Nejlepší jídelníčky na hubnutí & dietní plány – recenze

Shrnutí: Hubnutí je věčné téma a předmět obrovského množství článků na internetu. Jenže jaký jídelníček na hubnutí opravdu funguje? To jsem pro vás zjišťovala a následně sepsala žebříček jedenácti dietních plánů určených k redukci hmotnosti, které jsou dle mého názoru nejlepší a nejúčinnější.

 • První místo si u mě získala keto dieta, při které se hubne skutečně rychle díky stavu, kterému se říká ketóza. A navíc, efektivitu této diety potvrzují i vědecké studie.[3]
 • Na 2. místo jsem posadila low carb dietu, což je taková méně přísná sestra keto diety. Zhubnete s ní také celkem rychle, a to díky omezení sacharidů a zvýšení příjmu bílkovin a zdravých tuků.
 • A 3. příčku si vysloužila krabičková dieta, která je skvělá pro každého, kdo nechce trávit čas v kuchyni přípravou dietních jídel. Díky této službě vám budou každý den doručená zdravá jídla, která si jen ohřejete a sníte.

A co vám v článku prozradím dále?

Podrobné informace o jedenácti dietních plánech, podle jejichž pravidel získáte jídelníček, který vám zaručeně pomůže zhubnout. Dozvíte se, které diety jsou ideální pro rychlé hubnutí a které se spíše hodí pro dlouhodobou a pozvolnou redukci váhy.

TOP  1. místo

Keto dieta

KetoMix

Proč 1. místo?

Protože se jedná o dietu, která je skutečně účinná a pomůže vám zhubnout za velice krátkou dobu. Tento redukční plán je založen na snížení příjmu sacharidů a uvedení organismu do stavu tzv. ketózy. Účinnost této diety potvrzují i vědecké studie.

2. místo

Low Carb dieta

Chia Shake

Proč 2. místo?

Jelikož low carb dieta je v zásadě pohodovější verzí keto diety a má i podobné výsledky. Tento typ stravování je založený na omezení sacharidů a zároveň zvýšení proteinů a zdravých tuků. Pomáhá shazovat kila a následně udržovat váhu pod kontrolou.

3. místo

Krabičková dieta

Zdravé stravování

Proč 3. místo?

Neboť tohle je skvělá služba, kdy vám společnost pravidelně přiváží menu na míru, a vy se kromě objednání jídel nemusíte o nic víc starat. Ideální je vybrat si program zaměřený přímo na hubnutí. Takto si dopřejete zdravá jídla, která vám navíc pomohou s přebytečnými kily.

Jedenáct nejlepších jídelníčků na hubnutí

 1. Keto dieta hubnutí: velmi rychlé
 2. Low Carb dieta hubnutí: celkem rychlé
 3. Krabičková dieta hubnutí: rychlé
 4. Jídelníček na míru hubnutí: celkem rychlé, dlouhodobé
 5. Intermittent Fasting hubnutí: rychlost závisí na stylu, může být velmi rychlá i pomalejší.
 6. Online kurz hubnutí hubnutí: rychlost je individuální
 7. Hubnutí s výživovým poradcem hubnutí: celkem rychlé, dlouhodobé
 8. Dukanova dieta hubnutí: celkem rychlé
 9. Paleo dieta hubnutí: rychlost přiměřená stravování
 10. Rostlinná strava – veganství hubnutí: rychlost přiměřená stravování, spíše pomalejší
 11. Nízkotučná dieta hubnutí: rychlost přiměřená stravování, spíše pomalejší

Hubnutí, rychlý úbytek na váze i na obvodu a štíhlá postava na léto, to je věčné téma, které řeší ženy i muži všech věků, povah i národností. Zkrátka, ideál lidské krásy je nějak definován a lidé se mu snaží více či méně přiblížit.

A nejčastěji to dělají tak, že drží nějakou dietu. Diet a hubnoucích plánů je celá řada.[1] Některé slibují okamžité výsledky, jiné vyžadují dlouhodobou úpravu jídelníčku, další fungují zaručeně bez následného jojo efektu. Možností, jak hubnout, je opravdu nespočet.[2] Jak si ale vybrat tu správnou dietu, která bude sedět přímo vám?

Abyste se dokázali rozhodnout, připravila jsem pro vás srovnání a charakteristiku těch nejlepších dietních plánů na hubnutí, které jsou uzpůsobeny nejrůznějším potřebám. Vybírat můžete mezi keto dietou,[3]  low carb dietou,[4] přerušovaným půstem,[5] paleo dietou,[6] nízkotučnou dietou[7] a dalšími dietními způsoby stravování, které vám nyní hned představím.

Hubnutí je cesta ke krásné postavě. A krásnou postavu chce pravděpodobně každý z nás, přestože krásná postava pro každého může znamenat něco jiného. Jak tedy docílit toho, aby se pro vás vaše vysněná postava stala realitou? Pro začátek si můžete počíst o hubnutí, dietách a úpravách jídelníčku. Zde máte seznam článků na toto téma:

1. místo

Keto dieta

Jedna z nejúčinnějších, nejrychlejších a také nejzdravějších diet na hubnutí.

Orientační cena za 1 porci: 38 – 41 kč

Proč je Keto dieta na 1. místě?

První místo u mě patří keto dietě. Tato stravovací filozofie je založena na snížení příjmu sacharidů, které uvedou vaše tělo do stavu nutriční ketózy. Jedná se o vysoce efektivní metodu, která vám pomůže zhubnout ve velice krátkém časovém horizontu.

Co je to ketóza? Jednoduše řečeno – když se pustíte do nízkosacharidového jídelníčku, z vašich tukových zásob se začnou uvolňovat mastné kyseliny. Ty se dostanou do jater, kde proběhne jejich přeměna na ketolátky. A právě ty pak tvoří nový zdroj energie pro svaly i pro mozek. Jinými slovy se vaše tělo začne živit z uložených tukových zásob a vy začnete hubnout.

Z dostupných keto diet bych vám doporučila zkusit značku KetoMix, která je cenově výhodná (ve srovnání s konkurencí), dodává chutná jídla, která jsou je navíc jednoduchá na přípravu, a účinnost tohoto programu potvrzuje i nemálo zákazníků na srovnávačích.

Uživatelské recenze

Pokud se rozhodnete zkusit KetoMix, uděláte jenom dobře, protože právě tahle značka je na fórech a na srovnávačích velice chválená. Pozitivní ohlasy najdete na stránkách heureka.cz, nebo na zbozi.cz. Zákazníci obecně vyjadřují spokojenost s dietou, chválí si výběr jídel i jejich chuť. Zmiňují rychlost doručení balíčků, komunikaci s prodejcem a občas dokonce vyzdvihují příznivé ceny. A co je nejdůležitější – potvrzují, že tato dieta skutečně funguje a kilogramy se rychle ztrácejí. Pokud byste tedy rádi vyzkoušeli tento stravovací program, KetoMix by pro vás mohl být skvělou volbou.

Více o keto dietě

Na závěr bych vás seznámila s pár zásadami zásad keto diety:

 • Důležité je, že byste měli jíst 5× denně anebo tehdy, pokud máte opravdu hlad.
 • První jídlo je nutné sníst do hodiny od probuzení.
 • Intervaly mezi jídly by měly být 3 hodiny.
 • Co se tekutin týče, keto dieta si žádá vypít 2,5 litru vody a neslazených čajů denně.
 • Jíst byste měli hlavně jídla bohatá na proteiny a sacharidy naopak nechávat stranou.

A co obsahuje jídelníček během keto diety?

 • Zeleninu (brokolice, cuketa, hlávkové zelí, chřest, okurka, květák, zelená paprika, pórek, ředkev, špenát, zelené fazolky, zelený salát, lilek nebo kysané zelí) a zeleninové polévky.
 • Zdravé tuky, mezi které patří olivový, řepkový, slunečnicový a kokosový olej, máslo, ořechy, mandle, strouhaný kokos. V pořádku jsou i dýňová, slunečnicová, lněná a chia semínka či avokádo.
 • Maso a ryby dle chuti. Na dochucení můžete použít bylinky, citron, česnek, cibuli, sójovou omáčku, balsamico, hořčici, tabasco.

A pokud vás zajímá více o keto dietě, přečtěte si srovnání nejlepších keto diet →

2. místo

Low Carb dieta

Pohodovější (méně přísná) forma keto diety s rychlým účinkem a kvalitními výsledky.

Orientační cena za 1 porci: 29 – 34 kč

Proč je low carb dieta na 2. místě?

Druhé místo jsem věnovala stravovacímu stylu, který se v mnohém podobá keto dietě – i když nejde úplně o totéž. V tomto případě se omezí příjem sacharidů a naopak se zvýší příjem potravin s obsahem zdravých tuků a proteinů.

Při praktikování této diety dochází k:

 • Rychlému hubnutí bez pocitu hladu.
 • Snížení hladiny cukru v krvi, což může výrazně pomoci omezit vznik kardiovaskulárních onemocnění.
 • Zlepšení hormonální rovnováhy i nálady.
 • Zlepšení kognitivních funkcí.

Líbí se vám principy low carb diety? V tom případě nebude od věci, když dáte šanci dietním plánům od Chia Shake. Tato společnost své produkty vyrábí z přírodních surovin, jejich jídla jsou chutná, snadno je připravíte a oblíbeným produktem jsou zde různé varianty shaků. Nabídka značky je navíc obecně velice pestrá – i proto si tu najde každý to své.

Uživatelské recenze

K dietnímu balíčku od značky Chia Shake se vyjadřují zákazníci na stránkách heureka.cz, kde jsou chváleny hlavně koktejly. Ty lidem podle všeho dost chutnají – píše se o nich, že nejsou přehnaně sladké, ale přesto (nebo právě proto) leckomu vyhovují. Dále tu zaznívá spokojenost s tím, že připravit jednotlivá jídla je relativně snadné, a stranou nezůstává ani dobrá kvalita výrobků. Kromě toho jsem se podívala na diskuzi na e-mimino, ve které se rovněž objevil komentář potvrzující účinky tohoto dietního programu.

Více o low Carb dietě

Pokud v tom trochu tápete, zkuste se při dodržování diety řídit jednoduchým schématem, kdy konzumujete 30-35 % bílkovin, do 20 % sacharidů a cca 45 % tuku. Vyhněte se sladkostem, slazeným nápojům, mléčným produktům s příchutěmi, ale také třeba obilným ochuceným kaším či luštěninám. Naopak si dopřejte zdravé tuky, proteiny a ovoce s nízkým obsahem sacharidů jako jsou borůvky, jahody, maliny nebo ostružiny.

Obecně lze říct, že low carb dieta je pohodovější a méně přísná verze keto diety. Je celkem běžnou praxí, že nastartujete tělo a metabolismus keto dietou a z té následně přejdete na low carb styl, kterým si udržujete získanou váhu a dobrou náladu.

A konkrétně Chia Shake je značka, která podle mě stojí za to vyzkoušet!

3. místo

Krabičková dieta

Skvělý způsob stravování, díky němuž budete mít svůj jídelníček pod kontrolou.

Orientační cena za 1 porci: 90 – 110 Kč

Proč je krabičková dieta na 3. místě?

Na třetí příčku jsem umístila krabičkovou dietu. Myslím si totiž, že i tohle může být skvělý způsob, jak zhubnout. V tomto případě si totiž pečlivě vyberete program, který vám vyhovuje, a ve většině případů si navolíte i velikost jednotlivých porcí. A pak necháte na vybrané společnosti (a na profesionálních výživových poradcích) všechno ostatní. Některé programy jsou navíc zaměřeny přímo na hubnutí – ty jsou ideální, pokud je vaším cílem štíhlejší postava.

Jedním z kvalitních dodavatelů krabičkové diety je Zdravé stravování, protože tady najdete široký výběr jídelníčků, navíc jsou menu od této firmy chutná a kvalitní. Kromě toho se jedná o společnost, která má příznivé ceny a jídla rozváží po celé České republice.

Uživatelské recenze

Recenze na krabičkovou dietu od společnosti Zdravé stravování jsem našla na více místech, například na Googlu, kurzy.cz nebo na stránkách mapy.cz. Soudě dle reakcí lidem tato dieta většinou chutná, jsou dlouhodobě spokojení a mnoho z nich si tady krabičky objednává opakovaně. Narazila jsem sice i na pár negativních názorů, protože ne každému zachutnalo úplně všechno. Klady nicméně převažují, a to se počítá. Mimo to zákazníci pozitivně hodnotí široký výběr stravovacích plánů, zdejší poradnu, online objednávání i zajímavé chuťové kombinace.

Více o krabičkové dietě

Krabičková dieta je služba, která vám na každý den doveze předem objednaná jídla. To je skvělé především pro ty, kteří neradi vaří, nestíhají nebo by rádi jedli zdravěji (popřípadě dietně), ale chybí jim k tomu důkladné nutriční znalosti či vůle. Každopádně – když si službu dopřejete – přenecháte všechno přemýšlení o nákupech a výživových hodnotách na profesionálech a zároveň nebudete muset trávit hodiny času u plotny. 

Krabičková dieta zkrátka představuje úsporu času, pohodlí, kontrolu nad jídelníčkem a četné zdravotní benefity.

Zdravé stravování je pak v tomto ohledu skvělá volba, protože nabízí spoustu plánů, ze kterých si opravdu vyberete, a navíc dováží na mnoho míst v ČR.

3. místo

Jídelníček na míru

Doporučuji: Chytrý Jídelníček

Orientační cena za jídelníček: 1800 Kč

Proč jsem vybrala jídelníček na míru od společnosti Chytrý Jídelníček?

Jídelníček na míru je další ze skvělých způsobů, jak hubnout. Je to pravděpodobně o něco málo těžší, než keto dieta, jelikož se tělo nedostává do ketózy a nenastává tak rychlý efekt hubnutí tuků. Je to však skvělý způsob, jak se naučit žít zdravě, vyváženě se stravovat a tím pádem si pravděpodobně zajistit dlouhodobé výsledky. Pokud budete dodržovat určitý jídelníček na míru, tak se dost pravděpodobně také vyhnete obávanému jojo efektu.

Mým doporučením na jídelníček na míru je firma Chytrý Jídelníček, která vám sestaví jídelníček na míru přesně podle vašich požadavků.

Z webu Chytrého Jídelníčku:
Proč si vybrat Chytrý Jídelníček:
 1. Zlepšíte si zdraví
  Zdravé stravování je nejlepší strategií k dramatickému zlepšení vašeho zdraví.
 2. Budete mít více energie
  Stejně jako Vaše auto, tak i Váš mozek potřebují kvalitní palivo, díky kterému budou výkonnější. Vše vám půjde lépe od ruky a nakonec zjistíte, že Vám konečně zbývá energie i pro Vás samé.
 3. Dostanete váhu pod kontrolu
  Ideální váha spojená s adekvátní fyzickou aktivitou a omezením škodlivých návyků dramaticky snižuje rizika úmrtí spojená s cukrovkou, infarktem nebo dalšími srdečními chorobami.“

4. místo

Intermittent Fasting

Čím mě zaujal intermittent fasting?

Intermittent Fasting neboli přerušovaný půst je velká senzace a trend poslední doby. Pro mnoho lidí jde o účinný způsob, jak docílit změny stravování. Jíte pouze v určitou část dne, zbytek dne tělo necháváte „hladovět“, respektive ho necháváte čerpat z tukových zásob. Intermittent Fasting nenazýváme ani tak dietou, jako spíš životním stylem. Kromě toho, že shodíte nějaké to kilo, tělo pročistíte a zbavíte škodlivých látek.

V čem přerušovaný půst spočívá?

Zejména v tom, že se vám střídají takzvaná postní okna se stravovacími okny. Konkrétně jde o to, že během noci a pak i část dne nepřijímáte žádnou potravu. Všechnu energetickou hodnotu, kterou potřebujete, získáte ve stravovacím okně, v době, kdy se smíte najíst, a to nejčastěji ve dvou až třech denních dávkách. Po zbytek času čerpáte ze zásob, tedy spalujete a můžete hubnout.

Ženy často volí možnost 14/10 a muži 18/6. Pro opravdu otrlé povahy pak existuje i možnost 20/4. První hodnota je vždy počet hodin, kolik bez porušení nejíte. Druhá hodnota je čas na to, abyste se naopak najedli.

5. místo

Online kurzy hubnutí

Z jakých důvodů jsem zvolila online kurzy hubnutí?

Pokud máte obavu, že sami dietu držet nedokážete, nebo že si dokonce nezvládnete nastavit ani správný jídelníček, případně že zhubnete, ale pak se vám kila rychle vrátí zpátky, nezoufejte. Existují online kurzy hubnutí, které vám se vším pomohou, a vy tak nemusíte trpět zbytečně a riskovat své zdraví. 

Díky online kurzu hubnutí se naučíte, jak se zdravě stravovat, zjistíte, jak přípravu jídel skloubit s prací či starostí o rodinu, jaký si vybrat doplňkový sport a další užitečné věci. Zkrátka se naučíte hubnout, zhubnout a váhu si také udržet. 

Takových kurzů je opět nespočet a každý má trošku jiné vedení, proto si dobře zvolte, který bude sedět právě vám. Nezapomínejte na to, že každý jsme jiný, jedinečný, a proto to, co vyhovovalo vaší kamarádce, nemusí nutně sednout vám. 

Obrovskou výhodou online kurzů je to, že v tom nejste sami! Máte odborné vedení, často zaštítěné nutričním expertem nebo vyškoleným trenérem, skvělou motivaci, osvědčenou inspiraci a prokazatelné výsledky dalších uchazečů, kteří třeba už prošli kurzem před vámi. Často je součástí také zajištění vstupu do uzavřené facebookové skupiny nebo jiného diskusního fóra, kde se můžete navzájem podporovat s ostatními a kde vám je k dispozici povolaná osoba, která vás podpoří a zodpoví vaše dotazy. 

6. místo

Hubnutí s výživovým poradcem

Čím zaujalo hubnutí s výživovým poradcem?

Hubnutí s výživovým poradcem má podobné výhody jako již zmíněné online kurzy hubnutí. Výhodou je, že máte k dispozici někoho, kdo se o vás „stará“, kdo vám podává pomocnou ruku, když je to potřeba a na koho se můžete spolehnout.

Výživový poradce si s vámi dá úvodní konzultaci, kde si nastavíte představy a cíle. Také proběhne vstupní měření a vážení. Během vaší cesty vás čeká příprava stravovacího plánu vám na míru, kontrolní měření, ale také třeba pomoc při sestavování nákupního seznamu nebo doporučené cvičení.

Často jde o dlouhou cestu a dlouhodobou spolupráci, což je pro vaši psychiku a tělo jednoznačně skvělé, nicméně připravte se na to, že se to možná nebude až tak líbit vaší peněžence. Služby výživového poradce zkrátka něco stojí.

7. místo

Dukanova dieta

Proč jsem do srovnání zařadila Dukanovu dietu?

Dukanovu dietu vytvořil a publikoval ve své knize Neumím zhubnout francouzský výživový odborník, Dr. Pierre Dukan. Jde o velmi přísnou redukční kúru, která je rozdělena do čtyř fází. 

 • 1. fáze trvá 2 – 10 dnů. Zde je povoleno konzumovat pouze bílkoviny, tedy maso, vajíčka, nízkotučné jogurty, hodně pít a hodně se čistit zevnitř. 
 • 2. fáze trvá 14 dní. V tomto čase střídáte čistě bílkovinné a bílkovino-zeleninové dny.
 • 3. fáze pak trvá podle toho, kolik jste zhubli. V této fázi hrozí nejvíce jo-jo efekt, proto je potřeba postupovat pomalu a mít trpělivost. A co jíst? Krajíček celozrnného chleba, těstoviny, čočku, rýži, brambory – vždy ale jen maximálně 200 g denně. Přidat můžete jeden kus ovoce. 
 • 4. fáze by měla být trvalá, kdy si udržujete získanou váhu. Jíte vše, na co máte chuť, ale jednou týdně si dáte přísný bílkovinový den. 

Samozřejmostí je zde pohyb a dostatečný pitný režim.

8. místo

Paleo dieta

Proč jsem vybrala paleo dietu?

Jinak by se dala také nazvat jako dieta z doby kamenné! Proč? Protože paleo dieta je postavena na myšlence, že konzumujeme pouze to, co nám bylo prehistoricky předurčeno. Jde vlastně o jídelníček lovců a sběračů.

Základem této diety je maso, ryby a vajíčka. Dále pak tuky jak máslo, sádlo, ořechy a avokádo. Vhodné je také bobulovité ovoce a samozřejmě hodně zeleniny. Naopak se nehodí konzumovat obiloviny ani luštěniny, dále pak mléčné výrobky.

Ač se na první pohled zdá, že můžete konzumovat jen zdravé věci, faktem zůstává, že i ty jsou celkem tučné a obsahují dost sacharidů. Proto je potřeba při paleo dietě hlídat množství přijatých kalorií.

9. místo

Rostlinná strava neboli veganství

Z jakých důvodů jsem sem zařadila rostlinnou stravu?

Veganství není úplně tak dieta, ale spíše životní styl. Hlavní podstatou veganství pochopitelně není hubnutí, nicméně ve chvíli, kdy z klasické stravy přejdete čistě na rostlinnou, váhový úbytek se ve většině případů dostaví. Ovšem ne vždy to nutně musí být v pozitivním slova smyslu.

Pokud pro vás bude vynechání živočišných potravin z jídelníčku znamenat zařazení více ovoce, zeleniny a dalších zdravých surovin, budete nejspíš hubnout. Pozor ale, abyste měli opravdu dostatek všech potřebných živin a nezpůsobili si zpomalení metabolismu.

Pokud však pro někoho veganství znamená ládování se bílými rohlíky, solenými brambůrky nebo oříšky a smaženou rýží se zeleninou, s úbytkem na váze nemůže počítat.

10. místo

Nízkotučná dieta

A proč srovnání zakončuji nízkotučnou dietu?

Nízkotučná dieta je, jak už název napovídá, jídelníček s omezením tuků. Jak už jsem ale několikrát zmínila výše, tělo tuky potřebuje. Proto je potřeba správně zvolit, co si můžete ještě dovolit vynechat a bez čeho se neobejdete. Berte také v potaz fakt, že do tukových zásob se ukládají hlavně nadměrné sacharidy. Navíc omezení příjmu tuků může zpomalit metabolismus, což na vaše tělo bude mít přesně obrácený efekt, než jste doufali – začnete přibírat.

Výhodou nízkotučné diety je to, že jde o krátkodobé a rychlé řešení. Pokud tedy chcete honem shodit pár kilo na nějakou určitou akci, pak ano. Účinným útokem na tukové zásoby zvládne tělo odbourat třeba i 5 kilo během krátké doby. Stačí škodlivé tuky vyměnit za ty zdravé a snížit příjem sacharidů. Bohužel se také může stát, že až začnete jíst opět „normálně“, dostaví se jo-jo efekt.

Závěrem

Zabývat se jídelníčkem se vyplatí. Vždy je totiž dobré přemýšlet nad tím, co jíte a čím vším tělo zatěžkáváte nebo naopak podporujete. Dávejte si pozor hlavně na to, abyste měli na prvním místě zdraví, nikoliv váhu nebo snad nějaký předurčený vzor krásy.

Jestli toužíte po rychlém shození přebytečných kil, doporučila bych vám keto dietu, která je skutečně účinným a efektivním zůsobem, jak rychle zhubnout. Mírnější variantou keto je low carb dieta, se kterou jde hubnutí také poměrně snadno, a současně nemusíte tolik omezit sacharidy jako v případě předchozí diety (s určitým omezením však počítejte i tady). Velmi oblíbenou a na čas, přípravu i organizaci pohodlnou dietou je krabičková dieta, kterou si objednáte a pak už jen dostáváte vámi zvolená jídla.

Kromě uzpůsobení stravy je pro hubnutí důležitý i pravidelný pohyb, pobyt na čerstvém vzduchu, kvalitní spánek (alespoň 7 hodin denně), dostatečný pitný režim, ale také relaxace a péče o duši.

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[8] Wikipedie (CZ): Lidská Výživa

[9] Wikiskripta (CZ): Redukční dieta

[10] Diplomová práce (CZ): NEJLEPŠÍ DIETA K REDUKCI HMOTNOSTI

[11] Healthline (ENG): The 8 Best Diet Plans — Sustainability, Weight Loss, and More

[12] PubMed Central (ENG): Lifestyle and diet

[13] PubMed Central (ENG): Optimal Diet Strategies for Weight Loss and Weight Loss Maintenance

[14] PubMed Central (ENG): Effects of Popular Diets without Specific Calorie Targets on Weight Loss Outcomes: Systematic Review of Findings from Clinical Trials

4.7/5 (Počet hlasů: 9)

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »