Výživové poradenství It’s my life – recenze, zkušenosti a popis

Výživový poradci jsou lidé, kteří vám pomáhají nastartovat zdravý jídelníček či životní styl. Často pomáhají lidem hubnout, nebo se jen naučit jíst zdravě. 

Přemýšlíte o návštěvě poradenství It's my life? Nevíte, co od návštěvy, nebo nákupu čekat?

Tato recenze vám dá odpovědi na tyto otázky a ještě k tomu vám pomůže zjistit, zda je to pro vás to pravé ořechové.

Co je to It’s my life?

It’s my life! Je české ověřené výživové poradenství, které se specializuje hlavně na hubnutí pomocí keto diety a ketózy. Díky certifikovaným výživovým poradcům budete přesně vědět, do čeho jdete. Na začátku se s poradcem setkáte, ten vás přeměří a převáží, vše s vámi probere a vysvětlí vám, jak se s keto dietou vlastně hubne. Poradí vám i, jak dlouho budete jídelníček dodržovat, čemu se vyvarovat a podobně.

Co je to keto dieta?

Když už mluvíme o keto dietě, bylo by dobré si říct, o co se vlastně jedná. Keto dieta je dieta, při které z jídelníčku vysadíte sacharidy a nahradíte je bílkovinami a tuky. A to proto, aby se vaše tělo dostalo do stavu tzn. ketózy – stavu, kdy si vaše tělo bere energii z tuků a nikoliv ze sacharidů. To má za výsledek rychlý a zdravý úbytek váhy.

Co It’s my life nabízí

Keto dieta

Jak už bylo zmíněno, It’s my life nabízí hubnutí s pomocí keto diety. Je tomu tak proto, že se jedná o pravděpodobně nejefektivnější rychlý a zdravý způsob jak shodit tuky, při kterém nejen že hubnete zdravě, ale dokonce ani nemusíte sportovat.

Jídelníček na míru

Pokud ovšem máte zájem, It’s my life! poradci vám vytvoří parádní jídelníček přesně na míru. Jídelníček sestavují přesně pro vás, z běžně dostupných surovin a přesně podle vašich preferencí a požadavků. Tak, jak to má být!

Průběh keto diety It’s my life

Dieta se rozděluje do šesti fází. Všechny fáze vám detailně vysvětlí poradce a mimo jiné je máte i pěkně rozepsané na I’ts my life webovkách. Raději jsme vám je sem ovšem také trochu přiblížili:

První fáze vás má do diety nakupnout a nastartovat ketózu. V první fázi byste tedy měli konzumovat 5x denně proteinové jídlo od It’s my life, hodně pít, odpočívat a zvyknout si na pravidelnost.

Ve druhé fázi konzumujete 4-5 It’s my life! jídel denně,150-200 g doporučené zeleniny, 5 g kvalitních rostlinných tuků a 10 g oříškového krému. Stále platí pitný a klidný režim.

Povolená zelenina
salátová okurka, bílá a zelená paprika, bílá ředkev, kedluben, řapíkatý celer, oloupané ředkvičky, listové saláty: ledový salát, hlávkový salát, rukola, polníček, lillo salát bílý, římský salát, čekanka bílá i listová, pekingské (čínské) zelí, bíle zelí

Třetí fáze obsahuje 3-4 It’s my life jídla denně, 100-150 g povolené zeleniny, na oběd: 150-200 g bílkovinového jídla (masa, ryby, náhražky masa, 2 ks vejce) plus 150 g bílé a zelené zeleniny jako příloha a nezapomenout na pitný režim.

Povolená zelenina

cuketa, brokolice, květák, zelené a bílé fazolové lusky, zelený a bílý chřest, špenát, žampióny, celer, petržel, růžičková kapusta, lilek, ½ avokáda, syrová zelená a bílá zelenina doporučená pro 2. fázi dietního programu

Povolené zdroje bílkovin
maso (kuřecí a krůtí prsa, králík), netučné ryby bez kůže (mořské i sladkovodní), libové hovězí maso (max. 1–2x týdně), libové vepřové maso (vepřová panenka nebo plec), tofu natural, tempeh, Šmakoun, sójové maso, 2 ks vejce (max. 1x týdně) + 3 ks bílky

Ve čtvrté fázi už jíte jen 2 It’s my life jídla denně a 3 klasické (bezsacharidové) jídla. Jak říká It’s my life: “Tato fáze je založená na náhradě stravy dvěma jídly It’s my life! V této fázi zařazujeme kromě obědu vhodné dopolední a odpolední svačiny. “ Vhodné svačinky jsou různé sýry, jogurty, tvaroh, vejce a další. Vše najdete v It’s my life! brožuře, a u Výživového poradce.

Předposlední fází je fáze, ve které už jíte pouze jedno jediné jídlo It’s my life a to na večeři. Zbytek jídel už kombinujete sami a postupně se vracíte do původního jídelníčku.

Poslední fází jste se dostali do cíle! Gratulujeme. V této fázi již nekonzumujete jídla It’s my life! Nyní už byste měli být na své vysněné váze.

Plusy a mínusy

✅ Ryze česká firma
✅ Hubnutí bez hladovění
✅ Sníží se vaše chuť na sladké
✅ Bezpečné hubnutí
✅ Spousta spokojených zákazníků
✅ Pozitivní ohlasy a recenze
✅ Neustálá podpora
✅ Konzultace zdarma
✅ Možnost objednávat online
✅ Spousta receptů
✅ Online poradna

❌ Menší počet poboček

❌ Dieta není vhodná pro každého

❌ Při dietě by se nemělo moc sportovat

❌ Možnost oslabení na začátku ketózy

❌ Někteří zákazníci by uvítali větší škálů nabízených pokrmů

Ceny služeb a produktů It’s my life

Cena se samozřejmě odvíjí od toho, jak dlouho budete chtít dietu držet.

It’s my life dieta vychází se vším všudy od 230 do 280 Kč na den. Což vlastně není až tak moc. Jedno jídlo potom vychází zhruba na 60 – 70 Kč.

A co se týče konzultací s poradci, tak za ně v průběhu diety neplatíte. Platíte pouze za dietu samotnou. To znamená – konzultace máte zdarma.

Zkušenosti s It’s my life

Zdroj recenzí: heureka.cz a modrykonik.cz.

Otázky a odpovědi

Kolik má It’s my life poboček?

It’s my life má jen 18 poboček, ovšem relativně rovnoměrně po ČR. Seznam poboček najdete zde.

Kdo může do I’ts my life přijít?

V podstatě úplně každý. Každému se věnují individuálně. To znamená: lidé toužící změnit stravovací návyky, lidé s nadváhou, sportovci, lidé, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu, lidé trpící potravinovými alergiemi a intolerancemi, ženy, muži, dokonce i děti, lidé s alternativními návyky stravování, těhotné a kojící ženy, obézní i podvyživené děti, lidé s podvýživou, senioři a tak dále.

Kolik stojí sestavení dietního jídelníčku?

Klienti, kteří jsou zapojeni v programu It’s my life mají sestavení dietního jídelníčku za 600 Kč. Klienti, kteří v programu zapojeni nejsou platí 1200 kč.

Hrozí při dietě jojo efekt?

Při správném dodržování diety rozhodně jojo efekt nehrozí. Tak je právě dieta navrhnuta. Proto má dieta celých 6 fází, abyste byli schopni se jednoduše vrátit do původního jídelníčku.

Můžu pít alkohol?

Při dietě ne. Alkohol je sacharid a ty během diety nesmíte. Proto si se sklenkou vína raději počkejte až na skončení diety.

Musím pro začátek diety chodit na pobočku?

Nemusíte. Je to sice vhodné, ale s dietou můžete začít i komplet na vlastní pěst. Produkty si totiž můžete objednat jen online a nechat si je doručit domů.

Komunikace, podpora

Na podporu a komunikaci It’s my life byla nejedna pozitivní recenze. Základním benefitem je tedy to, že si můžete přijít na konzultaci offline, což spousta dietářů určitě ocení. A dále mají online zákaznickou linku, můžete zavolat, napsat email, nebo přes formulář na webu.

4.6/5 (Počet hlasů: 9)

Autor článku:

Autor článku:

Více o autorech, nebo o webu najdete v sekci o nás. Chcete vědět jak vybíráme produkty?

Kam dál?

Vybírání produktů a sestavování žebříčků je pro nás důležitý proces, který děláme kvalitně. Produkty procházejí několika kontrolami, důkladným průzkumem a na každém srovnání se podílí minimálně 2 lidé. Můžete si tak vždy být jisti nezávislostí a kvalitou srovnání. Zajímá vás více? Přečtěte si detailní popis toho, jak produkty vybíráme »