4 nejlepší krabičkové diety Chomutov – recenze

Shrnutí: V tomto článku mám pro vás srovnání krabičkových diet. Sepsala jsem seznam čtyř nejlepších krabičkových diet dostupných v Chomutově, které vám dovezou jídlo až domů, nebo do kanceláře.

  • Moje TOP volba je Zdravé Stravování, protože nabízí skvělý poměr cena/kvalita a spoustu stravovacích plánů, ze kterých si vybere úplně každý.

Kromě popisu všech čtyř firem, které dovážejí dietu v Chomutově, se v dnešním článku dozvíte i jak krabičkovou dietu vybrat a čeho s ní lze dosáhnout.

TOP  1. místo

Zdravé stravování

Proč 1. místo?
Protože je to TOP krabičková dieta s výborným poměrem cena/výkon a širokým výběrem stravovacích programů.
2. místo

Jezte s námi

Proč 2. místo?
Jelikož je to skvělá krabičková dieta pro redukci váhy, ale i jako dlouhodobý vyvážený jídelníček pro všechny.
3. místo

Fit and Health

Proč 3. místo?
Protože jde o výborné zdravé krabičkové stravování pro všechny v Chomutově i jiných městech.

Čtyři nejlepší krabičkové diety v Chomutově

Krabičkové diety zažívají v poslední době doslova boom. Proč jsou tolik oblíbené? Pomohou vám ušetřit čas, protože nebudete muset přemýšlet nad tím, co si vlastně uvařit, nakupovat samotné potraviny a taky se starat o jejich zpracování. To vše si pod svá křídla vezme právě společnost, které svěříte svou důvěru a krabičkovou dietu si od ní objednáte.

Hubnutí je cesta ke krásné postavě. A krásnou postavu chce pravděpodobně každý z nás, přestože krásná postava pro každého může znamenat něco jiného. Jak tedy docílit toho, aby se pro vás vaše vysněná postava stala realitou? Pro začátek si můžete počíst o hubnutí, dietách a úpravách jídelníčku. Zde máte seznam článků na toto téma:

Čeho můžete s krabičkovým stravováním dosáhnout?

Nejčastěji se jedná o zdravý a příjemný způsob, jak shodit přebytečná kila. Dále například nabrání svalové hmoty, podpora detoxikačních procesů v organismu, nebo možnost si v těhotenství a při kojení užít skvěle chutnající stravu, která vám i vašemu miminku dodá přesně to, co potřebujete. Nechybí ani krabičkové varianty pro paleo, keto nebo low carb stravování, stejně jako varianty pro vegany, vegetariány či osoby s intolerancí na lepek a laktózu. Záleží tedy na tom, co přesně od krabičkové diety chcete vy.

Nejedná se ale o jediné faktory, které byste při výběru vhodné společnosti měli brát v potaz. Zajímejte se také o to, kdo jídelníčky sestavuje, z jakých surovin jsou pokrmy připravovány, jestli je nabídka opravdu pestrá a pravidelně se obměňuje a jaké jsou podmínky samotného rozvozu jídel. To vše vám pomůže vybrat tu nejlepší krabičkovou dietu, se kterou budete opravdu spokojení a lehkým krokem se vydáte na svou cestu zdravého životního stylu.

1. místo

Zdravé Stravování

Proč je Zdravé Stravování na 1. místě?

Zdravé stravování nezklame začátečníky ani pokročilé v oblasti zdravého životního stylu, stejně jako ostřílené sportovce. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, máte možnost využít odborného poradenství od vystudovaných nutričních specialistů. Tito odborníci zodpoví všechny vaše dotazy, provedou diagnostiku vašeho aktuálního jídelníčku a pomohou vybrat nejvhodnější program z nabídky Zdravého stravování. Jednoduše tak, aby přesně odpovídal vašim potřebám a cílům.

Na výběr máte z programů pro každý den (Pro mámy, Pro zdraví, Kombi Week, Meníčko nebo Bez masa), i z programů speciálních (Protein+, Detox, Keto, Fit+ nebo Protein Extra). S výběrem přesného programu (a počtu kilojoulů na den) vám pomůže online kalkulačka, do které zadáte základní údaje o své osobě i další případné specifikace. 

Kolik za tuto krabičkovou dietu zaplatíte? Záleží právě na vašich cílech, požadavcích a potřebných kj. Celodenní program vás tak může stát od 441 Kč a jedno jídlo od 124 Kč.

Zdravé stravování vám poskytne kompletní odbornou péči, od přípravy a dovozu zdravých jídel, přes poradenství, až po dávku inspirace na jejich blogu. Ten nabízí celou řadu zajímavých článků, rad i inspirací, které vám pomohou váš zdravý životní styl dostat ještě na vyšší úroveň.

Uživatelské recenze

Recenze na Zdravé Stravování si můžete přečíst například na Google, hodnocení na Mapy.cz nebo na Kurzy.cz. Spousta lidí zmiňuje, že jim dieta chutná, jsou spokojení a mnoho lidí dietu užívá dlouhodobě. Sem tam se zde objevují i negativní recenze, některým zákazníkům například některé pokrmy nechutnají. Převažují však klady. Lidé si chválí výběr programů a jídel či zajímavé kombinace, stejně tak i chuť a kvalitu, či komunikaci, online objednávání, telefonické konzultace a mnoho dalších věcí.

Fotografie jídel

2. místo

Jezte s námi

Proč je na 2. místě Jezte s námi?

Proč jít do krabičkové diety s Jezte s námi? Získáte více volného času, který můžete využít pro chvíle strávené s rodinou, přáteli nebo pro vaše koníčky. Nebudete také muset řešit počítání kalorií a každý den si pochutnáte na pestrých a vyvážených porcích jídla, které podpoří váš zdravý životní styl. U Jezte s námi máte také k dispozici zákaznickou linku, a to 7 dní v týdnu. A pokud byste náhodou nebyli spokojení, společnost vám vrátí peníze. Skvělého servisu se dočkáte i v oblasti samotného rozvozu krabiček, který probíhá den předem, přičemž se kurýři snaží vyhovět i přání na doručení v čas, který vám vyhovuje.

Vybrat si můžete z programů zaměřených na hubnutí, pro sportovce, vegetariány a výkonné podnikatele a manažery, kteří se i při vysokém pracovním výkonu chtějí zdravě stravovat. Cena krabiček na jeden den se pohybuje od 420 Kč. Získat můžete i věrnostní slevu až 400 Kč za měsíc případně si za příplatek objednat proteinový nápoj navíc, zvolit jiné složení makroživin nebo vyměnit surovinu za jinou.

U Jezte s námi se můžete těšit jak na skvělý zákaznický servis, tak jídelníčky našlapané zdravím.

3. místo

Fit and Health

Proč jsem na 3. místo vybrala Fit and Health?

U Fit and Health na vás čekají programy sestavené nutričním poradcem. Díky tomu si opravdu můžete být jistí, že jsou zdravé, vyvážené, skvělé chutnají, a navíc jsou i pestré. Odborníci z této krabičkové diety totiž pravidelně zkoušejí nové recepty a typická česká jídla přetváří do jejich zdravé a neméně lahodné verze. A zvládnou to prý i se svíčkovou a gulášem! Nemusíte mít ani obavy z případných úprav jídelníčku podle vašich alergenů.

Zvolit si pak můžete z celé řady programů zaměřených na vaše cíle a potřeby. Ať už se jedná o klasické hubnutí, zdravé jídlo do práce, jídlo pro sportovce, kteří chtějí zůstat fit, nebo program pro ty, kdo se stravují v duchu low carb. Každý z jídelníčků si můžete i předem vyzkoušet, abyste věděli do čeho jdete. A pokud si nebudete jistí s odpovídajícím nastavením, je tu pro vás online kalkulačka i pomoc specialisty.

Cena jednotlivých programů na týden se pak odvíjí od jejich typu a přesného nastavení. Pohybovat se tak můžete v cenové hladině od 1 550 Kč u více denních jídel. A pokud si chcete objednat například jen zdravý oběd, pak od 1 200 Kč za týden.

Fit and Health  vám tedy poskytne skutečně kreativní a zdravá jídla, která vás rozhodně nebudou nudit.

4. místo

Rozvoz jídel - krabičková dieta

Proč je zde Rozvoz jídel - krabičková dieta?

Mezi zákazníky této krabičkové diety patří hlavně lidé, kteří mají sedavé zaměstnání, dále maminky na mateřské dovolené, sportovci i nesportovci, stejně jako ti, kdo nechtějí ztrácet čas přípravou jídla, ale zároveň chtějí žít zdravě nebo zhubnout nějaké to kilo bez nežádoucího JoJo efektu. Z toho důvodu společnost doporučuje krabičkovou dietu „držet“ alespoň 3 až 5 měsíců a samozřejmě k ní přidat i oblíbenou fyzickou aktivitu.

Vybrat si můžete z programu pro ženy (cena za 1 den 350 Kč), muže (cena za 1 den 400 Kč), rekreační sportovce (cena za 1 den 430 Kč) a z krabičkové diety o 3 chodech (cena za 1 den 350 Kč). Slevu na jednotlivé programy pak můžete získat v případě, kdy si je objednáte na celý měsíc.

Rozvoz jídel tedy nabízí jednodušší formu krabičkové diety, která ovšem splňuje ty nejčastější cíle většiny lidí. Záruku kvality vám mohou poskytnout i pozitivní recenze od spokojených zákazníků, takže se nenechejte odradit věcmi, jako jsou na první pohledu trochu starší webové stránky.

Závěrem

Na závěr je třeba zdůraznit, abyste mysleli také na to, že pro viditelné výsledky je potřeba se stravovat zdravě opravdu dlouhodobě. Zkrátka, nemá se jednat jen o chvilkovou záležitost. Proto odborníci doporučují u krabičkových diet setrvat alespoň 3 až 5 měsíců, a i po jejich ukončení myslet na to, čím své tělo živíme.

A pokud stále nevíte, kterou dietu vyzkoušet, doporučuji se podívat na Zdravé Stravování, které považuji za nejlepší, protože nabízí skvělý poměr cena/kvalita a spoustu stravovacích plánů, ze kterých si vybere úplně každý.

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[1] Wikipedie (CZ): Krabičková dieta

[2] Wikipedie (CZ): Dieta

[3] Healthline (ENG): How Long Does It Take to Lose Weight?

[4] PubMed Central (ENG): The effectiveness of lunchbox interventions on improving the foods and beverages packed and consumed by children at centre-based care or school: a systematic review and meta-analysis

[5] PubMed Central (ENG): Role of a food box program in fruit and vegetable consumption and food security

[6] PubMed Central (ENG): Defining the Optimal Dietary Approach for Safe, Effective and Sustainable Weight Loss in Overweight and Obese Adults

4.9/5 (Počet hlasů: 8)

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »