5 nejlepších krabičkových diet Karlovy Vary

Shrnutí: V tomto článku pro vás mám seznam pěti nejlepších krabičkových diet, které jsou dostupné v Karlových Varech. Do TOP trojky řadím:

  1. Zdravé Stravování – moje TOP volba, protože nabízí skvělý poměr cena/kvalita a spoustu jídelníčků.
  2. Zdraví z krabičky – pestrá a chutná krabičková dieta nejen v Karlových Varech.
  3. Antónia Mačingová – harmonizační krabičková dieta, která vám dopomůže ke zdravému životnímu stylu.

Krom popisu všech pěti firem, které nabízí krabičkovou dietu v Karlových Varech si dnes můžete přečíst, co si pod krabičkovou dietou představit, jaké jsou její výhody a proč ji vyzkoušet.

TOP  1. místo

Zdravé stravování

Proč 1. místo?
Protože je to TOP krabičková dieta s výborným poměrem cena/výkon a širokým výběrem stravovacích programů.
2. místo

Zdraví z krabičky

Proč 2. místo?
Protože je to chutná krabičková dieta z čerstvých a kvalitních surovin dopstupná v Karlových Varech a dalších městech.
3. místo

Antónia Mačingová

Proč 3. místo?

Jelikož jde o harmonizační krabičkovou dietu, která vám dopomůže ke zhubnutí i zdravému životnímu stylu.

Pět nejlepších krabičkových diet v Karlových Varech

Krabičkové diety se v poslední době staly velmi populární. A není divu, jsou totiž skvělou cestou pro zajištění zdravé stravy snadno a bez starostí. Jak vlastně fungují? Úplně jednoduše. Vyberete si společnost, která vás oslovila svou nabídkou, vyberete si program, který vám vyhovuje a necháte si krabičky pravidelně vozit na vámi zvolené místo – ať už domů nebo do práce.

Hlavní výhodou krabičkových diet je to, že můžete zdravě jíst, aniž byste museli sáhodlouze vybírat vhodné recepty, sestavovat vyvážený jídelníček, počítat kalorie, nakupovat odpovídající suroviny a pak se ještě pouštět do jejich zpracování. Tohle všechno pro vás zajistí profesionálové od nutričních a výživových poradců přes profesionální kuchaře až po kurýry, kteří vám jídlo přivezou.

Hubnutí je cesta ke krásné postavě. A krásnou postavu chce pravděpodobně každý z nás, přestože krásná postava pro každého může znamenat něco jiného. Jak tedy docílit toho, aby se pro vás vaše vysněná postava stala realitou? Pro začátek si můžete počíst o hubnutí, dietách a úpravách jídelníčku. Zde máte seznam článků na toto téma:

Důležité také je, abyste se zdravě stravovali dlouhodobě a nejednalo se jen o chvilkovou záležitost. Obecně se doporučuje mít zdravý režim nastavený alespoň na 3 až 5 měsíců, a i po této době ihned nesklouznout k nezdravým návykům. Proto je dobré si krabičkovou dietu vybírat i podle vašeho budgetu, který si na ni můžete vyčlenit a v jejím průběhu postupně sbírat inspiraci a návyky, které si opravdu zažijete a stanou se součástí vašeho každodenního režimu.

1. místo

Zdravé stravování

Proč jsem na 1. místo zařadila právě Zdravé Stravování?

Zdravé stravování má na svém kontě celou řadu recenzí od spokojených zákazníků, které jsou důkazem toho, že se jedná o skutečné odborníky v téhle oblasti. Co si klienti nejvíce pochvalují? Pomoc při formování postavy díky skvěle sestaveným jídelníčkům, poradenství od specialistů a výživových poradců, stejně jako pestrost jednotlivých jídel i využitých ingrediencí, které v klasické české kuchyni nejsou až tak používané, ale jsou chutné i lahodné. Kojící maminky zase úsporu času a skvěle sestavený jídelníček, který dodal jim a tím pádem i miminku, všechny potřebné živiny, a navíc se díky němu bez problémů vrátily po těhotenství do formy.

Na webových stránkách Zdravého stravování si můžete vybrat z celé řady programů (Zdraví+, Bez masa, Keto, Pro mámy, Protein+ a další), které sednou opravdu každému. Cena jednotlivých jídelníčků se odvíjí od vašich cílů a preferencí, stejně jako od počtu kj. Celodenní program vás tak vyjde od 441 Kč a jedno denní jídlo od 124 Kč.

Se Zdravým stravováním se svěřujete do rukou skutečných odborníků díky jejich dlouholetým zkušenostem a profesionálním službám.

Uživatelské recenze

Recenze na Zdravé Stravování si můžete přečíst například na Google, hodnocení na Mapy.cz nebo na Kurzy.cz. Spousta lidí zmiňuje, že jim dieta chutná, jsou spokojení a mnoho lidí dietu užívá dlouhodobě. Sem tam se zde objevují i negativní recenze, některým zákazníkům například některé pokrmy nechutnají. Převažují však klady. Lidé si chválí výběr programů a jídel či zajímavé kombinace, stejně tak i chuť a kvalitu, či komunikaci, online objednávání, telefonické konzultace a mnoho dalších věcí.

Fotografie jídel

2. místo

Zdraví z krabičky

Proč je Zdraví z krabičky na 2. místě?

Se Zdravím z krabičky si už nemusíte dělat starosti s jídlem. Proč? Postarají se o něj za vás. A to od sestavení jídelníčku, přes spočítání kalorií, nákup kvalitních a čerstvých surovin, až po přípravu jídla a dovážky až k vám. Těšit se můžete nejen na krásně vypadají porce, ale také na skvělé rozmanité chutě, které na vás budou čekat v každé krabičce.

O pravidelnou obměnu jídelníčků se starají nutriční specialisté, a to ve všech programech, které Zdraví z krabičky nabízí. Jedná se například o Keto program, Kombi Week, který je skvělý pro otestování toho, co vám chutná, dále tu máme program pro hubnutí, očistu a nastartování organismu nebo program pro kojící maminky a celou řadu dalších.

Cena se pak liší podle jednotlivých programů a také obsahu kilojoulů. Celodenní program o 5ti chodech stojí například od 441 Kč do 595 Kč a jedno jídlo od 136 Kč do 222 Kč. Získat můžete ovšem slevu pro věrné klienty nebo také slevu při dodání více balíčků na stejnou adresu.

Zdraví z krabičky je zárukou kvality a splnění všech vašich očekávání v oblasti krabičkové diety.

3. místo

Antónia Mačingová

Proč je na 3. místě dieta Antónia Mačingová?

S krabičkovou dietou od Antónie Mačingové se můžete těšit na zdravé jídlo, které vám bude doručeno doslova až k vašim dveřím, ať už domů nebo do práce. Uvidíte, že se nejedná pouze o krabičkovou dietu, ale o začátek vaší nové cesty ke zdravému životnímu stylu, který se projeví na vaší psychické i fyzické stránce.

Své recepty Antónia Mačingová vytváří tak, aby se v základu jednalo o běžná chutná jídla z kvalitních a čerstvých surovin, ale jejich účinek byl pro lidské tělo vysoce prospěšný a zároveň nepředstavoval zátěž pro trávicí systém. Pokud jste v oblasti krabičkových diet a zdravého životního stylu začátečníkem, vyzkoušejte nejdříve 28denní harmonizační program, který obsahuje 3 až 5 jídel denně, a zvolit si ho můžete i ve variantě bez laktózy, lepku či masa. Cena tohoto programu se pohybuje od 10 360 Kč. Dále si můžete vybrat  možnost vícedenního programu s cenou od 370 Kč za den nebo program Celoročního udržující stravování.

Pokud se tedy chcete cítit ve formě dlouhodobě, vyzkoušejte krabičkovou dietu od Antónie Mačingové, která vám dodá i pořádnou dávku inspirace.

4. místo

Fit and Health

Proč jsem vybrala Fit and Health?

Hledáte krabičkovou dietu, která vám umožní vydat se po cestě zdravého životního stylu bez počítání kalorií, vážení jídla a přemýšlení na jídelníčkem? Pak jste na správném místě. Fit and Health totiž tohle vše udělá za vás, takže vám ušetří spoustu času, který tak můžete věnovat svým blízkým nebo vašim koníčkům.

Vybrat si můžete hned z několika programů, které se zaměřují na zdravé hubnutí, nabrání svalové hmoty nebo je jejich cílem „jen” udržet tělo v té správné rovnováze. V praxi to vypadá tak, že si vyberete jídelníček, který vám bude nejvíce vyhovovat, objednáte si ho, zaplatíte online cestou, Fit and Health vám doveze krabičky a vy si pochutnáte na jejich obsahu. Přesnou cenu vašeho programu uvidíte přímo v objednávce, kterou si vytvoříte na webových stránkách společnosti. Za týden vás tak krabičkové dieta vyjde od cca 1 575 Kč.

S Fit and Health se jednoduše můžete těšit na skutečně zdravá jídla, která vám pomohou udržet se ve formě.

5. místo

Krabičkové šílenství

Proč jsem zařadila Krabičkové šílenství?

Krabičkové šílenství je malá rodinná firma, která si zakládá na skvělých vztazích se svými zákazníky. Dočkáte se u ní kvalitního, krásně vypadajícího a čerstvě připraveného jídla, které si zamilujete. V nabídce Krabičkového šílenství se můžete těšit na jídelníček, který prochází pravidelnou obměnou tak, aby vás nikdy nenudil, a v rámci jednotlivých programů se dočkáte hubnoucích programů pro muže, ženy, a to i s možností úpravy jídla pro diabetiky. Jídlo si pak můžete vyzvednout na výdejním místě nebo si ho nechat zdarma zavézt.

A na kolik vás krabičková dieta od téhle společnosti vyjde? Záleží na počtu zvolených jídel na den u jednotlivých programů. Jedno jídlo si můžete dopřát od 149 Kč, dvě jídla od 229 Kč, tři jídla od 269 Kč a pět jídel na den od 359 Kč.

Krabičkové šílenství je tedy sympatickou menší firmou, která vám nabídne kreativní jídelníček za dobrou cenu.

Závěr

S čím vám může tedy krabičková dieta celkově pomoci? Se zdravým hubnutím, nabrání svalové hmoty, podporou detoxikačních procesů v těle i v celé řadě dalších případů. Pokud se tedy chcete cítit dobře na těle i na duši, vyzkoušejte krabičkovou dietu a užijte si všech jejích benefitů. 

A jestliže stále nevíte, jakou dietu vyzkoušet, doporučuji vám začít se Zdravým Stravováním – jedná se o mou TOP volbu, protože nabízí skvělý poměr cena/kvalita a taky spoustu jídelníčků, ze kterých si vybere opravdu každý.

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[1] Wikipedie (CZ): Krabičková dieta

[2] Wikipedie (CZ): Dieta

[3] Healthline (ENG): How Long Does It Take to Lose Weight?

[4] PubMed Central (ENG): The effectiveness of lunchbox interventions on improving the foods and beverages packed and consumed by children at centre-based care or school: a systematic review and meta-analysis

[5] PubMed Central (ENG): Role of a food box program in fruit and vegetable consumption and food security

[6] PubMed Central (ENG): Defining the Optimal Dietary Approach for Safe, Effective and Sustainable Weight Loss in Overweight and Obese Adults

4.9/5 (Počet hlasů: 14)

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »