun, mužské porce jsou větší, vyjdou na 335 korun. Jídla jsou sestavována nutričním odborníkem, jsou z čerstvých surovin a nabídka je pestrá – receptů je více než 700. Koncept je trochu jiný – vaří se jednotný jídelníček, může být tedy tím pravým pro ty, jejichž ambicí je zdravě a vyváženě jíst a nemají speciální požadavky. Oceňujeme velkou flexibilitu – objednávat můžete jedno až pět dní denně na libovolné dny v týdnu. Recenzenti si pochvalují pestrost jídel, jejich výbornou chuť a poměr ceny a kvality.

Závěr

Dnes jsem vám ukázala 10 nejlepších společností s krabičkovou dietou, kterou můžete pořídit v Kladně. Vyberou si z nich podle mě všichni a to jak ti, kteří mají například speciální požadavky nebo omezenou možnost stravování (potravinové alergie apod.), ale i ti, kteří chtějí prostě a jednoduše něco změnit k lepšímu. Začít dobře jíst je totiž stoprocentně dobrá volba. 

Nejlepší volbou je podle mě Nutrition Pro, protože nabízí opravdu kvalitní jídla a výběr z různých jídelníčků. Dále bych vám doporučila i Dietu v Krabičce, kteří nabízí úžasný poměr cena/výkon a v neposlední řadě se podívejte i na Zdravé Stravování – nabízejí opravdu, ale opravdu velký výběr programů a doručují po celé ČR.

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[1] Wikipedie (CZ): Krabičková dieta

[2] Wikipedie (CZ): Dieta

[3] Healthline (ENG): How Long Does It Take to Lose Weight?

[4] PubMed Central (ENG): The effectiveness of lunchbox interventions on improving the foods and beverages packed and consumed by children at centre-based care or school: a systematic review and meta-analysis

[5] PubMed Central (ENG): Role of a food box program in fruit and vegetable consumption and food security

[6] PubMed Central (ENG): Defining the Optimal Dietary Approach for Safe, Effective and Sustainable Weight Loss in Overweight and Obese Adults

4.7/5 (Počet hlasů: 3)

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »