10 nejlepších generátorů vodíku a vodíkových lahví

Shrnutí: Už jste slyšeli o vodíkové vodě? Jde o vodu, ve které je rozpuštěný plynný vodík, jenž nabízí mnohé zdravotní benefity. Jaké? To se dozvíte v mém článku, ve kterém jsem pro vás kromě podrobných informací o vodíkové vodě jako takové připravila srovnání deseti lahví a výrobníků vodíkové vody. Ale nejdřív mrkněte na mé top 3 produkty na výrobu vodíkové vody:

Jestli toužíte jednoduchým způsobem přijímat antioxidanty, vitamíny a minerály, a bojovat proti volným radikálům,[1] vodíková voda by pro vás mohla být to pravé! Tak čtěte dál a objevte její úžasné vlastnosti a kvalitní láhve k její výrobě!

TOP  1. místo

Láhev na výrobu vodíkové vody (1 l)

Orientační cena: 6000 Kč
Proč 1. místo?
Jelikož jde o high-end láhev od značky Angelli na výrobu vodíkové vody, která pomáhá při detoxikaci organismu a působí pozitivně na lidské zdraví. Lahev má objem 1 litr a je vhodná domů i do kanceláře.
2. místo

Konvice na výrobu vodíkové vody (1,5 l)

Orientační cena: 6000 Kč
Proč 2. místo?
Protože tento výrobník vodíkové vody má objemu 1,5 litru a je kompaktní a snadno přenosný. Pitím vody bohaté na vodík přivádíte do těla silný antioxidant, který chrání před oxidativním stresem.
3. místo

Láhev na výrobu vodíkové vody (0,3 l)

Orientační cena: 4000 Kč
Proč 3. místo?
Tato láhev na výrobu vodíkové vody s objemem 300 ml se totiž hodí na jakékoliv cesty. Voda s obsahem molekulárního vodíku detoxikuje tělo a kůži, a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Deset nejlepších generátorů a lahví na výrobu vodíkové vody

Co to je vodíková voda?

Vodíková voda se v dnešní době stává stále populárnějším zdrojem energie a podporou pro  zdraví lidského těla. Jedná se o obyčejnou vodu, která obsahuje malé množství molekul vodíku, které se do vody dostanou pomocí procesu zvaného elektrolýza. V jejím průběhu dojde za pomocí elektrického proudu k rozdělení molekul vody na kyslík a vodík.

 • Bylo zjištěno, že právě vodík lidskému organismu díky svým silným antioxidačním vlastnostem přináší hned několik zdravotních přínosů,[1] přičemž jedním z nich má být i pomoc snížit riziko vzniku některých druhů rakoviny.[2][3]
 • Právě díky obsahu vodíku má také vodíková voda odlišné výživové složení, oproti běžné pitné vodě. Vodíková voda také neobsahuje žádné cukry, kofein nebo umělá sladidla, což ji činí vhodnou volbou pro ty, kteří se snaží snížit svůj příjem těchto látek.
 • Dá se předpokládat, že ačkoliv je vodíková voda stále ve své počáteční fázi využívání, její velký boom ještě přijde. A to především díky rostoucímu zájmu lidí o ekologické a udržitelné zdroje energie, zdravý životní styl či biohacking jako takový.

Ekologická domácnost je trendem poslední doby – má to ovšem pádný důvod: být EKO pomáhá jak našemu životu, tak i naší planetě. Potřebujete-li inspiraci pro váš dům či vaše zdraví, mrkněte do některého z následujících článků:

Domácí výroba vodíkové vody

Pro koncového uživatele je ideálním způsobem pro domácí výrobu vodíkové vody její generátor. V dnešní době najdete na trhu různé typy těchto generátorů, v různých cenových hladinách. Od základnějších a cenově velmi dostupných modelů, až po ty „vyšperkovanější” a tím pádem o něco dražší. Často jsou však v podobě praktických lahví v různých velikostech. Při výběru toho správného generátoru vodíkové vody se tedy ohlížejte nejen na pořizovací cenu, ale také na další parametry jako je kvalita, účinnost, komfortní používání a celková bezpečnost daného zařízení. Jen tak budete mít k dispozici opravdu čistý a zdraví prospěšný zdroj energie a vody.

Jak funguje generátor vodíkové vody?

Generátor vodíkové vody určený pro koncové uživatele funguje na principu výše zmíněné elektrolýzy vody. V rámci tohoto procesu se v generátoru voda umístěná v elektrolytické komoře rozděluje na kyslík a vodík pomocí elektrod, které jsou napojené na elektrický zdroj. Anodová elektroda, která je negativně nabitá, přitahuje kyslíkové ionty a katodová elektroda, která je pozitivně nabitá, přitahuje ionty vodíku. Tyto ionty se poté stávají volnými atomy a vytvářejí bubliny kyslíku a vodíku, které se uvolňují z elektrolytické komory.

 • Výhodou generátoru vodíkové vody pro domácí použití je jeho snadná údržba a dále také to, že ho můžete používat prakticky kdekoliv.
 • Než se však pustíte do prvního použití vašeho generátoru, pečlivě si přečtěte návod k použití a postupujte přesně podle jeho pokynů.
 1. Připravte si čistou vodu.
 2. Vložte elektrody do generátoru a zapojte ho do elektrické zásuvky.
 3. Spusťte proces elektrolýzy a nechte ho probíhat po dobu potřebnou pro daný typ generátoru.
 4. Po dokončení procesu elektrolýzy odeberte vodíkovou vodu z generátoru.
 5. Před použitím vodíkové vody ji nechte chvíli stát, aby se rozložil plynný vodík.
 6. Pijte nebo používejte vodíkovou vodu dle vašich potřeb.

Zdravotní benefity vodíkové vody pro lidský organismus

Vodíková voda přináší lidem hned několik zdravotních přínosů. Mezi ty hlavní patří například:

Díky tomu, že je vodík silným antioxidantem, bojuje proti volným radikálům, chrání, buňky před jejich poškozením a účinně tak pomáhá posilovat naši imunitu.[4]

Vodík také disponuje antistresovými účinky, které pomáhají snižovat úroveň stresu a napětí v těle, stejně jako dopad těchto stavů na naše zdraví.[5]

Vodík pomáhá regulovat krevní tlak a snižovat napětí v cévách. To vše vám pomůže s omezením nepříjemných bolestí hlavy, které někdy zažil asi každý z nás.

Pití vodíkové vody má relaxační účinky, které mohou napomoci tomu správnému uvolnění zlepšit tak naše usínání a celkovou kvalitu spánku.[6]

Žaludeční neurózy, nevolnosti a nepravidelný metabolismus. S tím vším vám pomůže pití vodíkové vody, stejně jako s léčbou některých trávích problémů a obtíží. Díky podpoře odpovídajícího fungování trávicího systému je vodíková voda také dobrým pomocníkem při hubnutí a dostávání těla zpět do formy.

Tento benefit ocení nejen sportovci, kteří chtějí zlepšit svůj sportovní výkon, ale všichni, kdo pracují v náročném pracovním prostředí a potřebují dodat extra dávku energie.[7]

Díky obsahu antioxidantů pomáhá vodíková voda zlepšit kvalitu pleti a vlasů.[8] Pokožku chrání před poškozením, škodlivými vnějšími vlivy a také zpomalovat její stárnutí. Navíc pomáhá zlepšovat kvalitu vlasů, zvyšuje jejich lesk a snižuje lámavost.

Pokud trpíte nějakými zdravotními obtížemi nebo pravidelně užíváte léky, poraďte se pro jistotu před pitím vodíkové vody s vaším ošetřujícím lékařem.

Možnosti využití vodíkové vody

Vodíkovou vodu můžete použít v různých oblastech běžného života. Mezi nejčastější způsoby jejího používání patří:

Vnitřní konzumací vodíkové vody vám přinese celou řadu zdravotních benefitů, (viz výše).

Vodíková voda může být také použita jako tonikum pro obličej, které pomáhá zklidňovat pokožku, redukovat zánětlivé a problematické stavy a zlepšovat její celkový vzhled.

Vodíkovou vodu lze také použít jako přísada do koupele, která vám pomůže uvolnit napětí svalů, těla jako takového, stejně jako mysli a pomoci tak zlepšit kvalitu spánku.

Vodíková voda může být použita i coby doplněk stravy pro sportovce, kteří chtějí zlepšit svůj sportovní výkon i zvýšit svou odolnost vůči stresu.

Při používání vodíkové vody je také dobré myslet na její odpovídající a správné skladování, stejně jako na přípravu k jejímu pití. Vodíkovou vodu byste tedy měli skladovat na tmavém a chladném místě, aby se zabránilo rychlému rozkladu vodíku. Před použitím pak nechejte vodíkovou vodu chvíli odstát, aby došlo k rozložení plynného vodíku.

Rizika spojená s konzumací vodíkové vody

Jedním z hlavních rizik spojených s vodíkovou vodou je to, že celá řada výrobců nabízí k prodeji nekvalitní generátory pro přípravu vodíkové vody. Proto je velmi důležité, abyste výběr generátoru opravdu nepodcenili a pořídili si domů kvalitní přístroj. 

 • Dalším rizikem mohou být případné kontraindikace u některých osob. A to především u těch, kdo mají vysoký krevní tlak, či jiné závažnější zdravotní obtíže. Před pitím vodíkové vody se tedy zvlášť v těchto případech poraďte se svým ošetřujícím lékařem. 
 • Dále je důležité nepít vodíkovou vodou v příliš velkém množství. V opačném případě se můžete dočkat negativních účinků na trávení. Vždy se držte doporučeného dávkování, které by měl výrobce uvádět v návodu u generátoru.

1. místo

Angelli Láhev na výrobu vodíkové vody (1 l)

High-end láhev na výrobu vodíkové vody, kterou můžete mít doma i v kanceláři.

Orientační cena: 6000 Kč

Proč jsem na 1. místo vybrala láhev na vodíkovou vodu od Angelli?

Jelikož jde o high-end láhev na výrobu vodíkové vody o objemu jednoho litru. Používat ji můžete bez obav doma nebo v kanceláři, zkrátka podle vašich potřeb. Vodíková voda připravená v této lahvi vám pomůže s detoxikací a zlepšením celkového zdravotního stavu, a to díky vysokému obsahu vodíku. Ten bude po vypití vodíkové vody cirkulovat vaším tělem, reagovat s volnými kyslíkovými radikály a neutralizovat je.

A na jaké zdravotní benefity se můžete těšit? Za zmínku stojí určitě zlepšení fungování metabolismu, zmírnění a odstraňování zánětů, snížení hladiny cukru v krvi, snížení rizika ucpání krevních cév,  zlepšení alergií, zmírnění únavy, pomoc s redukcí váhy nebo zlepšení paměti.

Uživatelské recenze

Tuto láhev jsem vybrala na první místo, protože ji najdete na ověřeném českém e-shopu Nanolab, který je zákaznicky výborně hodnocený. Na Heurece lidé chválí především rychlost doručení zboží a precizní balení produktů, perfektní komunikaci a také se jim líbí, že e-shop dává k objednávce malé dárečky. A také na zbozi.cz je Nanolab perfektně hodnocený (spokojenost s ním se blíží ke stu procent, což mi přijde super). Samotná láhev se pak v recenzní sekci e-shopu drží na plném počtu hvězdiček, z čehož mám velkou radost.

Další informace

Láhev Angelli 1 L na výrobu vodíkové vody je vyrobená z tvrzeného skla, obsahuje titanovou elektrodou pokrytou platinou a disponuje nabíjením přes USB kabel. Na výrobek získáte záruční dobu 36 měsíců, která se vztahuje na všechny součástí lahve, včetně baterie (mimo její kapacity, která se snižuje vlivem používání lahve). Pro vyčištění lahve pak stačí jednou za 2 až 3 měsíce použít 10% ocet.

2. místo

Angelli Konvice na výrobu vodíkové vody (1,5 l)

Kvalitní výrobník vodíkové vody s objemem jeden a půl litru, který je ideální pro vícečlenou domácnost.

Orientační cena: 6000 Kč

Proč jsem na 2. místo konvici na výrobu vodíkové vody také od značky Angelli?

Jestli vám nestačí „pouze” láhev na přípravu vodíkové vody, pořiďte si rovnou konvici. Mně přijde super tato s objemem 1,5 l od Angelli. Celá vaše rodina si tak bude moci užít vodu bohatou na vodík (s obsahem 800 až 1200 ppb), s jejíž pomocí si dopřejete správnou detoxikaci těla i kůže, ochráníte vaše buňky před oxidativním stresem a podpoříte přirozenou obranyschopnost organismu. Ovšem těch zdravotních benefitů je mnohem více! A to nejen v oblasti zdraví, ale také krásy, protože vodíková voda má pozitivní vliv i na vaši pleť, pokožku celého těla i vaše vlasy.

Uživatelské recenze

I tato konvice, „o půl litru objemnější sestřička“, předchozí láhve, stojí v čele v portfolia e-shopu Nanolab, který mám osobně moc ráda, protože nabízí prémiové produkty z oblasti drogerie, hi-tech i lékárenského zboží, a zákaznické recenze na Heurece i Zbozi.cz jeho oblíbenost skvěle ilustrují. Příkladem budiž konkrétní recenze, jako např. „Velmi dobrá nabídka zboží, které je za příznivé ceny. Rychlé vyřízení objednávky. Zboží je precizně zabaleno a zásilka vždy dorazí v pořádku.“ nebo „Informovanost o přípravě zásilky, rychlost odeslání, doručené zboží odpovídalo představě, mohu jen doporučit.“

Více informací

Konvice je vyrobena z potravinářského plastu, vybavena uhlíkovým filtrem s obsahem siřičitanu vápenatého pro odstranění zbytkového chlóru a titanovou elektrodu pokrytou platinou. Získá si vás i nízkou spotřebou energie (pouhých 12W) i snadným samočistícím procesem na jedno stisknutí pro ještě větší uživatelský komfort. Pamatujte, že než konvici poprvé řádně použijete, je třeba ji pečlivě vypláchnout, naplnit teplou vodou a spustit 6 až 8krát proces výroby. Poté už bude přístroj zcela připraven, aby vám co nejlépe sloužil.

3. místo

Angelli Láhev na výrobu vodíkové vody (0,3 l bílá)

Praktická a stylová láhev s objemem 300 ml, která vám vyrobí blahodárnou vodíkovou vodu i na cestách.

Orientační cena: 4000 Kč

Proč jsem na 3. místo vybrala bílou láhev na výrobu vodíkové vody od Angelli?

Chcete si pořídit láhev na výrobu vodíkové body vhodnou především na cestování? Myslím, že super bude tahle od značky Angelly o objemu 0,30 l. Na výletě, v práci i fitcentru si tak budete moci dopřát blahodárnou tekutinu, která obsahuje více vitamínů A, C, E než zelený čaj, a která je navíc 176× účinnější než vitamin C. Díky tomu docílíte zlepšení vašeho metabolismu, snížení hladiny cukru v krvi, zmírnění pocitů únavy, dále zlepšíte svou paměť i spánek, a navíc vám lépe půjde i hubnutí.

Uživatelské recenze

Tuto láhev seženete také na e-shopu Nanolab, kde v recenzích získala pouze pětihvězdičková hodnocení a objevuje se tu komentář, že to je „Výborná věc.“, což mě velmi potěšilo. Kromě toho se mi líbí, že samotný s e-shopem Nanolab má skutečně hodně lidí skvělé zákaznické zkušenosti. Potvrzují to například recenze na Heurece, kde se často objevuje, že zboží je nejen kvalitní, ale také velmi rychle doručené v precizně zabalených balíčcích. A podobná slova chvály se objevují i na internetovém srovnávači Zbozi.cz.

Dále o produktu

S touto lahví si připravíte vodu s obsahem vodíku 980 až 1600 ppb, přičemž na jedno nabití zvládne připravit až 4,5 l vodíkové vody. Bílo-stříbrná láhev je pak vyrobená z tvrzeného skla, disponuje titanovou elektrodou pokrytou platinou a hravě ji zvládnete nabít přes přiložený USB kabel. Spolehnout se můžete na krásnou záruku v délce 36 měsíců, a to včetně baterie (mimo její kapacitu – na tu se vztahuje záruka v délce 6 měsíců).

4. místo

Angelli Láhev na výrobu vodíkové vody (0,3 l černá)

Orientační cena: 4000 Kč

Z jakých důvodů jsem do srovnání zařadila také černou vodíkovou láhev od Angelli?

Protože je, stejně jako její výše uvedená bílá variant, velmi praktická, takže ji můžete mít pořád po ruce a čerpat veškeré zdravotní výhody vodíkové vody. Tato láhev o objemu 30 l je navíc vyrobena z vysoce odolného, borosilikátového tvrzeného skla, takže vám vydrží i na dobrodružných cestách.

Pro přípravu vodíkové vody používejte pitnou vodu s teplotou do 60 °C. Voda s teplotou vyšší nebo příliš vysokou by totiž zapříčinila rychlý únik vodíku. Ten i v ostatních případech postupně uniká, takže pamatujte na to, že vodu je třeba vypít do 30 minut od skončení výrobního procesu.

Jak o láhev co nejlépe pečovat?

Na jejím dně vždy nechávejte trochu vody, aby nedošlo k vyschnutí elektrody. Jinak je třeba nechat ji před dalším použitím znovu nasáknout (což trvá asi 4 hodiny). Těšit se pak můžete na snadnou údržbu, protože lahev stačí pouze co 2 až 3 měsíce vyčistit s pomocí 10% octa.

5. místo

Feng shui Harmony Vodíková láhev H2

Orientační cena: 4000 Kč

Proč jsem vybrala vodíkovou láhev Feng shui Harmony?

Jelikož jde o vysokotlaký generátor vodíkové vody, která vám pomůže se snižováním zánětlivých stavů, zmírněním nemocí souvisejících s nepravidelným metabolismem, posílením zdraví střev a zvládne i podpořit správné fungování krevního oběhu. A umí toho ještě mnohem více.

Ptáte se, proč je lepší pít doma připravenou vodíkovou vodu než tu balenou, kterou najdeme v supermarketech? A to, i když se jedná o známé minerálky? Tyto vody, byť pochází třeba z lázeňských oblastí, jsou obvykle baleny v plastových lahvích, ve kterých stráví poměrně dlouhou dobu a kvůli tomu postupně ztratí svou sílu. A jejich ORP (Oxidace-Redukce-Potenciál) zdaleka nedosahuje hodnot vody vodíkové.

6. místo

Feng shui Harmony Vodíková lahev cestovní

Orientační cena: 4000 Kč

Čím mě zaujala cestovní vodíková láhev Feng shui Harmony?

Protože jde o vysokotlaký přenosný generátor vodíkové vody Feng shui Harmony, který pro vás připraví vodu bohatou na vodík, a to bez změny pH. Díky své velikosti je tento generátor přímo jako stvořený na cesty, protože se bez problémů vejde do každé tašky, kabelky i batohu.

Sympatický generátor pro vás připraví vodíkovou vodu s koncentrací vodíku od 1 500ppb-5 000ppb a hodnotách ORP od –200mV do –600mV, a to v souvislosti se zvoleným programem (na výběr máte z 5ti minutového a 10ti minutového). Přístroj má lithiovou baterii dobíjitelnou přes USB kabel, přičemž na jedno nabití zvládne připravit až 12 l vodíkové nebo ozonové vody.

7. místo

Hydrogen-1 generátor vodíkové vody

Orientační cena: 2700 Kč

Z jakých důvodů jsem zvolila Hydrogen-1 generátor vodíkové vody?

Hydron-1 generátor pro výrobu vodíkové vody vám totiž připraví tuto zdraví prospěšnou tekutinu s vysokým obsahem vodíku od 900 ppb do 2800 ppb, ORP od -200 mV do -600 mV. K tomuto přístroji lze navíc našroubovat jakoukoliv PET láhev, která disponuje klasickým závitem. Díky tomu si vodíkovou vodu můžete snadno připravit i na cesty a generátor klidně nechat doma. 

Tento generátor si vás získá svou nízkou spotřebou i velkokapacitní 1800 mAh baterií, která na jedno nabití zvládne připravit přibližně 20 až 30 litrů molekulární vody (samozřejmě podle použitého programu). Použití generátoru je velmi jednoduché, přičemž máte na výběr z 3minutového režimu, 10minutového režimu a samočistícího režimu.

8. místo

Vodikova-voda Premium generátor vodíkové vody

Orientační cena: 3000 Kč

Čím mě zaujal generátor vodíkové vody Vodikova-voda Premium?

Tento výrobek používá vylepšenou technologii SPE (solid poly electrolytic) a dokáže vyrobit vodu s množstvím vodíku od 1000 do 2300 ppb. Celkový objem lahve je 420 ml a kromě ní v balení najdete samozřejmě generátor molekulárního vodíku, dobíjecí USB kabel, zdroj pro nabíjení a přehledný návod k použití. Na tomto výrobku je také skvělé to, že se báječně přenáší, takže je ideální, pokud se chystáte na cesty nebo do fitka. Pamatujte, že připravenou vodu je třeba vypít do 10 minut od skončení programu, protože molekulární vodík časem vyprchává.

9. místo

UVtech Hydrogen-A ionizátor vody (červená)

Orientační cena: 1400 Kč

Proč jsem vybrala UVtech Hydrogen-A ionizátor vody ve stylové červené barvě?

Přenosný ionizátor a generátor molekulární vodíkové vody UVtech Hydrogen-A vám totiž pomůže doma i na cestách připravit vodu bohatou na molekulární vodík – jednoduše a bez starostí. Vodíkovou vodu si mohou dopřávat všichni, kdo jedou na vlně zdravého životnígo stylu a chtějí své tělo hezky podpořit a dodat mu dávku energie.

Objem této lahve je 450 ml a její baterie zvládne na jedno nabití připravit až 400 ml vodíkové vody o obsahu až 800 ppb vodíku. A jelikož má produkt velkokapacitní baterii s nízkou spotřebou, dokáže na jedno nabití zopakovat až 15 cyklů tvorby vodíkové vody. Po vybití se baterie jednoduše nabije díky USB kabelu, který je součástí balení.

10. místo

UVtech Hydrogen-2 Pro generátor vodíkové vody

Orientační cena: 3800 Kč

A proč srovnání zakončji generátorem vodíkové vody UVtech Hydrogen-2 Pro?

Generátor vodíkové vody UV tech Hydrogen-2 Pro umí připravit vodíkovou vodu s velmi vysokou koncentrací vodíku, a to až 4500 ppb. Přístroj je navíc vybaven vysoce kvalitní membránou DUPONT N117, díky které je vodě dodáván pouze čistý vodík, a to bez produkce chloru a ozónu (s tímto nežádoucím průvodním jevem se uživatelé mohli setkat u přístrojů se starším typem membrán). 

Na lahvi je umístěn LCD displej, na kterém uvidíte koncentraci vodíku, stav baterie i čas, který zbývá pro dokončení zvoleného programu. Ke generátoru  můžete snadno našroubovat PET lahev s velikostí závitu 30 mm a dopřát si tak vodíkovou vodu pohodlně i na cestách, mimo domov.

Závěrem

Osobně si myslím, že o vodíkové vodě v budoucnosti ještě hodně uslyšíme. Čím dál tím více studií se zabývá jejími blahodárnými schopnostmi, které díky vysokému obsahu antioxidantů nabízí. Všechny jsem vám je shrnula výše v článku, stejně jako jsem vás seznámila s deseti top produky pro její výrobu.

Za mě však ze srovnání svou kvalitou vystupují zejména tyto tři produkty: Litrová láhev na výrobu vodíkové vody Angelli, kterou můžete mít po ruce doma i v práci, a na jedno použití získáte litr vodíkové vody. Pro vícečlenné domácnosti mi přijde super konvice na výrobu vodíkové vody Angelli, která na jeden cyklus vytvoří až jeden a půl litru vody. Zatímco každý, kdo hodně cestuje a chtěl by mít vodíkovou vodu stále u sebe, určitě s radostí přivítá 300ml láhev na výrobu vodíkové vody v minimalistickém a funkčním bílém provedení.

Vodíková voda je zkrátka dalším ze způsobů, jak podpořit naše zdraví. I v tomto případě je ovšem důležité pamatovat na to, že není univerzálním všelékem a pro odpovídající zdraví těla i mysli je třeba se držet všech zásad zdravého životního stylu.

Užitečné odkazy ✓důvěryhodné:

[9] Wikipedie (CZ): Vodíková voda

[10] Wikipedie (CZ): Vodík

[11] Healthline (ENG): Hydrogen Water: Miracle Drink or Overhyped Myth?

[12] PubMed Central (ENG): Molecular hydrogen: a preventive and therapeutic medical gas for various diseases

[5] PubMed Central (ENG): Effects of drinking hydrogen-rich water on the quality of life of patients treated with radiotherapy for liver tumors

4.6/5 (Počet hlasů: 11)

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »