TOP 3 recepty na rychlý a snadný keto oběd

Shrnutí: V tomto článku najdete 3 tipy na úžasné a snadné keto recepty od KetoDiet. Pokud chcete najít více receptů a nápadů, podívejte se přímo na KetoDiet seznam receptů – věřte mi, když vám povím, že jich mají opravdu spoustu a jsou výborné, zdravé, dietní a jednoduše mňam. 

A teď už k mnou vybraným třem jednoduchým receptům na skvělý keto oběd:

Proteinová omeleta s žampiony a pórkem

Velmi snadné
• Rychlost přípravy: 15 min
• Hodí se na: Snídaně, Oběd, Večeře, Svačina

Zapečená cuketa

Velmi snadné
• Rychlost přípravy: 40 min
• Hodí se na: Oběd, Večeře

Pikantní kuře na kysaném zelí

Velmi snadné
• Rychlost přípravy: 60 min
• Hodí se na: Oběd, Večeře

Co je to keto či low carb?

Keto dieta je vlastně stravování se bez sacharidů. Dělá se to proto, aby se tělo dostalo do takzvané ketózy, což se stav, při kterém tělo velice rychle hubne. V ketóze si totiž tělo bere energii přímo z tuků, namísto ze sacharidů jako je tomu mimo ketózu.

Low carb už není o ketóze. Low carb je v přeložení „méně sacharidů“ a znamená to.. no, to co název vypovídá – snížení příjmu sacharidů. To je také velice benefiční pro hubnutí a mnoho lidí například začne keto dietou, díky ní zhubne, no a poté přejde na low carb, což jim umožňuje si vysněnou váhu udržet.

Ohodnoťte post

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Recepty

Keto kuřecí kokosové kari

Představte si jemnou kokosovou omáčku s voňavou citrónovou trávou, česnekem, zázvorem a samozřejmě – kuřecím masem! To zní fantasticky, no ne? Počet porcí: 1​​ Doba

Přečíst »
Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »