6 nejlepších krabičkových diet Pardubice – recenze

Jaká je nejlepší krabičková dieta v Pardubicích? V čem spočívá její kouzlo a hodí se právě pro vás? Proč s touto dietou vůbec začínat?

TOP  1. místo

Zdravé stravování

Nejlepší kvalitní krabičková dieta za přijatelnou cenu. Navíc je dostupná nejen v Pradubicích, ale i v celé ČR.

2. místo

Zdraví z krabičky

Pestrá, vyvážená a lahodná krabičková dieta nejen
v Pardubicích a okolí.

3. místo

Ježkovy krabičky

Vyvážená a chuťově výborná krabičková dieta v Pardubicích
a dalších městech.

Šest nejlepších krabičkových diet v Pardubicích

Proč se krabičková dieta jmenuje krabičková, je asi jasné. Ale jaké jsou vlastně její ambice a proč si ji pochvaluje tolik klientů?

Jde o službu, která přebírá veškeré starosti klienta o stravování. Doručí vám každý den (nebo jak si to sami navolíte) až k domu jídlo na celý den. Vždy bude čerstvé a pečlivě zabalené.

Hubnutí je cesta ke krásné postavě – a krásnou postavu chce pravděpodobně každý z nás, přestože krásná postava pro každého může znamenat něco jiného. Jak tedy docílit toho, aby se pro vás vaše vysněná postava stala realitou? Pro začátek si můžete počíst o hubnutí, dietách a úpravách jídelníčku. Zde máte seznam článků na toto téma:

Nejčastějšími požadavky klientů je redukce hmotnosti. Díky krabičkám klient přesně ví, kolik kilokalorií daný den snědl. Jídla bývají nutričně vyvážená, což znamená, že je v denní porci vyrovnaný poměr makroživin – tuků, sacharidů a bílkovin. Existují různé programy podle toho, co je cílem zákazníka. Pokud například potřebuje nabrat svalovou hmotu a má pravidelný pohyb, bude pro něj vhodnější jiný jídelníček než u zákazníka, který má sedavé zaměstnání a chce primárně zhubnout. Na trhu existuje velké množství nabídek, ze kterých si můžete vybrat.

Další výhodou krabičkové diety je ušetření času, který byste jinak strávili v kuchyni. Díky této službě budete mít víc času na sebe a svou rodinu.

1. místo

Zdravé stravování

Proč Zdravému stravování tolik fandíme? Protože nabízí široké spektrum programů, ze kterých si, věříme, vyberou všichni. Tím nejoblíbenějším je Pro zdraví – zaměřen je na redukci a sestaven je nutriční terapeutkou Kateřinou Šimkovou. Obsahuje vitamíny, minerály a vyvážený poměr makroživin. Je chutný a nejuniverzálnější. Kromě toho jsou však k dispozici programy pro mámy, který pečuje o zdraví a pohodu maminky i dítěte, dodává potřebnou energii i živiny, které jsou zvolené tak, aby je dítě bez potíží strávilo. Dalším je program bez masa pro všechny vegetariány nebo ty, kteří chtějí odlehčit jídelníček od masa. Několik jídelníčků je pro sportovce – pokud máte vyšší fyzickou aktivitu, budete potřebovat vyšší kalorický příjem a jinak poskládaný poměr makroživin. Tři programy keto, detox a protein extra jsou pro klienty se speciálními požadavky. Cena celodenního jídelníčku se pohybuje mezi 441 a 553 kč.

Zákazníci pozitivně hodnotí široký výběr programů a také to, že Zdravé stravování rádo vaří s méně tradičními surovinami.

2. místo

Zdraví z krabičky

Zdraví z krabičky znáte možná z médií. Jejich krásně nafocená jídla vybízí k ochutnání. Jak to celé funguje? Prvně vyplníte formulář s vašimi požadavky, a pak individuálně po telefonu doladíte nejvhodnější program na míru. Nabízí se několik programů pro různé cílové skupiny, např. pro vegetariány, pro kojící maminky, seniory, pro ty, kteří potřebují snížit přísun laktózy, apod. Zdraví z krabičky nabízí také programy pro sportovce –  pro růst svalové hmoty a pro větší energii při aerobním cvičení, a také speciální programy pro ty, kteří chtějí začít od začátku: Protein Extra pro rychlejší nastartování metabolismu, nebo Detox Pro, který se zaměřuje na očistu těla. Jídelníček je sestaven ze zeleniny, ovoce, vajec a spoustou oříšků a semínek. 

Cena se samozřejmě různí podle toho, jaký program si vyberete. Základní program pro redukci váhy stojí od 429 korun po 539 korun.

Zdraví z krabičky je profesionální, zaběhnutá firma s řadami spokojených zákazníků.

3. místo

Ježkovy krabičky

Ježkovy krabičky zajišťují zdravé jídlo na celý den. Zabalené krabičky vám kurýr doveze ve večerních hodinách před dům, do práce nebo si je můžete sami vyzvednout na odběrném místě. Nabízejí dvě varianty jídelníčku – standardní nebo pro vegetariány. Pro toho, kdo nemá rád ryby, je možné objednat si jídelníček bez ryb. Na ukázku pokrmů se můžete podívat do sekce Jídelníček nebo do fotogalerie. Sympatické je to, že si můžete vybrat set jídel, který vám bude vyhovovat: buď celodenní (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře), nebo jen některá jídla.

Cena celodenního setu je pro menší porce 340 nebo 400 korun (záleží, zda-li si krabičky vyzvednete, nebo vám je kurýr doveze), pro větší porce 370 nebo 430 korun. U vegetariánské verze ceny zůstávají stejné.

Výhodou je, že můžete platit online, bankovním převodem, při osobním vyzvednutí pak můžete platit i hotově anebo stravenkami. 

Zákazníci si pochvalují výbornou chuť a efektivní pomoc při shazování kil.

4. místo

Antónia Mačingová

Antónia Mačingová je andragogička, která přistupuje k pomoci dospělým lidem celostně. Věří, že když jim pomůže upravit jídelníček, dojde ke zlepšení kvality života i v jiných oblastech – třebaže nejsou na první pohled jasné přímé spojitosti. 

Můžete si objednat například 28denní harmonizační program, který nastartuje a detoxikuje vaše tělo a mysl. Po této „kúře“ se budete cítit fyzicky i psychicky více v pohodě a vyrobíte si nový návyk na lepší stravování. Můžete si vybrat i jídelníček bez masa. Kromě 28denního plánu nabízí i celoroční program zdravého stravování.

Cena denního jídelníčku se pohybuje od 370 do 465.

Líbí se nám, že Antónia Mačingová nabízí i osobní konzultace a poradenství, vede blog o jídle a vydala i několik e-knih.

5. místo

Jsme Fitness Food menu

Fitness Food menu je tu jak pro ty, kteří nemají čas na vaření, tak pro nadšence a sportovce, kteří tělu potřebují dodat extra živiny. Z bohatých programů si vybere každý. Stačí si na webových stránkách vybrat cíl, kterého chcete dosáhnout – chcete zhubnout, chcete svaly, chcete jíst vyváženě, ale bez masa? Nebo potřebujete nízkosacharidovou dietu? Na všechny případy je tu odpověď i řešení. Jídelníček je moderní, pestrý a nebojí se nezvyklých kombinací a surovin.Vhodné pro všechny, kteří jsou otevřeni výzvám. Za klasický program racio s poměrem živin 45 % sacharidů, 30 % tuků a 25 % bílkovin zaplatíte kolem 400 korun za pět jídel denně.

6. místo

Vitalbox

Vitalbox založili v roce 2014 Eva a Jakub Krausovi, fitness trenéři a zároveň vítězové rozličných fitness soutěží. Protože je správná výživa pro sportovce klíčovou součástí životního stylu, a zároveň také vášní, rozhodli se v tomto odvětví podnikat. Jejich programy jsou šité na míru, díky individuálním konzultacím poskytnou zákazníkovi přesně to, co potřebuje. Program jsou rozděleny na hubnoucí, udržovací, nabírací a kromě toho těchto základních Vitalbox nabízí také jídelníčky pro mámy, prémiový jídelníček, bohatý na exotické ovoce, ořechová másla a jiné dobroty, a rovněž fit pokrmy, které si lze objednat zvlášť. Základní hubnoucí program vyjde ženu na 460 korun za den, muže 510 korun (liší se velikostí porcí).

Závěrem

Kromě zlepšení po fyzické stránce, které může zdravé stravování pomocí krabičkové diety nastartovat, můžete pocítit také větší psychickou pohodu. Ne nadarmo se totiž říká, že střeva jsou druhý mozek. Pokud zpravidelníte vaše stravování a nahradíte nezdravé potraviny čerstvými, zdravými surovinami, věřte, že vám bude lépe.

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[1] Wikipedie (CZ): Krabičková dieta

[2] Wikipedie (CZ): Dieta

[3] Healthline (ENG): How Long Does It Take to Lose Weight?

[4] PubMed Central (ENG): The effectiveness of lunchbox interventions on improving the foods and beverages packed and consumed by children at centre-based care or school: a systematic review and meta-analysis

[5] PubMed Central (ENG): Role of a food box program in fruit and vegetable consumption and food security

[6] PubMed Central (ENG): Defining the Optimal Dietary Approach for Safe, Effective and Sustainable Weight Loss in Overweight and Obese Adults

Ohodnoťte post

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »