11 nejlepších krabičkových diet Mladá Boleslav

Shrnutí: V dnešním článku pro vás mám seznam jedenácti nejlepších krabičkových diet v Mladé Boleslavi. Prozkoumala jsem je pro vás a sestavila žebříček. Ty úplně nejlepší jsou následující 3:

 1. Nutrition Pro – moje TOP volba, protože nabízí nejlepší poměr cena/kvalita.
 2. Zdravé Stravování – jelikož nabízí opravdu veliký výběr jídelníčků a vybere si zde úplně každý.
 3. Fit Meal – protože jde o rozmanitou krabičkovou dietu.

V článku se dále dozvíte co je to krabičková dieta, jak funguje, jaké jsou její benefity a v čem vám může pomoci. Krom toho si samozřejmě projdeme všech 11 firem, které nabízí krabičkovou dietu v Mladé Boleslavi.

TOP  1. místo

Nutrition Pro

Proč 1. místo?
Protože nabízí nejlepší poměr cena/kvalita: jejich jídla jsou chutná, kvalitní, nutričně vyvážená a z čerstvých surovin. Spokojenost potvrzuje i spousta zákazníků v recenzích na internetu. Nabízí několik programů, včetně třeba vegetariánské diety.
2. místo

Zdravé stravování

Proč 2. místo?
Jelikož je to skvělá krabičková dieta, která nabízí velkou spoustu stravovacích programů – mají jídelníčky vegetariánské, keto, low carb, fitness, pro maminky, nebo třeba pro celou rodinu. Navíc je dostupná po celé ČR.
3. místo

FitMeal

Proč 3. místo?
Protože jde o kvalitní a rozmanitou krabičkovou dietu, která rozváží v Mladé Boleslavi a dalších českých městech. Nabízí několik plánů.

Jedenáct nejlepších krabičkových diet v Mladé Boleslavi

Co je to krabičková dieta?

Možná jste už o krabičkových dietách něco zaslechli, popravdě to není zrovna novinka na trhu. Přesto si krátce vysvětleme, o co tady jde. Inu: krabičkovou dietou se v podstatě myslí forma stravování, kdy si u společnosti objednáte systematický dovoz jídla, jehož skladba se obvykle řídí specifickým stravovacím programem. Tak, aby bylo vyvážené, zdravé a respektovalo vaše individuální potřeby.

Hubnutí je cesta ke krásné postavě. A krásnou postavu chce pravděpodobně každý z nás, přestože krásná postava pro každého může znamenat něco jiného. Jak tedy docílit toho, aby se pro vás vaše vysněná postava stala realitou? Pro začátek si můžete počíst o hubnutí, dietách a úpravách jídelníčku. Zde máte seznam článků na toto téma:

Kdo krabičkovou dietu ocení?

Krabičkovou dietu si může objednat prakticky kdokoli, nicméně úplně nejvíc ji oceníte, pokud:

Jestliže jste si z vaření koníčka neudělali a je to pro vás jen nutné zlo, určitě tuhle službu zvažte. Není nad to, „nudné činnosti“ delegovat na ty, kteří je s radostí udělají za vás.

Možná vaříte rádi, ale přesto se jídelníčku nezvládáte věnovat tolik, kolik byste možná chtěli. I v takovém případě může být krabičková dieta prima řešením. Objednáte si prostě stravovací program na míru a nemusíte se stresovat, že jste „zase“ zapomněli nakoupit dost zeleniny nebo vám exspiroval jogurt.

Zdravě jíst můžete samozřejmě i bez krabičkové diety. Nicméně pokud máte v plánu změnit své stravovací návyky, mohla by vás k takovému kroku příjemně pošťouchnout. Nebudete muset přemýšlet, zda přijímáte vyvážený poměr sacharidů, proteinů a lipidů, jestli vaše strava obsahuje všechny potřebné vitamíny a minerály. Protože přesně tohle krabičková dieta „promyslí“ za vás.

Krabičková dieta vám sice zázračně kila neodčaruje, avšak pokud je vaším problémem příliš častá návštěva fastfoodů, vaření instantních pokrmů namísto těch poctivých… nebo se prostě neorientujete v nutričních hodnotách, mohl by vám podobný program pomoct nastartovat zdravější životosprávu. Většina společností navíc nabízí plány přímo určené na snížení hmotnosti, díky nimž bude shazování váhy o to jednodušší.

Některé společnosti zaměřené na krabičkovou dietu vám dokážou vytvořit velice specifická menu. Pokud tedy trpíte některou z intolerancí, popřípadě vás trápí alergie, a nebaví vás pořád dokola prozkoumávat jídelní lístky v restauracích, zda se ve zvoleném pokrmu náhodou nevyskytuje, řekněme, okurka, tak by vám individuálně řešený „krabičkový“ program mohl podstatně zjednodušit život.

A jak krabičková dieta funguje?

Fungování krabičkové diety je v zásadě jednoduché: u společnosti nabízející tento typ služby si vyberete nutričně vyvážený jídelníček, který vám vyhovuje, přizpůsobíte ho svým individuálním stravovacím potřebám… No a pak každý den obdržíte vybranou stravu v krabičkách (typicky se jedná o pět jídel), které vám přepravce doveze až domů. 

A to je vše. Stačí si vybrat plán, rozhodnout se a… začít.

1. místo

Nutrition Pro

TOP volba mezi krabičkovými dietami v Mladé Boleslavi - skvěle chutná, je kvalitní a nabízí nejlepší poměr cena/kvalita.

Proč jsem na 1. místo zvolila právě Nutrition Pro?

Nutrition Pro považuji za nejlepší volbu co se týče ktabičkových diet v Mladé Boleslavi. A to hlavně kvůli tomu, že nabízí opravdu kvalitu, což dokazují jak spokojení zákazníci, tak i skvělá chuť jídel. Pokrmy jsou sestavovány z kvalitních surovin a za dohledu výživové poradkyně. Společnost má také skvělý zákaznický servis a záleží jim na jejich zákaznících. Cenu mají přívětivou a tak není divu, že se v mém žebříčku umístili jako první. Řeknu vám teď důležité parametry diety:
 • Dovoz domů: Společnost nabízí krabičkovou dietu s rozvozem v Mladé Boleslavi a krom toho i v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Hradci Králové, Pardubicích, Kladně a Jablonci .
 • Chutná a kvalitní jídla: Jídla mají opravdu chutná, vyvážená a jídelníčky sestavují za dohledu výživové poradkyně a z kvalitních surovin.
 • Jednoduché objednání: Co hodně cením je i moc hezký a přehledný web, ve kterém se jednoduše zorientujete, čímž se hodně ulehčuje objednávka.
 • Výběr jídel a plánů: Na výběr máte z několika plánů (například hubnoucí, nabírací, nebo udržovací) a nabízí dokonce i vegetariánskou verzi krabiček. Navíc si můžete navolit i počet jídel denně.
 • Přívětivé ceny: Cena jídel za den se pohybuje od 350 do 600 Kč, podle toho jaký zvolíte program a kolik jídel denně si navolíte.
 • Podpora a komunikace: Je vám také k dispozici zákaznická linka od pondělí do pátku od 10:00 do 18:00. Krom toho firmě můžete napsat na email, nebo přes chatové okno na webu.

Uživatelské recenze

To, že je krabičková dieta od Nutrition Pro skvělá dokazují i recenze na internetu. Můžete se podívat například na recenze Google, kde lidé popisují vlastní zkušenosti. Mnoho lidí si chválí chuť a kvalitu jídel, zákazníci často zmiňují, že si dietu objednávají již vícero měsíců a několikrát i zaznělo, že se jedná o nejlepší krabičkovou dietu. Hodnocení na Google mají 4.5 hvězdiček z pěti a to ze stovek recenzí – což mi přijde dostatečně potvrzující. Nutrition Pro jsou aktivní i na Instagramu a další recenze najdete třeba i na Facebookové stránce.

Co na Nutrition Pro velice cením, je, že na recenze aktivně odpovídají a to ať už se jedná o recenzi pozitivní, nebo negativní. Veškeré problémy řeší a snaží se vždy vyjít vstříc.

Nutrition Pro nabízí 4 základní programy:
 • Hubnoucí program
 • Nabírací program
 • Udržovací program
 • Office Pack (tedy oběd a večeře)

Každý program můžete ještě upravit následovně:

 • Klasický jídelníček
 • Vegetariánský jídelníček
 • Jídla bez ryb

Kromě programů a jídelníčků si můžete vybrat i kolik jídel denně chcete a pro kolik osob objednáváte. Můžete tak objednat třeba jen pro sebe, nebo pro celou rodinu.

Jak jsem již zmínila, ceny se pohybují od 350 do cca 600 Kč. Cena závisí na tom, jaký si vyberete plán. Pokud si například vyberete hubnoucí plán na dva měsíce se třemi jídly denně, vyjde vás cena na den na cca 350 Kč. Jestliže si vyberete plán udržovací, na měsíc, s pěti jídly denně, pak bude cena 550 Kč na den.

Cena se samozřejmě odvíjí od počtu jídel, takže čím více jídel, tím vyšší cena, ale tím také levnější jedna porce. Většinou vás jedno jídlo vyjde na něco okolo 90 – 130 Kč.

Fotografie jídel Nutrition Pro

2. místo

Zdravé Stravování

Dlouholetá krabičková dieta, která nabízí veliký výběr jídelníčků pro všechny typy stravováni a proto si zde vybere úplně každý.

Proč je Zdravé Stravování na 2. místě?

Na druhé místo podle mě nepatří nic jiného než Zdravé stravování a to proto, že nabízí velikou škálu stavovacích programů, že kterých si můžete vybírat. Krom toho je to společnost s dlouholetou tradicí, která u nás začínala před čtrnácti lety. Od té doby se její působení rozšířilo nejen po celé České Republice, ale částečně i na Slovensko. Tato firma nabízí své služby během pracovního týdne (tj. od pondělí do pátku), přičemž na jejich menu najdete vždy čerstvě připravená a kvalitně seskládaná jídla. Především díky nutričním odborníkům, kteří jsou součástí gastronomického týmu. A protože společnost za všechny ty roky dala dohromady cca 20 000 receptur, nemusíte se bát, že by vás jejich chutě začaly nudit.
 • Vyvážená a zdravá jídla: Veškerá jídla sestavuje tým nutričních specialistů a to tak, aby byla celodenní strava kvalitní a nutričně vyvážená.
 • Dovoz domů kamkoliv po ČR: Velikánskou výhodou této diety je podle mě to, že vám krabičky dovezou opravdu téměř kamkoliv. To ocení obzvláště menší města, kde není takový výběr diet.
 • Veliký výběr programů: Čeho si na Zdravém Stravování hodně cením je právě veliký výběr programů, typů jídelníčků a jídel – vybere si zde podle mě opravdu každý s jakýmkoliv stravovacím stylem a to ať už chcete hubnout, udržovat, nebo nabírat. Programy popisuji o něco níže.
 • Ekologický aspekt: Zdravé Stravování je i EKO a to díky tomu, že se společnost snaží neplýtvat plastem. Krabičky sice jsou jednorázové a plastové, ale máte zde možnost krabičky každý den vracet kurýrovi. Ten je poté zaveze do sběru, kde se plasty třídí, zpracují a znovu využívají pro průmyslovou výrobu, což mi přijde jako hezký krok vzhledem k množství odpadu při tvorbě jídel s sebou.

Uživatelské recenze

Recenze na Zdravé Stravování si můžete přečíst například na Google, hodnocení na Mapy.cz nebo na Kurzy.cz. Spousta lidí zmiňuje, že jim dieta chutná, jsou spokojení a mnoho lidí dietu užívá dlouhodobě. Sem tam se zde objevují i negativní recenze, některým zákazníkům například některé pokrmy nechutnají. Převažují však klady. Lidé si chválí výběr programů a jídel či zajímavé kombinace, stejně tak i chuť a kvalitu, či komunikaci, online objednávání, telefonické konzultace a mnoho dalších věcí.

Na stránkách společnosti Zdravé stravování najdete celou řadu programů a možná nebudete vědět, co dřív. Můžete si vybrat například tyto programy: PRO ZDRAVÍ, BEZ MASA, PRO MÁMY, FIT+, PROTEIN+, KETO, DETOX… A pokud se nemůžete rozhodnout, je možné si pro začátek zvolit tzv. KOMBI WEEK, což je „ochutnávací“ program složený z pěti programů (konkrétně z plánů Pro Zdraví, Protein Extra, Fit+, Bez Masa a KETO). Každý den zkrátka vyzkoušíte něco jiného a příště budete vědět víc.

A kdo se stará o sestavování jídel? Vlastní vysokoškolsky vzdělaný nutriční tým, který dbá do posledního detailu na tu nejvyšší kvalitu. A spolu s kreativními kuchaři a kuchařkami sestavil navíc databázi s více než 20 000 recepty na zdravá a chutná jídla.

 • Najdete zde program rodina +, který je pro celou rodinu,
 • program vegan pro vegany,
 • protein extra pro hubnutí,
 • pro zdraví +,
 • salát +,
 • bez masa,
 • pro maminky,
 • lakto –,
 • protein +,
 • fit +,
 • detox pro,
 • senior +,
 • nebo bez cukru.
 • A novinkou je třeba program keto, který vám nabízí krabičky s jídly připravenými podle zásad keto diety.

Díky takovému výběru mám pocit, že si zde vybere opravdu každý. Všechny programy mají mimochodem i přehledně popsány na webových stránkách.

Ceny denních menu se lehce odlišují v závislosti na zvoleném programu, na objednaném množství (to se pohybuje v rozmezí od 5000 kJ do 12 000 kJ) a na tom, jak moc se rozhodnete si jídlo přizpůsobit. Nicméně – vezmeme-li v úvahu, že si objednáváte klasické celodenní menu (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) v průměrném množství 7000 – 8000 kJ, tak počítejte s cenami od cca 400 Kč do cca 600 Kč za jeden den.

Fotografie jídel Zdravé Stravování

3. místo

FitMeal

Proč jsem na 3. místo vybrala FitMeal?

Vysoce kvalitní jídelníček můžete očekávat od společnosti FitMeal, která klade důraz na to, aby měla šestitýdenní krabičková dieta dlouhodobé účinky a nikoli pouhý „jojo efekt“. Kdybyste se tedy hodlali vydat tímto směrem, čeká na vás vyvážený jídelníček, pestrost, kvalita potravin a udržitelnost výsledků.

Benefitem FitMealu dále je, že některé ze surovin pocházejí z lokálních zdrojů, takže jsou maximálně kvalitní a čerstvé. Jedním z takových subdodavatelů je například tradiční domácí pekárna Anděl Back, která do vašich krabiček občas připraví i nevšední specialitky jako ořechový chléb s brusinkami nebo chutné olivové bulky. Další potravinou, kterou pro své zákazníky nechává FitMeal připravovat v malé rodinné firmě, jsou třeba těstoviny. A i dezerty jsou objednávány od místního výrobce.

Programy

V nabídce FitMealu najdete několik stravovacích programů, které se liší velikostí porcí a počtem chodů. Konkrétně jde o programy: Slim, Basic, Standard, Fit a Giant.

Kromě množství si dále volíte, na jak dlouho si chcete stravu objednat, jestli si přejete jídlo dovážet i přes víkendy… a k dispozici je i vegetariánská varianta, máte-li zájem.

Cena

Cena jednodenní stravy se liší v závislosti na vašem individuálním výběru, nicméně program Standard (4 jídla denně) vás vyjde cca na 560 Kč/den.

U této značky nakonec pochvalme webové stránky, které jsou přehledné, a navíc na nich můžete krásně sledovat, jaká pochoutka na vás v následujících dnech čeká. Mají skvělé fotky, perfektní popisky (včetně klíčových výživových hodnot)… no, přesvědčte se sami.

4. místo

DietBox

Proč jsem zařadila DietBox?

Chcete-li jíst vyváženě, ale už vás nebaví pořád dokola myslet na to, abyste měli všechno dopředu nakoupeno, můžete si také objednat krabičkovou službu od DietBoxu. Ta vám zajistí pochoutky od pondělka do pátku.

U DietBoxu volíte z několika programů podle počtu dodávaných jídel na den:

 • Start = jedno hlavní jídlo (120 Kč/den)
 • Gurmán = dvě hlavní jídla (240 Kč/den)
 • Klasik = dvě hlavní jídla a jedno malé (300 Kč/den)
 • Komplet = dvě hlavní jídla a dvě malá (410 Kč/den)
 • Individual = speciální varianta, kdy si sami zvolíte, kolik malých a kolik velkých jídel denně byste si rádi objednali. Ceny jsou v tomto případě dané: jedno velké jídlo vás přijde na 120 Kč/kus, malé jídlo na 60 Kč/kus. A pokud si do košíku přihodíte bagetu nebo sendvič, bude vás stát 80 Kč/kus.


Krabičky od DietBoxu si obvykle objednáváte na 20 pracovních dnů.

Mimochodem, mrkněte na stránky této služby – v sekci „galerie“ najdete zajímavé portfolio kulinářských výtvorů. A třeba vás právě takové pokrmy osloví.

5. místo

Antónia Mačingová

Proč jsem vybrala dietu Antónia Mačingová?

Antónia Mačingová je Slovenka, která se už roky věnuje jídlu a dokonce napsala na toto téma několik knížek. Také ona nabízí krabičkovou dietu. Jednotlivé plány odrážejí její stravovací filozofii (pokud vás zajímá, mrkněte na Antóniin blog nebo si přečtěte některou z jejích publikací), a kromě toho jsou jednotlivá menu připravována z čerstvých a kvalitních surovin.

V nabídce najdete tři programy: 28DENNÍ HARMONIZAČNÍ PROGRAM (jídelníček, který by vás měl za necelý měsíc dostat do formy), CELOROČNÍ UDRŽOVACÍ STRAVOVÁNÍ (jídlo sestavované na principu dělené stravy) a STRAVOVÁNÍ PRO KAŽDÉHO (krátkodobý testovací program).

Mimo to si můžete zvolit, zda chcete 3 jídla denně, nebo pět i se svačinkami, najdete tady bezmasou variantu nebo alternativu bez lepku. Dobrou zprávou je, že je možné z této služby těžit i během víkendů (krabičky v takovém případě dostáváte na pár dní dopředu).

No a za denní stravu o třech jídlech zaplatíte minimálně 11,04 € (= cca 270 Kč). Nicméně pro jistotu počítejte spíše s vyšší částkou.

6. místo

Jsme Fitness Food menu

Proč je zde Jsme Fitness Food menu?

Když otevřete zelené stránky společnosti Fitness Food menu, vykoukne na vás rozverný blonďák s pekáčem buchet na břiše. Pokud chcete mít taky takové svaly jako on, nejspíše budete muset strávit nějaký ten čas na posilovacích strojích. Kromě toho ale budete potřebovat správnou výživu, a právě tu vám poskytne třeba takový stravovací program „MUSCLE“.

Kromě stravy bohaté na bílkoviny, která je zaměřena na nárůst svalové hmoty, najdete v nabídce této společnosti také program RACIO (pro zdravé hubnutí), program LOWCARB (s nízkým obsahem sacharidů) a bezmasou variantu VEGET.

Ceny jednotlivých programů začínají na částce kolem 410 až 440 Kč, ale finální suma se liší na základě množství, které si objednáte.

7. místo

Zdraví z krabičky

Proč jsem do výběru zařadila Zdraví z Krabičky?

Také můžete využít služeb společnosti Zdraví z krabičky, jejíž sortiment vypadá na první pohled šťavnatě. Menu sestavovaná odborníky jsou pestrá a zábavná, vše navíc pochází z kvalitních surovin, což je základ každého jídelníčku.

Zdraví z krabičky nabízí vícero stravovacích plánů, například bezmasý program pro vegetariány, sportovní programy FIT+ a PROTEIN+, programy zaměřené na ozdravení jídelníčku nebo na redukci hmotnosti. Zajímavým řešením pro nerozhodné je i KOMBI WEEK program, během něhož okusíte pět různých stravovacích programů a posléze si třeba vyberete ten, který vám vyhovuje nejvíc.

Cena je jako obvykle dosti variabilní, nicméně orientačně se dá říct, že se v tomto případě pohybuje okolo 500 Kč na den (= celodenní strava s pěti chody o celkovém příjmu 7500 kJ, bez pochoutek navíc).

8. místo

Vitalbox

Proč jsem vybrala Vitalbox?

Společnost Vitalbox u nás funguje už od roku 2014 a také ona se snaží pomáhat vytíženým lidem, kteří na zdravé stravování „nemají čas“.

V jejich nabídce naleznete následující stravovací programy: hubnoucí, udržovací, nabírací, mama program (ten je primárně určen kojícím maminkám), Fit jídla… a mimořádně zajímavý je tzv. PREMIUM program, na který speciálně dohlížejí majitelé Vitalboxu (Eva a Jakub). Jedná se o velice specifický plán (pro omezený počet klientů), zcela individualizovaný ve všech směrech – na talíř můžete dostat speciální suroviny (mango, granátové jablko, cherry rajčátka, baby špenát, ořechová másla, čerstvé ryby, proteinové palačinky a další…). A doprovodný servis je rovněž nadstandardní.

Cenově se služby Vitalboxu pohybují okolo 500 Kč/den v závislosti na množství a na zvoleném stravovacím plánu. V případě PREMIUM programu však počítejte s cenou kolem 900 Kč/den.

9. místo

Abc dieta

Proč jsem zařadila Abc dietu?

Další z možností v oblasti krabičkových diet je Abc dieta. Také ta vám pomůže dostat se do formy, shodit přebytečná kila a začít se stravovat do značné míry zdravěji. Tato společnost navíc nabízí bezplatné služby nutriční terapeutky, takže se nebojte tohoto bonusu využít.

Na stránkách Abc diety si můžete vybrat z několika stravovacích plánů. Jsou jimi následující varianty:

 • Klasická
 • Vegetariánská
 • Diabetická
 • Bezlepková
 • Keto


A cena jídel za den? Ta se u této společnosti pohybuje okolo 450-500 Kč, ale i tady se vyskytují určité „proměnné“, takže s nimi nezapomeňte počítat.

10. místo

Dieta pro Tebe

Proč jsem vybrala Dietu pro Tebe?

Společnost Dieta pro Tebe dále nabízí dovoz čerstvého jídla bez konzervantů a chemie, po kterém údajně zhubnete 5-7 kg za měsíc. Tuhle informaci je třeba brát s rezervou, neboť – jak víme – každý organismus je unikát a co platí pro jednoho, nemusí nutně platit pro druhého. Přesto není na škodu objednat si pestrou stravu s vyváženým poměrem živin.

Dieta pro Tebe nabízí následující dva programy:

 • Pro muže (= 7000 kJ za cca 410 Kč na den)
 • Pro ženy (= 5000 kJ za cca 380 Kč na den)


Cenově je tedy tato možnost oproti jiným alternativám ještě přijatelnější.

11. místo

Dieta pro všechny

Proč výběr zakončuji Dietou pro všechny?

A nakonec tady máme Dietu pro všechny, díky níž dostanete pět zdravých jídel denně (vždy na dva dny dopředu). Mezi pokrmy, které tato společnost nabízí, najdete nejen lehká jídla, ale také klasickou českou kuchyni (kuře na paprice nebo guláš). Žádný strach – i tato jídla dokážou v Dietě pro všechny uvařit s minimem kalorií. Zdravěji.

Pokud byste se rozhodli pro tuto variantu, máte na výběr z programů „Hubnutí pro muže“ a „Hubnutí pro ženy“ s tím, že krabičky určené mužům stojí okolo 430 Kč / den (= 7000 kJ) a krabičky určené ženám okolo 400 Kč / den (= 5000 kJ).

Finančně se tedy Dieta pro všechny pohybuje v nižších číslech, což rozhodně oceníte, zvláště v dnešní nelehké době.

Závěrem

Jak se tedy ukázalo, pokud bydlíte v Mladé Boleslavi, máte skutečně z čeho vybírat, co se dovozu stravy týče. Stačí se jen trochu porozhlédnout, vybrat si některou ze sympatických gastronomických společností a přenechat veškeré vymýšlení, nákupy, vaření a pečení na odbornících. Pokud chcete moje doporučení, s Nutrition Pro rozhodně nesáhnete vedle. Jde o moji TOP volbu, protože nabízí nejlepší poměr cena/kvalita. Dále můžete vyzkoušet Zdravé Stravování, kteří nabízí opravdu veliký výběr jídelníčků a vybere si zde tak úplně každý, nebo Fit Meal – rozmanitou krabičkovou dietu. Dobrou chuť!

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[1] Wikipedie (CZ): Krabičková dieta

[2] Wikipedie (CZ): Dieta

[3] Healthline (ENG): How Long Does It Take to Lose Weight?

[4] PubMed Central (ENG): The effectiveness of lunchbox interventions on improving the foods and beverages packed and consumed by children at centre-based care or school: a systematic review and meta-analysis

[5] PubMed Central (ENG): Role of a food box program in fruit and vegetable consumption and food security

[6] PubMed Central (ENG): Defining the Optimal Dietary Approach for Safe, Effective and Sustainable Weight Loss in Overweight and Obese Adults

Ohodnoťte post

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »