11 nejlepších krabičkových diet Plzeň – recenze

Shrnutí: Bydlíte v Plzni nebo okolí a chcete zhubnout nebo jíst zdravě a pravidelně? Pokud vám to dělá potíže, doporučuji vám zkusit krabičkovou dietu, která vám s těmito problémy pomůže. Srovnala jsem 10 nejlepších krabičkových diet a tady jsou tři vítězové:

 • Na 1. místě je Nutrition Pro, kteří nabízí opravdu kvalitní jídla a skvělý poměr cena/výkon.
 • Na 2. příčce se umístilo Zdravé Stravování. Krabičková dieta s velkým výběrem jídelníčků.
 • No a 3. místo si zasloužily Fit Krabičky, jejichž jídla vychází z českých klasik, ale na uvařených zdravě a vyváženě.

Navíc jsem v článku sespala: Co to krabičková dieta je a hodí se právě pro vás? Proč se vyplátí s takovou dietou začínat? A jaké jsou její výhody i nevýhody.

TOP  1. místo

Nutrition Pro

Proč 1. místo?
Protože jde o skvělou firmu, která nabízí výborné a čerstvé jídla a vícero programů. I podle recenzí jde vidět, že se Nutrition Pro o své zákazníky opravdu stará a navíc nabízí skvělý poměr cena/výkon.
2. místo

Zdravé Stravování

Proč 1. místo?

Protože nabízí pestrá a chutná jídla z kvalitních surovin. Jídelníčky sestavuje tým zkušených nutričních specialistů. V ceně diety je zahrnuto i nutriční poradenství.

3. místo

Fit Krabičky

Proč 2. místo?

Jelikož tahle krabičková dieta pro Plzeň a okolí dodává 5 jídel denně inspirovaných českou kuchyní, ale na zdravější způsob. Možnost vegetariánského, bezlaktózového i bezlepkového menu.

Jedenáct nejlepších krabičkových diet v Plzni

 1. Nutrition Pro od 95 Kč / porce
 2. Zdravé Stravování od 95 Kč / porce
 3. Fit Krabičky od 90 Kč / porce
 4. Antónia Mačingová od 90 Kč / porce
 5. Krabičky Plzeň od 85 Kč / porce
 6. AdiFit od 80 Kč / porce
 7. Zdraví Z Krabičky od 120 Kč / porce
 8. Fit Meal od 80 Kč / porce
 9. Dieta Fit od 70 Kč / porce
 10. Fit Strava od 90 Kč / porce
 11. TIP: KetoMix 3 500 Kč / keto balíček na 3 týdny
Ceny jsou pouze přibližné, protože cena za jedné porce závisí na celé řadě faktorů (velikost porce, počet jídel denně, atd.)

Jaký stravovací režim je ideální?

Říká se, že každý člověk má jiné biorytmy. A z toho důvodu se velmi špatně určuje, jaké stravovací návyky jsou nejideálnější. Jednomu vyhovuje jíst každé 2 – 3 hodiny a další zase volí přerušovaný půst. Je ale jedna věc, která by měla všechny spojovat – kvalitní jídlo. Doporučuje se konzumovat co nejvíce čerstvých pokrmů, připravených z lokálních, farmářských surovin, vyhnout se polotovarům a omezit sacharidy, nebo je alespoň nahradit těmi přirozenými. Důležité je nehladovět a dopřát tělu jídlo vždy, když se o něj přihlásí. S tím zároveň souvisí přejídání, které je stejně škodlivé jako nejedení.

Je potřeba si také uvědomit, že důležitý je poměr mezi výdejem a příjmem. Například jídelníček vrcholového sportovce je naprosto rozdílný, než jídelníček pasivního muže ve středním věku a podobně.

Doporučený poměr živin pro průměrného dospělého jedince tvoří 15 % bílkovin, 55 % sacharidů a 30 % tuků.

Hubnutí je cesta ke krásné postavě. A krásnou postavu chce pravděpodobně každý z nás, přestože krásná postava pro každého může znamenat něco jiného. Jak tedy docílit toho, aby se pro vás vaše vysněná postava stala realitou? Pro začátek si můžete počíst o hubnutí, dietách a úpravách jídelníčku. Zde máte seznam článků na toto téma:

Co je to krabičková dieta?

Možná se tomuto stravovacímu režimu říká neprávem dieta, protože mnoho konzumentů ani zhubnout nechce. Cílem bývá pokrýt denní příjem živin a kalorií a to především u časově vytížených jedinců jako jsou podnikatelé, sportovci, ale i maminky na mateřské dovolené. Při nedostatku času často sníme cokoliv, co nám přijde do cesty a mnohdy přijmeme mnohem více špatných kalorií, než je zdrávo a v podstatě si toho ani nevšimneme. Naopak si myslíme, že nejíme.

Pokud se ale na krabičkové diety podíváme více zeširoka a globálně, tak většina z nich nabízí zdravé jídelníčky. Existují varianty pro vegetariány, low carb, paleo a i specifické jídelníčky jako třeba bezlepková dieta. Je skvělé, že si tento styl stravování může dopřát opravdu každý. Všechny mají společné to, že dbají na pravidelnost a vyvážené složení.

Jak taková dieta funguje?

Na pravidelných biorytmech. Krabičková dieta učí tělo určitému řádu, který je třeba dodržovat. Vy například vždy víte, v kolik hodin přijde další jídlo a můžete si na něj vyčlenit čas a prostor. Mnohdy doslova nastartují metabolismus, zrychlí trávení a tím i hubnutí. Co je ale hlavní, že se velmi brzy začnete cítit jako znovuzrození. Budet plni energie, bez únavy a střídání nepříjemných nálad naprosto utichne. 

Krabičky si vždy objednáváte předem a potom už se staráte jen o to, abyste danou porci snědli. Nemusíte nic plánovat ani nakupovat. To za vás vyřeší jiní.

Hubne se s krabičkovou dietou?

Ano i ne. Záleží na jedinci. Vše je velmi individuální. Říká se, že každé tělo nejlépe ví, jaká hmotnost je pro něj ta ideální. A to i tehdy, pokud s tím my sami nesouhlasíme. Někdo tedy může zhubnout a dokonce i velmi rychle. A někomu váha sice stagnuje, ale tělo se mění. Tuk se přeměňuje na svaly a tam, kde byly nevzhledné polštáře je najednou „plochá cesta“. Váha je sice stejná, ale tělo je naprosto jiné. Nezapomeňte, že váha je pouze číslo a nejdůležitější je jak se cítíte. 

U krabičkové diety je nejdůležitější, aby byl jídelníček šitý opravdu na tělo a pro tělo. Nemůže platit jeden základní mustr pro všechny. Na to si dejte pozor, až si budete vybírat dodavatele, protože kvalita a nabídka se může hodně lišit.

Jaké jsou výhody krabičkové diety?

Krabičková dieta se snaží problém obezity a problémů se stravováním pomalu ale jistě zastavit. Jak? Sázkou na pravidelnost, nepřejídání se a kvalitu. Dostanete přesně odvážené množství jídla, který by mělo vašemu typu postavy stačit. Žádné přejídání a dojídání se.

Firma, kterou si vyberete vám krabičky zaveze na místo, které si určíte. Nemusíte se starat o to, abyste si doma navařili nebo připravili nějakou vydatnou svačinku. Vše se vám dostane takzvaně až pod nos.

Bylo dokázáno, že psychika přímo úměrně souvisí se stravou, kterou konzumujeme.

Aby naše psychika správně fungovala a nálady nebyly jako na houpačce, potřebuje tělo kvalitní a čerstvou stravu. Pro správné fungování psychiky potřebuje náš mozek stabilní hladinu glukózy v krvi, což mají za úkol komplexní sacharidy. Zdroje těchto sacharidů jsou především obiloviny, luštěniny, brambory a zelenina.

Někdy nejíme celý den a večer se snažíme nenápadně vplížit do lednice a tam ulovit, co se dá. Nárazové přejídání je velká hrozba a nejen kvůli obezitě, ale také proto, že do těla nahážeme, stejně jako do popelnice, i hodně odpadu. A právě tomuto by měla krabičková dieta zabránit. Díky pravidelnosti se nám „hladové ataky“ vyhnou. Každá porce obsahuje vyvážený poměr bílkovin, tuků i sacharidů, takže se budete cítit sytí a vyhnout se vám nezvladatelné chutě.

Nevýhody krabičkové diety

Za každé jídlo musíte po dodání zaplatit danou částku, kterou najdete v jídelníčku určité firmy. Jídlo, které si připravíte sami, samozřejmě také platíte, jen si běžně nepočítáte kolik. Můžeme vás uklidnit, protože doma si jídlo připravíte za srovnatelné nebo i vyšší částky.

Jídla se mohou postupem času opakovat, což nemusí každému vyhovovat. Stereotyp můžete zpestřit například několikadenní pauzou a zkusit si krabičky připravovat podle svého gusta.

Občas se může stát, že i přes údaje, které jste na počátku vyplnili, se do vaší krabičky dostane potravina, kterou nemáte rádi, a jídlo vám pak nechutná. Tomuto problému se hravě vyhnete pouze tak, že si ji připravíte doma a nebo to zkusíte alespoň ochutnat. Třeba zjistíte, že vám zrovna tato úprava nevadí.

Pro koho se krabičková dieta hodí?

Krabičkové diety využívají především ti, kteří chtějí hubnout nebo zlepšit svůj zdravotní stav a nemají čas vymýšlet a sestavovat svůj jídelníček. Při krabičkách vám tato starost odpadne, jídlo máte vždy „pod nosem“ a váš jediný úkol je ho sníst.

1. místo

Nutrition Pro

Skvělá krabičková dieta s chutnými a nutričně vyváženými jídly z čerstvých a kvalitních surovin za dobrou cenu.

Proč jsem na 1. místo vybrala Nutrition Pro?

Protože jde o skvělou společnost, která si zakládá na kvalitě jídel, používá čerstvé suroviny a moderní technologie. Jídla jsou chutná, nutričně vyvážená a navíc mají i krásně přehledné webovky, díky čemuž je radost objednávat. 
 • Dovoz domů: Společnost nabízí krabičkovou dietu s rozvozem v Plzni a krom toho i v Praze, Brně, Liberci, Hradci Králové, Pardubicích, Kladně, Jablonci a Mladé Boleslavi.
 • Chutná a kvalitní jídla: Jídla mají opravdu chutná, vyvážená a jídelníčky sestavují za dohledu výživové poradkyně a z kvalitních surovin.
 • Jednoduché objednání: Co hodně cením je i moc hezký a přehledný web, ve kterém se jednoduše zorientujete, čímž se hodně ulehčuje objednávka.
 • Výběr jídel a plánů: Na výběr máte z několika plánů (například hubnoucí, nabírací, nebo udržovací) a nabízí dokonce i vegetariánskou verzi krabiček. Navíc si můžete navolit i počet jídel denně.
 • Přívětivé ceny: Cena jídel za den se pohybuje od 350 do 600 Kč, podle toho jaký zvolíte program a kolik jídel denně si navolíte.
 • Podpora a komunikace: Je vám také k dispozici zákaznická linka od pondělí do pátku od 10:00 do 18:00. Krom toho firmě můžete napsat na email, nebo přes chatové okno na webu.

Rozváží po celé Plzni a můžete si vybrat dvouhodinové okno, ve kterém vám krabičky budou vozit a také je zde možnost změny místa doručení. Kromě toho mají i odběrová místa, kam můžete pro krabičky sami chodit.

Uživatelské recenze

To, že je krabičková dieta od Nutrition Pro skvělá dokazují i recenze na internetu. Můžete se podívat například na recenze Google, kde lidé popisují vlastní zkušenosti. Mnoho lidí si chválí chuť a kvalitu jídel, zákazníci často zmiňují, že si dietu objednávají již vícero měsíců a několikrát i zaznělo, že se jedná o nejlepší krabičkovou dietu. Hodnocení na Google mají 4.5 hvězdiček z pěti a to ze stovek recenzí – což mi přijde dostatečně potvrzující. Nutrition Pro jsou aktivní i na Instagramu a další recenze najdete třeba i na Facebookové stránce.

Co na Nutrition Pro velice cením, je, že na recenze aktivně odpovídají a to ať už se jedná o recenzi pozitivní, nebo negativní. Veškeré problémy řeší a snaží se vždy vyjít vstříc.

Nutrition Pro nabízí 4 základní programy:
 • Hubnoucí program
 • Nabírací program
 • Udržovací program
 • Office Pack (tedy oběd a večeře)

Každý program můžete ještě upravit následovně:

 • Klasický jídelníček
 • Vegetariánský jídelníček
 • Jídla bez ryb

Kromě programů a jídelníčků si můžete vybrat i kolik jídel denně chcete a pro kolik osob objednáváte. Můžete tak objednat třeba jen pro sebe, nebo pro celou rodinu.

Jak jsem již zmínila, ceny se pohybují od 350 do cca 600 Kč. Cena závisí na tom, jaký si vyberete plán. Pokud si například vyberete hubnoucí plán na dva měsíce se třemi jídly denně, vyjde vás cena na den na cca 350 Kč. Jestliže si vyberete plán udržovací, na měsíc, s pěti jídly denně, pak bude cena 550 Kč na den.

Cena se samozřejmě odvíjí od počtu jídel, takže čím více jídel, tím vyšší cena, ale tím také levnější jedna porce. Většinou vás jedno jídlo vyjde na něco okolo 90 – 130 Kč.

Fotografie jídel Nutrition Pro

2. místo

Zdravé Stravování

Skvělá krabičková dieta s velkým výběrem jídelníčků, která je dostupná po celé České republice.

Proč je na 2. místě Zdravé Stravování?

Protože jde o skvělou firmu, u které se mi líbí jejich veliký výběr programů a jídelníčků. Nabízí jich opravdu hodně a vybere si zde každý. Krom toho Zdravé Stravování dováží snad úplně po celém Česku a tak si dietu můžete objednat kamkoliv. Velkým benefitem je, že mají k dispozici vlastního výživového specialistu, který konzultuje všechny jídelníčky osobně. Další plus je, že se jídelníček mění a téměř se neopakuje.
 • Vyvážená a zdravá jídla: Veškerá jídla sestavuje tým nutričních specialistů a to tak, aby byla celodenní strava kvalitní a nutričně vyvážená.
 • Dovoz domů kamkoliv po ČR: Velikánskou výhodou této diety je podle mě to, že vám krabičky dovezou opravdu téměř kamkoliv. To ocení obzvláště menší města, kde není takový výběr diet.
 • Veliký výběr programů: Čeho si na Zdravém Stravování hodně cením je právě veliký výběr programů, typů jídelníčků a jídel – vybere si zde podle mě opravdu každý s jakýmkoliv stravovacím stylem a to ať už chcete hubnout, udržovat, nebo nabírat. Programy popisuji o něco níže.
 • Ekologický aspekt: Zdravé Stravování je i EKO a to díky tomu, že se společnost snaží neplýtvat plastem. Krabičky sice jsou jednorázové a plastové, ale máte zde možnost krabičky každý den vracet kurýrovi. Ten je poté zaveze do sběru, kde se plasty třídí, zpracují a znovu využívají pro průmyslovou výrobu, což mi přijde jako hezký krok vzhledem k množství odpadu při tvorbě jídel s sebou.

Uživatelské recenze

Recenze na Zdravé Stravování si můžete přečíst například na Google, hodnocení na Mapy.cz nebo na Kurzy.cz. Spousta lidí zmiňuje, že jim dieta chutná, jsou spokojení a mnoho lidí dietu užívá dlouhodobě. Sem tam se zde objevují i negativní recenze, některým zákazníkům například některé pokrmy nechutnají. Převažují však klady. Lidé si chválí výběr programů a jídel či zajímavé kombinace, stejně tak i chuť a kvalitu, či komunikaci, online objednávání, telefonické konzultace a mnoho dalších věcí.

Zdravé stravování ma velkou spoustu jídelníčků, ze kterých si můžete vybrat. V čele s nutriční terapeutkou Kateřinou Šimkovou skládá tým profesionálů jídelníčky na míru vašich potřeb. Pro ty, kteří chtějí zhubnout a začít jíst zdravě, je tu program Zdraví. Nabízí, stejně jako ostatní programy, pět jídel denně (snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři) z kvalitních, zdravých a čerstvých surovin. Podle toho, jaký je váš cíl, je v jídelníčku zastoupený poměr makroživin, tedy tuků, sacharidů a bílkovin. Pro ty, kteří mají dostatek fyzické aktivity a chtějí nabrat svalovou hmotu, jsou tu programy Fit+, Protein nebo Protein Extra. Zdravé stravování myslí i na vegetariány a připravilo program Bez masa. Pro kojící maminky je nachystán program Pro mámy, který dbá na dodání energie a živin maminkám i miminkům. 

 • Najdete zde program rodina +, který je pro celou rodinu,
 • program vegan pro vegany,
 • protein extra pro hubnutí,
 • pro zdraví +,
 • salát +,
 • bez masa,
 • pro maminky,
 • lakto –,
 • protein +,
 • fit +,
 • detox pro,
 • senior +,
 • nebo bez cukru.
 • A novinkou je třeba program keto, který vám nabízí krabičky s jídly připravenými podle zásad keto diety.

Díky takovému výběru mám pocit, že si zde vybere opravdu každý. Všechny programy mají mimochodem i přehledně popsány na webových stránkách.

Cena diety se odvíjí od různých aspektů, jako na jak dlouho si dietu objednáte, jaký program si vyberete a podobně. Celodenní menu vychází od 429 do 538 Kč na osobu.

Objednat si můžete i různé varianty jako pouze oběd, pouze snídaně, oběd a večeře a různé další kombinace, které vás napadnou. Ceny jsou poté samozřejmě nižší.

Fotografie jídel Zdravé Stravování

3. místo

Fit Krabičky

Krabičková dieta, co dodává 5 jídel denně inspirovaných českou kuchyní, ale na zdravější způsob. Možnost vegetariánského, bezlaktózového i bezlepkového menu.

Proč jsem vybrala Fit Krabičky na 3. místo?

Fit krabičky zaručují nutričně i kaloricky vyvážená jídla, které se dělí do 5 denních porcí. Jídelníčky jsou vytvářené v kooperaci s nutričními specialisty tak, aby tělu dodávaly veškeré potřebné živiny a nutrienty.

U této firmy můžete vybírat celkem ze 4 stravovacích programů – ženy slim, ženy fit, muži slim, muži fit.

Celodenní program můžete pořídit od 370 korun.

4. místo

Antónia Mačingová

Proč je tu krabičková dieta od Antónie Mačingové?

Harmonické stravování Antónie Mačingové si zakládá na specifickém 28denním programu. Tento režim se skládá ze speciálních jídel, hodně ovoce a zeleniny a doporučeném pitném režimu, který neutralizuje kyseliny vytvořené při procesu trávení.

Hlavní zásadou je neustálé doplňování živin, které si tělo žádá. Uvádí se, že se během 28 dní očistíte od toxinů, vyrovná se kyselost ve vašem těle a zároveň si prostřednictvím jednoduchých a chutných jídel doplníte důležité a potřebné živiny. První a druhý týden vám pomocí tuhé stravy doplní do organismu důležité látky a v následujících dvou týdnech se to rozšíří i o bílkoviny nebo sacharidy.

Můžete si vybrat ze čtyř stravovacích programů od cca 370 korun za den.

5. místo

Krabičky Plzeň

Proč se tu umístily Krabičky Plzeň?

Krabičková dieta od této firmy obsahuje ideální množství bílkovin, tuků a sacharidů rozložených do pěti denních dávek. Při sestavování jídelníčku kladou důraz i na glykemický index potravin.

Společnost disponuje zcela novou výrobnou, která je vybavena nejmodernější technikou a je určena výhradně pro přípravu krabičkové diety. Dietu připravuje zkušený kuchař vzdělaný v oboru nutriční terapie. 

Můžete vybírat z pěti programů plus je k dispozici i bezlepkové stravování za příplatek.

Cena za den začíná na cca 320 korunách.

6. místo

AdiFit

Z jakého důvodu jsem vybrala AdiFit?

AdiFit si zakládá na komplexním obsahu všech živin v pokrmech. Základem jsou celozrnné obiloviny a výrobky z nich, různé druhy luštěnin, vždy čerstvá zelenina a ovoce a kvalitní mléčné a masné produkty či ryby. Pravidelně zařazují i biopotraviny od místních dodavatelů. K přípravě stravy používají výhradně mořskou sůl, kvalitní olivové oleje a čerstvé bylinky, semínka a ořechy. 

Firma balí jídla do jednorázových plastových krabiček o různých velikostech. Tyto krabičky jsou následně uzavřeny tenkou fólií pomocí speciálního stroje. 

Vybírat můžete ze čtyř programů za cca 300 – 400 korun na den.

7. místo

Zdraví z Krabičky

Proč jsem vybrala Zdraví z Krabičky?

Zdraví z Krabičky působí v mnoha oblastech Česka, i v Plzni. Jak to funguje? Vyplníte kontaktní formulář a v co nejkratší době vám zavolají, aby se s vámi domluvili na všech podmínkách a zodpověděli případné dotazy.

Dalším krokem je, že společně vyberete program, který bude splňovat vaše očekávání a případná výživová omezení.

Můžete vybírat z těchto stravovacích programů:

Programy pro každý den, programy pro hubnutí, programy s upraveným jídelníčkem (bez masa, bez cukru, pro kojící maminky, pro seniory, se sníženým obsahem laktózy, atd.), programy pro sport (pro nárůst svalů, pro lepší fyzičku) a speciální programy (detoxikační program, saláty).

U většiny programů si můžete zvolit počet chodů a počet kalorií. 

Den tohoto stravování stojí se pohybuje okolo 450 Kč.

8. místo

Fit Meal

Proč se ve srovnání umístily krabičkové diety od FitMeal?

Fit Meal je společnost, která nabízí krabičkovou dietu v Plzni. 

Nabízejí 5 dietních programů:
 • Slim – program pro všechny, kteří se snaží zhubnout = 3 jídla denně v 1200 Kcal
 • Basic – ideální pro ty, kteří zdravě hubnout nebo držet váhu = 3 jídla denně a 1400 Kcal
 • Standard – vyvážený program pro chutné a zdravé stravování = 4 jídla denně a 1700 Kcal
 • Fit – pro ty co chtějí být fit a mít pravidelnou stravu = 5 jídel denně a 2000 Kcal
 • Giant – bohatá zdravá strava pro vyšší kalorický výdej = 5 jídel denně a 2500 Kcal

9. místo

Dieta Fit (připravuje se)

Proč tu je Dieta Fit?

Franchisingová společnost Dieta Fit je výborná krbaičková dieta, která má své pobočky ve všech krajích České republiky, nebo je alespoň ve všech krajích připravuje. Na výběr je velké množstvé stravovacích programů:

 1. Fit menu
 2. Fit office menu
 3. Vegetarian menu
 4. Low carb HF menu
 5. Keto menu

Tato firma má třicetiletou tradici, vyrábí si vlastní koření a přídatné suroviny, takže žádné zmrazené polotovary. Celodenní menu můžete pořídit již od 250 korun.

10. místo

Fit Strava

Proč jsem zařadila dietu Fit Strava?

Plzeňská firma Fit Strava vám dokáže v několika programech nabídnout pět kompletních denních jídel, o jejichž skladbu se starají nutriční specialisté. Můžete vybírat z 5 programů, které jsou odstupňované podle plánovaného příjmu kJ. 

Celodenní stravování se pohybuje okolo 350 korun v závislosti na programu a délce.

Rozvoz pokrmů je možný v Praze a Plzni.

11. místo

TIP: Keto dieta od KetoMix

Z jakého důvodu zmiňuji Ketomix (ačkoliv se nejedná o krabičkové stravování)?

KeotMix není krabičková dieta, ale keto dieta určená na hubnutí. Můžete si ji však objednat domů a mít tím vyřešený jídelníček například na měsíc dopředu. Plní tedy podobný účel jako krabičková dieta.

Keto dieta je účinný způsob hubnutí. Při keto dietě omezujete sacharidy téměř na minimum a tím dostáváte své tělo do ketózy, což je stav, ve kterém vaše tělo používá jako zdroj energie tuky namísto klasických sacharidů a tím je zapříčiněn efekt rychlého hubnutí.

Keto Dieta je svělý způsob jak zhubnout a zároveň se naučit nějakým způsobem sestavit jídelníček.

Závěrem

Pokud cítíte, že nezvládáte jíst pravidelně a kvalitně, nebo chcete zhubnout či začít jíst zdravěji, s krabičkovou dietou se vám to pravděpodobně podaří. Stačí si jen vybrat tu, která se pro vás nejlépe hodí a dodržovat ji.

Pro všechny, kdo jsou z Plzně a okolí, jsem sepsala tento článek a shrnula 10 + jeden bonusový tip na krabičkovou dietu, které u vás fungují. Doporučuji zejména Nutrition Pro, kteří si zakládají na kvalitě, Zdravé Stravování, které dováží všude po ČR, nebo Fit Krabičky.

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[1] Wikipedie (CZ): Krabičková dieta

[2] Wikipedie (CZ): Dieta

[3] Healthline (ENG): How Long Does It Take to Lose Weight?

[4] PubMed Central (ENG): The effectiveness of lunchbox interventions on improving the foods and beverages packed and consumed by children at centre-based care or school: a systematic review and meta-analysis

[5] PubMed Central (ENG): Role of a food box program in fruit and vegetable consumption and food security

[6] PubMed Central (ENG): Defining the Optimal Dietary Approach for Safe, Effective and Sustainable Weight Loss in Overweight and Obese Adults

Ohodnoťte post

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »