9 nejlepších krabičkových diet v Brně & srovnání + recenze

Shrnutí: Máte náročné období a nemáte čas vařit? Myslím, že není od věci nechat si pomoct – například prostřednictvím krabičkové diety, která vám ušetří hodně starostí spojených s nákupem jídla i vařením. Já jsem se mrkla na ty nejlepší firmy, které nabízejí krabičkové stravování v Brně. Tady jsou:

 • Na 1. místo jsem vybrala Zdravé Stravování, protože se jedná o prověřenou firmu, která dováží jídla po celé ČR a nabízí velké množství programů.
 • 2. místo získala Diet Fresh Menu, která vaří kvalitní jídla z maximálně čerstvých ingrediencí.
 • Na 3. příčce se umístila Dieta Linie, která kromě krabičkové diety poskytuje i poradenství ohledně výběru vhodného stravování.

A co se v článku navíc dozvíte?

Můžete si přečíst, jak vůbec krabičková dieta funguje? Jaké má výhody i nevýhody a co je důležité, abyste díky ní úspěšně zhubli. Tak čtěte dál.

TOP  1. místo

Zdravé Stravování

Proč 1. místo

Protože jde o krabičkou dietu za rozumnou cenu, která dostupná po celé ČR. Nabízí spoustu programů, takže si u ní vybere opravdu každý, včetně vegetariánů nebo maminek na mateřské.

2. místo

Diet Fresh Menu

Proč 2. místo

Jde totiž o výbornou krabičkovou dietu v Brně a okolí, která si zakládá na maximálně čerstvých a kvalitních surovinách, z nichž vaří chutná domácí jídla. 

3. místo

Dieta Linie

Proč 3. místo

Protože Dieta Linie je skvělá krabičková dieta s individuálním přístupem, která nabízí hned 8 programů (např. na redukci váhy, low carb, pro celiaky, vegetariány atd.)

Devět nejlepších krabičkových diet v Brně

 1. Zdravé Stravování od 95 Kč / porce
 2. Diet Fresh Menu od 120 Kč / porce
 3. Dieta Linie od 100 Kč / porce
 4. Liniebox od 120 Kč / porce
 5. Popapej od 90 Kč / porce
 6. Antonia Mačingová od 90 Kč / porce
 7. Zdraví Z Krabičky od 120 Kč / porce
 8. Jsme Fitness Food Menu od 100 Kč / porce
 9. Zdravé Krabičky od 90 Kč / porce

Ceny jsou pouze orientační, jelikož cena za 1 porci závisí na velikosti porce, početu objednaných denních jídel a spoustě dalších parametrech.

Co je to krabičková dieta?

Jinými slovy se jedná o jeden z druhů redukčních diet, ale může se stát i celoživotním stylem. Je založená na pravidelném a plnohodnotném příjmu kvalitních živin.

 • Fígl je v tom, že jíte každý den v přibližně stejný čas, obdobné množství jídla, které je dieteticky upravené přímo na míru. Cílem je naučit organismus, aby jedl v pravidelných intervalech optimální množství zdravého a chutného jídla namísto celodenního obžerství nebo naopak nejedení.
 • Většina krabičkových diet nabízí zdravé jídelníčky. Spousta prodejců má na výběr mnoho jídelníčků a typů stravy, úpravy existují pro vegetariány, low carb i specifické jídelníčky jako třeba paleo dieta. Je tedy skvělé, že si u krabičkové diety vyberete jídelníček, který vám nejvíce sedí. Jak jsme již psali, většina těchto jídelníčku bývá potom zdravých. Často si můžete také určit, jak velké porce chcete dostávat. Díky tomu můžete nastartovat proces hubnutí.

Hubnutí je cesta ke krásné postavě. A krásnou postavu chce pravděpodobně každý z nás, přestože krásná postava pro každého může znamenat něco jiného. Jak tedy docílit toho, aby se pro vás vaše vysněná postava stala realitou? Pro začátek si můžete počíst o hubnutí, dietách a úpravách jídelníčku. Zde máte seznam článků na toto téma:

Jak krabičková dieta funguje?

Základem je pravidelnost. Krabičková dieta bazíruje na dodržování biorytmů, což se uživatelům vyplácí, protože mnohdy doslova nastartují metabolismus, zrychlí své trávení a tím i hubnutí. Tělo nehladoví, protože má neustálý přísun kvalitních živin a vy nemusíte být ve stresu, že jste si nestihli koupit nic k jídlu.

Krabičky si můžete velmi dobře připravit i sami doma, ale je důležité zvážit pro a proti. Zda ušetříte, je velmi diskutabilní, protože pokud chcete jíst dobře a zdravě, je nutné nakupovat kvalitní suroviny. Bohužel obdobné je to i s časem, jelikož příprava pokrmů na následující dny může být opravdu náročná. A vlastně nejen příprava, ale hlavně skladba potravin.

 1. Zkuste dodržovat 5-6 jídel každý den.
 2. Správné načasování – dodržujte každý den přibližně stejný čas každého jídla.
 3. Rozestupy mezi jídly – měly by být přibližně 3 hodiny.
 4. Poslední jídlo si dejte 2 nebo 3 hodiny před spaním.
 5. Kromě krabiček smíte jíst čerstvou zeleninu (až 400 g za den).
 6. Pokud máte neodolatelnou chuť na sladké, dejte si ovoce.
 7. Pokud cítíte přes den únavu, dejte si ovoce.
 8. Dodržujte pitný režim (nejlépe pitím čisté neperlivé vody).
 9. Vynechejte alkohol – je velmi kalorický.
 10. Pokud pijete kávu, vypijte zvyšte příjem tekutin.
 11. Vyberte si sportovní aktivitu, která vám bude vyhovovat.

Dá se s krabičkovou dietou zhubnout?

Pokud si dietu zvolíte správně a následně ji dodržujete, tak ano. Je důležité mít na paměti, že každý člověk je jiný a co platí u jednoho, nemusí nutně fungovat u druhého. Co ale platí obecně je, že byste měli mít nastavený režim, který vám bude vyhovovat a bude dlouhodobě udržitelný. Určitě není cílem jednorázově zhubnout velké množství kil a poté se opět vrátit k chaosu nebo nezdravému životnímu stylu. To byste tělu spíše ublížili než pomohli.

Základním pravidlem při hubnutí je, že energetický výdej musí být nižší než příjem. Pokud budete hodně jíst a to klidně i zdravě a  nezařadíte žádný pohyb, zhubnout se vám pravěpodobně nepodaří. Energii k životu zkrátka potřebujeme a je jen na nás, kolik jí budeme přijímat a kolik vydávat. V principu mohou nastat tři hlavní situace, které rozhodují o tom, zda bude vaše váha růst, klesat nebo stagnovat.

 1. Pokud cca týden přijímáme více energie než vydáváme, začne se přebytečná energie ukládat do zásob a váha začne stoupat.
 2. Pokud se příjem energie rovná výdeji energie, váha bude stát na místě.
 3. Když je příjem menší než výdej, logicky dochází k hubnutí.
 • Buďte obezřetní při výběru firmy, popřípadě důslední a informovaní, pokud se rozhodnete krabičky připravovat takzvaně na vlastní pěst.
 • U krabičkové diety je nejdůležitější, aby byl jídelníček šitý opravdu vám na tělo. Nemůže platit jeden základní mustr pro všechny.
 • Ujistěte se, zda firma, která krabičky dodává, spolupracuje s nutričními specialisty, což by měl být opravdu přísný standard a hlavní kritérium výběru. Při špatném složení jídelníčků hrozí riziko, že budete mít deficit vitamínů, minerálů a dalších živin, tudíž hubnutí pak znamená spíše ztrátu svalové hmoty, než tuků.
 • U krabičkové diete nelze předem stanovit, kolik kilogramů zhubnete za měsíc, protože je to u každého jedince velmi individuální a záleží na mnoha faktorech (tělesné konstituci, věku, pohlaví, aktivitě a dalších).
 • Optimální úbytek váhy by měl být cca 1 kg za týden, což jsou 4 kg za měsíc. Když k tomu přidáte i pravidelný pohyb, zrychlí se vám metabolismus a hubnutí půjde rychleji.

Co jíst při krabičkové dietě?

Jak jsme již zmiňovali výše, můžete si vybrat, zda si budete krabičky připravovat sami, nebo zvolíte firmu, která se tím přímo zabývá a bude vám jídlo dodávat.

 • Jídla by měla být sestavena podle zásad zdravé výživy, což znamená hlavně čerstvé potraviny, které zahrnují sezonní ovoce a zeleninu ideálně v syrovém stavu. Asi není úplně nutné jíst mango, avokádo, maracuju a další, které pochází z naprosto jiného pásma a naše středoevropská těla na to nejsou zvyklá. Dejte přednost jablkům, zelí, mrkvi a podobně.
 • Dále nahraďte klasické pečivo pečivem kváskovým, žitným či ořechovým a semínkovým.
 • Nezapomínejte také na doplňování proteinů prostřednictvím libového masa a ryb či rostlinných alternativ v podobě luštěnin a dalších.
 • Omezte množství přijímaného cukru, především toho rafinovaného a průmyslově zpracovaného.
 • A poslední, neméně důležitý bod, je pitný režim. Pijte neperlivé vody, neslazené čaje, občas si dejte kombuchu nebo domácí fresh. 

Pokud se dáte na cestu krabičkového stravování, bude pro vás pravidelnost základ, což znamená, že vám budou stačit menší porce, než když jíte pouze třikrát za den. Bude-li vám krabičky připravovat odborník, on sám definuje množství, které je nejvhodnější přímo pro vás. Když ale pojedete vlastní cestou, zkuste dodržovat jedno základní pravidlo – porce o velikosti spojených dlaní. Spojte své dvě dlaně a udělejte jakousi mističku. jedna porce by měla být přibližně o velikosti této misky. 

V obchodě nezapomínejte na to, že je potřeba kupovat kvalitní potraviny. Především med, vajíčka, ovoce a zeleninu je dobré volit v bio kvalitě a vyplatí se je shánět přímo u farmáře, pěstitele nebo třeba i souseda.

Výhody diety

Vše má své klady i zápory. Nic není jen černé nebo bílé a to platí jak u diet, tak v životě. Jaké jsou výhody krabičkové diety?

Možná se to na první pohled nezdá, ale krabičková dieta vám může ušetřit opravdu hodně času. Zkuste se zamyslet nad tím, jak dlouho vám zabere běžné denní vaření, vymýšlení jídel a nákupy? Nebude to málo, že?

S krabičkami vám toto odpadne. Nebudete muset trávit čas ve frontě na pokladnu, co budete mít k obědu za vás vymyslí někdo jiný a místo tančení okolo plotny můžete jít třeba na procházku.

Je velmi obtížné zařídit, aby byl náš jídelníček vyvážený. Velmi často se stává, že spouštěčem zdravotních problémů může být právě nedostatečný příjem živin, minerálů a vitamínů ve stravě. Velmi často zapomínáme na bílkoviny. Obzvláště vegetariáni a vegani by měli být v příjmu bílkovin důslední.

Také se stává, že hlavně v průběhu zimních měsíců, zapomínáme na ovoce a zeleninu. Je přirozené, že chuť na tyto potraviny je menší než v létě, ale i tak by neměly chybět. Oproti letním měsícům je dobré jíst je tepelně upravené, aby do žaludku nešly studené potraviny, které nás ochladí i zevnitř a tělu neuvolní potřebné látky. Zkuste podusit či orestovat dýni, batát, mrkev, cibuli se špetkou kurkumy, kari a zalít kokosovým mlékem. Uvidíte, že se budete olizovat až za ušima.

Tento typ stravování cílí hlavně na získání rovnováhy ve vašem těle a získání citu pro zdravé stravování. Postupně se s touto dietou začnete učit zdravě jíst a získáte správné návyky. Jídla jsou vyvážená, cítíte se zasycení, ale ne přesycení a je vám tak nějak lehce. Fyzická kondice začne nabírat na síle a naopak únava bude ustupovat. Díky těmto propojeným souvislostem začíná proces hubnutí de facto okamžitě a výsledky vám dávají sílu a odvahu pokračovat.

Tento proces hubnutí je progresivní a není ztrátou času. Zhubnete, aniž byste poškodili vaše tělo a zejména váš organismus, získáte správné stravovací návyky a vaše reflexy zůstávají také na místě. Důležitá je ale jedna věc a to nepřestat. Jíst pravidelně a dodržovat režim, aby nenastal jojo efekt.

Myslíte si, že jídlo nemá na vaši náladu vliv? Tak to je ale chyba. Psychika přímo úměrně souvisí se stravou, kterou konzumujeme.

Pro správné fungování psychiky potřebuje náš mozek stabilní hladinu glukózy v krvi, což mají za úkol komplexní sacharidy. Zdroje těchto sacharidů jsou především obiloviny, luštěniny, brambory a zelenina.

Vaše nálada bude tedy rozhodně lepší například po svěžím salátu s granátovým jablkem a kozím sýrem, než po guláši se šesti knedlíky.

Jelikož krabičky zaručí, že budeme jíst zdravě a vyváženě, bude i naše psyché zdravé a vyvážené.

Asi to známe všichni. Občas je velmi obtížné najít si čas na jídlo a řádně si ho vychutnat. Někdy nejíme celý den a večer hrajeme hru o vyprázdnění lednice, kdy v návalu záchvatovitého hladu sníme vše, na co přijdeme. Končí to tak, že je nám těžko a sotva se hýbeme. A právě tomu by měla krabičková dieta zabránit. Díky pravidelnosti se nám „hladové ataky“ vyhnou a tím odbouráme i střídání hladiny krevního cukru. Budeme zkrátka v takové stravovací symbióze.

Nevýhody diety

Jak bylo již řečeno, každá mince má dvě strany a krabičková dieta není výjimkou.

U některých krabičkových diet se stává, že se pokrmy opakují. Ze začátku budete určitě nadšení, protože budete ochutnávat jídla, která neznáte. Po měsíci se ale může miska vah přehoupnout a další rybu s kuskusem už nebudete chtít ani vidět, natož jíst.

Výrobci se sice snaží jídla střídat a obměňovat, nicméně k různým rekapitulacím určitě dojde.

Pokud se vaše strava skládá spíše z fastfoodu a polotovarů, může vám zdravá forma stravování zpočátku připadat mdlá a jak se říká „bez chuti a zápachu“. Pokud ale vytrváte, začněte vnímat chuť bylinek, koření. Zkrátka začnete vnímat přirozené chutě potravin a už nebudete potřebovat zbytečně dosolovat či jinak dochucovat.

Není to samozřejmě pravidlo, ale měsíční menu vyjde v závislosti na zvoleném dodavateli cca 7 – 10 000 Kč, což není úplně malý obnos a ne každý si to může dovolit. Určitě naleznete i dodavatele s nižšími cenami, ale pozor, aby to nebylo na úkor kvality.

Přesto je však vhodné říct, že se vám ty peníze v podstatě vrátí, celý měsíc totiž nebudete utrácet za jídlo.

Pro koho se krabičková dieta hodí?

Krabičkové diety využívají především ti, kteří chtějí hubnout nebo zlepšit svůj zdravotní stav a nemají čas vymýšlet a sestavovat svůj jídelníček. Při krabičkách vám tato starost odpadne, jídlo máte vždy „pod nosem“ a váš jediný úkol je ho sníst.

1. místo

Zdravé Stravování

Kvalitní a cenově rozumná krabičková dieta, která je dostupná po celé České republice i na Slovensku.

Proč jsem vybrala Zdravé Stravování na 1. místo?

Protože tahle firma rozváží krabičky v podstatě po celé České republice, takže si na své může přijít kdokoliv z jakéhokoliv kouta naší země. Velký bonus je, že mají výživového specialistu, který se osobně podílí na každém jídelníčku. Dbají tedy na individuální přístup, což je velmi důležité.

Dalším bonusem je, že se jídelníček neustále mění a tak se automaticky vyhnete přejedení a nechuti k opakujícím se jídlům.

Firma dodržuje vysokou kvalitu přípravy a hygieny (investují do technologií, chlazení a čistoty provozu a mají zaveden systém kontrolních bodů HACCP).

Na webu si můžete vybrat z několika různých variant a programů, které pro vás budou to pravé ořechové. Pokud byste tápali, můžete využít doporučovací kalkulačku, která vám s výběrem pomůže. A z jakých programů můžete vybírat?
 • Rodina +
 • Vegan
 • Protein extra
 • Pro zdraví +
 • Salát +
 • Bez masa
 • Pro mámy
 • Lakto –
 • Protein +
 • Fit +
 • Detox pro
 • Senior +
 • Bez cukru

Firma vozí jídla vždy den předem mezi 15-21 hodinou v čas, který s vámi předem domluví. Celodenní menu můžete pořídit od 374 Kč, ale samozřejmě záleží na zvoleném programu, můžete se dostat až na bezmála 600 Kč za den. Je tedy důležité zvážit, co je právě pro vás to nejvhodnější.

Fotografie jídel

2. místo

Diet Fresh Menu

Moderní krabičková dieta, která si zakládá na maximální čerstvosti použitých surovin.

Proč je na 2. místě Diet Fresh Menu?

Líbí se mi, že už název firmy napovídá, že cílem této společnosti je připravovat jídla z nejčerstvějších ingrediencí a poskytnutí zákazníkům know-how, jak dlouhodobě udržet stravování pod kontrolou.

Zajišťují 5 vyvážených jídel za den, vyrábějí domácí produkty jako například těstoviny, šunku, jogurty, termixy, sýry a podobně. Prostřednictvím těchto krabiček dostáváte vlastně domácí stravu, což je velmi sympatické. Co nedokáží sami vyrobit, poptávají u lokálních dodavatelů, takže vám nedávají žádné polotovary.

V DietFreshMenu naleznete kvalitní domácí med, celozrnné pečivo z rodinné pekárny nebo maso z biofarem. Co zde naopak nenajdete? Umělá dochucovadla, mražené maso a chemicky zpracovaná dochucovadla.

I tato firma se opírá o znalosti a zkušenosti nutričních specialistů, které přenášejí do každého jídelníčku zvlášť.

Můžete vybírat ze dvou programů (pro muže a pro ženy) a oba tyto programy si můžete vybrat v různých kalorických hladinách (množství denních porcí) od 5000 Kj po 10000 Kj měsíčně.

3. místo

DietaLinie

Krabičková dieta od firmy, která si zakládá na osobním přístupu. Součástí jejich služeb je i konzultace doporučení vhodného plánu.

Proč je DietaLinie na 3. místě?

Dieta Linie je firma z Šebrova, která si také zakládá na individuálním a osobním přístupu. Součástí služeb je také konzultace a rozbor dosavadního jídelníčku, kde s vámi proberou, co funguje a co naopak ne.

V průběhu rozboru zanalyzují vaše denní aktivity, zaměstnání a následně navrhnou možnosti, jak docílit toho, abyste se cítili lépe, přestali být unavení, získali energii a zdravě redukovali vaši váhu. Vše se bude opět odehrávat pod taktovkou odborné výživové poradkyně. Poradenství nutričního poradce je v rámci programu po celou dobu zdarma.
Firma taktéž nabízí výběr z mnoha kategorií a v nabídce mají celkem 11 programů,
Nemusíte odebírat všechna jídla denně celý měsíc. Krabičkovou dietu si můžete objednat pouze v týdnu, nebo se zaměřit jen na obědy a večeře. Vše záleží na vašich osobních požadavcích.

Jaká je cena? Denní stravování můžete pořídit od 350 Kč za jeden den.

4. místo

Liniebox

Proč jsem vybrala krabičovou dietu Liniebox?

Cílem Liniebox je pomoci s hubnutím všem, kteří chtějí dát pryč přebytečná kila zdravou formou. Jde hlavně o změnu stravovacích návyků a následně přirozenou redukci kilogramů.

V současné době poskytují služby celé řadě zákazníků ve věku 15-70 let s hmotnostmi od 50 kg do 150 kg.

Denní menu je rozděleno do pěti porcí. Je zdravé, lehké a chutné s důrazem na dostatečné množství zeleniny a ovoce. Je připraveno vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Strava je tepelně upravena podle původních receptur a poté šokově zchlazená. Jsou v ní zastoupeny všechny důležité minerály, vitamíny a látky podporující řádné fungování lidského organismu.

Naleznete zde tři programy – hubnutí, hubnutí mini a udržování váhy. Ceny se liší na délce a druhu programu.

5. místo

Popapej

Z jakých důvodů jsem zvolila Popapat?

Firma Popapej je, jak sama říká, mladý tým nadšenců, pro které se stal jejich koníček i stabilní prací. Připravují 6 jídel denně, krabičky zavezou kamkoliv si přejete a zakládají si na domácí stravě, kterou sami připravují.

Jídlo je baleno v plastových miskách, které jsou hermeticky uzavřeny a nehrozí tak jejich vylití. I u této firmy si můžete režim uzpůsobit podle pohlaví a přijímaných kalorií.

Rozvozy jsou plánované na trasy ve více místech ČR. Přesně je můžete dohledat na webových stránkách firmy.

Celodenní strava zde stojí necelých 300 korun v závislosti na programu.

6. místo

Antónia Mačingová

Proč jsem vybrala krabičkovou dietu Antónie Mačingové?

Antónia Mačingová razí heslo, že pořádek dělá přátele a že ten nejdůležitější je právě na talíři, protože znamená pořádek v těle. 

Upozorňuje na to, že není dobré neustále střídat různé diety a brát je jako přechodné etapy, ale mít změnu jídelníčku jako nový životní styl, který je udržitelný.

Antónia propaguje takzvanou „Dvacetosmičku“. Jedná se dvacetiosmidenní stravovací program, který ukazuje, jaké nutrienty v organické formě v jednotlivých pokrmech najdete.  V prvním týdnu se opakují snídaně, které mají za úkol doplnit  hlavní antioxidanty, které chrání buňky před volnými radikály. Stejný princip funguje i u dalších pokrmů. Každé jedno jídlo má svůj význam a hodnotu. Jedná se o funkční stravování. 

Toto stravování stojí cca 300 korun na den.

7. místo

Zdraví z Krabičky

Proč jsem sem umístila Zdraví z Krabičky?

Zdraví z Krabičky působí v mnoha oblastech Česka včetně Brna. Jak to funguje? Vyplníte kontaktní formulář a firma vám v co nejkratším čase zavolá, aby zodpověděli vaše případné dotazy a domluvili se na všech podmínkách.

Dalším krokem je, že společně vyberete program, který bude splňovat vaše očekávání a případná výživová omezení.

Můžete vybírat z těchto stravovacích programů:

Programy pro každý den, programy pro hubnutí, programy s upraveným jídelníčkem (bez masa, bez cukru, pro kojící maminky, pro seniory, se sníženým obsahem laktózy, atd.), programy pro sport (pro nárůst svalů, pro lepší fyzičku) a speciální programy (detoxikační program, saláty).

U většiny programů si můžete zvolit počet chodů a počet kalorií. 

Den tohoto stravování stojí cca 300 korun.

8. místo

Jsme Fitness Food Menu

Proč je ve srovnání krabičková dieta od Jsme Fitness Food Menu?

Veškeré pokrmy sestavuje tým specialistů na výživu a navíc firma vlastní svou řadu různých proteinových produktů, těstovin i koření.

Produkty a služby připravila firma pro redukci váhy, snížení tělesného tuku i pro fyzický nebo psychický výkon, který potřebujete v práci nebo při sportu. Cílem je prosperující zdraví, psychická pohoda, skvělý pocit a splněné cíle. 

Veget, Muscle, Racio a mnoho dalších programů je pro vás připraveno od značky Jsme Fitness Food Menu.

Cena této krabičkové diety na den je cca 400 korun.

9. místo

Zdravé Krabičky

Proč jsem vybrala krabičkovou dietu jménem Zdravé Krabičky?

Zdravé krabičky vám denně připraví až 6 chutných, vyvážených a dietních jídel. Spolupracují s kvalitními nutričními poradci, kteří dohlížejí na klienty během dietního stravovacího programu. Rady od poradců máte zdarma při objednávce alespoň na 20 dní. Výhodou je, že můžete krabičky platit předem na účet, hotově, ale i stravenkami. 

Firma nabízí krabičky na zkoušku, abyste si zkusili, zda vám tento styl jídel vyhovuje a chutná.

Jídelníčky si můžete upravit na míru podle toho, zda jste žena nebo muž a kolik kalorií chcete denně přijímat. Cena celodenní stravy je od 290 korun a výše.

Zdravé krabičky dováží pokrmy do Brna, Českého Těšína, Frýdku-Místku, Havířova, Karviné, Kroměříže, Lipníku nad Bečvou, Nového Jičína, Olomouce, Opavy, Ostravy, Přerova, Příboru Třince, Valašského Meziříčí, Vyškova a Zlína.

Závěrem

Pokud víte, že není ve vašich silách jíst pravidelně a hlavně kvalitně, nebo třeba máte málo času a chcete si dopřát větší pohodlí co se týče jídla, je krabičková dieta určitě skvělý způsob, jak toho docílit.

Já jsem pro vás zjistila všechno o krabičkových dietách, které jsou dostupné v Brně a okolí. Za sebe doporučuji zejména Zdravé Stravování, kteří jsou známí po celé ČR a na Slovensku, a nabízejí super jídla za rozumnou cenu. Nebo zkuste Diet Fresh Menu, kteří vaří jen z těch nejčerstvějších surovin, či firmu Dieta Linie, která vám kromě dovozu jídel poskytne i poradenství, co se týče sestavování jídelníčku.

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[1] Wikipedie (CZ): Krabičková dieta

[2] Wikipedie (CZ): Dieta

[3] Healthline (ENG): How Long Does It Take to Lose Weight?

[4] PubMed Central (ENG): The effectiveness of lunchbox interventions on improving the foods and beverages packed and consumed by children at centre-based care or school: a systematic review and meta-analysis

[5] PubMed Central (ENG): Role of a food box program in fruit and vegetable consumption and food security

[6] PubMed Central (ENG): Defining the Optimal Dietary Approach for Safe, Effective and Sustainable Weight Loss in Overweight and Obese Adults

4.2/5 (Počet hlasů: 16)

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »